Tipy a triky

Moderátor: Leif

Odpovědět
Uživatelský avatar
d3m0n4z
Decanus
Příspěvky: 91
Registrován: 25. 1. 2011 11.46

Re: Tipy a triky

Příspěvek od d3m0n4z »

Sindyr píše:mrkněte na Games workshop, už je tam to nové rozšíření - Storm of magic!!! A hustý bestie....
Bestie jsou libový - hlavně ta chiméra.

Ale je to stejně jedno, protože jde o rozšíření pro osmou edici pravidel... Takže tak za 2-3 roky to pro nás bude možná aktuální. :-D

A když už jsem s tím začal - nezkusíme někdy otestovat tu osmou edici? Nějak se o tom mluvilo, ale pak mi přišlo, že nebyl zájem to zkusit (což je možná - a možná taky ne - škoda imho)

Peace.
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Kuba »

Já jsem pro vyzkoušení 8. edice.
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Sindyr
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 197
Registrován: 12. 1. 2011 8.34

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Sindyr »

Hele Dragnore, jak jsi říkal, že budeš odlejvat.... tak mě napadlo jestli bys nezkusil odlej Choseny? Ty by se ti určitě vyplatili víc než normální Warioři.... Já bych koupil těch 5 co se prodávaj a ty bys je zkusil odlejt a pak bychom se nějak domluvili... Choseny využijem určitě oba....
dragnor
Legionarius
Příspěvky: 24
Registrován: 19. 1. 2011 14.45

Re: Tipy a triky

Příspěvek od dragnor »

jj nad Chosenama jsem přemýšlel taky a myslím, že by šli :)
dragnor
Legionarius
Příspěvky: 24
Registrován: 19. 1. 2011 14.45

Re: Tipy a triky

Příspěvek od dragnor »

http://www.games-workshop.com/gws/catal ... od1290005a

nový zombiedragon :) klobouk dolů, ten se hodně povedl
Uživatelský avatar
Sindyr
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 197
Registrován: 12. 1. 2011 8.34

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Sindyr »

Hmm. já jsem to viděl :shock: A dělaj si ze mě prdel, protože asi neodolám a budu si muset koupit ty Wraithy a Ten drak taky neni vůbec marnej... zase další prachy...
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Kuba »

Ty wraithové a banshee jsou hodně luxusní :shock: . Drak se mi docela líbí v tý verzi s ghoulem.
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Sindyr
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 197
Registrován: 12. 1. 2011 8.34

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Sindyr »

Jo přesně, ten s ghoul kingem je úplně k sežrání... A navíc v srpnovém White dwarfovi vyjde dodatek k vampire army booku... nová pravidla pro toho draka a wright charactera.... A ještě udělaly suprovej model Hřbitova... taky asi neodolám ;)
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Kuba »

Model hřbitova je vynikající - jde uplně celej rozebrat a použít všechno samostatně. A cena je slušná.
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Kuba »

Dragnore kdy bys byl schopen začít dělat ta křídla?
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Odpovědět