Tipy a triky

Moderátor: Leif

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Tipy a triky

Příspěvek od Kuba »

Tady bych Vaší pozornosti doporučil fórum tipů a triků na barvení, modelování, dělání krajinek, utilitek a já nevim čeho všeho. U pár těch článků (všechno má fotodokumentaci a podrobné návody step by step) mi fakt padala čelist. Výborný, jednoduchý a zábavný nápady :shock:
.
http://www.coolminiornot.com/articles

Jako příklad bych vypíchnul dělání stromků z hajzlpapíru a provázků :D
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Sindyr
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 197
Registrován: 12. 1. 2011 8.34

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Sindyr »

Nevím jestli znáte tenhle odkaz:http://www.fantasy-wargames.cz/
přijde mi, že tam maj docela dobré ceny a docela pěkný ceny...
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Kuba »

Hele napadla mě dneska taková věc. Včera si někteří stěžovali, že nejsou nějaké terény. Vzpomněl jsem si přitom, že jsem si už během kampaně říkal, že by bylo fajn mít nějaké speciální pěkné terény, například lesní svatyni jsme nastavovali útesem do akvárka. Když to potom sečtu s dojmem z Leifova úžasné mapy na nadcházející kampaň, mám takovouto ideu: Co kdyby každý z nás, co aspoň trošku craftíme, udělal jeden speciální terén, třeba nějak spojený se svojí armádou? Ať to trochu ožije. Třeba empire by mohl mít nějaký pěkný kostel, beastmani určitě klanový strom ověšený nechutnostma, chaos nějakou svatyni například... Cokoliv z toho se pak bude dát využít jako budova, neprůchodný terén, nebo neprůhledný terén a navíc to bude pěkný a půjde to použít v jakékoliv kampani. Šli byste do toho? Když se navzájem motivujeme, tak se dílo musí podařit ;)
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Sindyr
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 197
Registrován: 12. 1. 2011 8.34

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Sindyr »

Dobrej nápad, já jsem pro.... Ikdyž terény vyrábím pořád nějaké ;)
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Kuba »

No myslel jsem si, že kdyby souhlasilo víc lidí, že bychom mohli třeba udělat nějakej workshop (prostory klidně poskytnu). Víc nápadů, víc různého materiálu, více zkušeností a více zábavy, aby se to lépe táhlo 8-)
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Kuba »

Dragnore, dokázal bys udělat formičku, abychom si mohli tisknout / odlévat křídla na harpyje? Mám tu ty harpyje, ale už jsem sehnal kupce, nicméně mě napadlo vyrobit si pár křídel navíc a udělat si třeba vlastní konverze.
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
dragnor
Legionarius
Příspěvky: 24
Registrován: 19. 1. 2011 14.45

Re: Tipy a triky

Příspěvek od dragnor »

Terény jsou dobrý nápad, jj formičku bych asi zvládl
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Kuba »

Tak na terény jsme už minimálně tři. Dneska jsem se bavil se Syndirem a ten by pro workshop byl, čili zbývá jen otázka kdy? Jsem pro to uspořádat ho co nejdřív, než se naplno rozjede šermířská sezona.
Dragnor: Křídla vezmu v úterý do klubovny. Jsi schopen udělat tu formu na místě, nebo si je budeš brát domu?
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
dragnor
Legionarius
Příspěvky: 24
Registrován: 19. 1. 2011 14.45

Re: Tipy a triky

Příspěvek od dragnor »

Budu si to muset vzít dom
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Kuba »

Tak jak jsem už některým z Vás říkal, chystám se někdy v budoucnu koupit pár modelů od Avatars of War. Dělaj pěkný plastový modely hrdinů k různejm armádám WHFB. Bude se to muset objednávat na dálku, takže čím více lidí se připojí, tím více se ušetří za poštovné. Ceny těch modelů se vám ukážou, když chvilku zastavíte myš nad ikonkou košíku, doporučuji si taky obrázky zvětšit, protože tam uvidíte jaký jsou k tomu další bity. Cenovky jsou v zásadě stejné jako u GW. Tak sem prosím pište, kdo by si co vzal a já pak udělám velkou objednávku.

http://www.avatars-of-war.com/eng/web/i ... &Itemid=64
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Odpovědět