Běhy z roku 2053

Moderátor: OneIceOne

Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Běhy z roku 2053

Příspěvek od OneIceOne »

Hráno: 4. 12. 2002, 11,5 hodin
Čas ve hře: 29. Března 2053
1) Prototyp ZX Bravo 2 zbrojní korporace Ares
Gamemaster: Petr
Hráli: Katarina (Martin Š.), Tanaka Chán (Lukáš), Valdur Mitrandir (Mates), Zix (Michal), později JDM (Mates), Miky (Michal)
Zemřeli: : Zix, Valdur Mitrandir
Runneři jsou kontaktováni osobou jménem Maxwell. Běžci se dostali do pobočky Aresu, kde byli konfrontováni bezpečnostní službou. Museli uprchnout. Zix zjišťuje polohu automobilu od gangu. Zjišťuje, že gang chce také ukrást prototyp. Skupina chce vyzvědět informace od gangu Krvavých zubu, který vede hermetický čaroděj Mozek. Nevhodné vyjednávání a smůla vede k bitvě mezi Valdurem, Zixem a 20 členy gangu. Výsledkem je usmažený Valdur Mozkem z astrálu. Zix je postupně rozsekaný čtyřmi gangstery. Katarina a Tanaka prchají. Jedou s nově připojeným JDM a Mikem na místo určení. Zapomínají, že náklad má být přivezen příští noc. Setkávají se s tuhým odporem. JDM se v neviditelnosti napojí na matrix před bránou a ovládá chvíli obranný systém. Vše se vyvine tak, že Miky je usmažen hermetickým adeptem ze střechy, JDM prchá polomrtvý pryč, Tanaka a Katarina padnou do zajetí. Katarina vyměňuje svůj život za 50.000 yenů a informace o gangu. Tanaka taktéž. Navíc má implantovanou štěnici. Dohodne se s Aresem na spolupráci a dopadení JDM.
Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Re: Běhy z roku 2053

Příspěvek od OneIceOne »

Hráno: 29. 12. 2002, 10,5 hodin
Čas ve hře: 4. Dubna 2053
2) Různé drobnosti & První setkání s projektem Genesis
Gamemaster: Petr
Hráli: Katarina (Martin Š.), Struna (Lukáš), Policajt (Libor), JDM (Mates), Jou (Michal)
Zemřeli: : JDM
Runneři začínají s různými úkoly, které je vedou do Matiční ulice ke spolku ztracených dětí Junácká spravedlnost. V domě tohoto spolku je Struna napaden "krysou" s 4k6 iniciativou, ubrání se a krysa zmizí v kanále. Tím končí prozatím setkání s Genesis. JDM přichází na celnici o život, když chce s monobičem hrdinně projít stanoviště. Postavy nakonec úkoly splní. Jen Jou prchá po bitce s ochrankou. Policajt se zde setká poprvé s profesorem Alexandrem Červeným, původně zaměstnaným v korporaci C.Y.S.
Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Re: Běhy z roku 2053

Příspěvek od OneIceOne »

Hráno: 4. 1. + 12. 1. + 18. 1. 2003, 21 hodin
Čas ve hře: 15. Dubna 2053
3) Pokračování příběhu o ZX Bravo 2
Gamemaster: Petr
Hráli: Katarina (Martin Š.), Jou (Michal), Policajt (Libor), Meverick (Mates), později se připojili Korálovec (Viktor) a Tereza (Lukáš)
Zemřeli: Korálovec, Jou
Runneři mají z počátku každý svůj úkol, který všechny svede opět k prototypu ZX Bravo 2. Katarinu najímá Axel z Aresu. První část je o tom, jak se sejdou na ilegálním závodě na Vyšehradě. Potřebují všichni jednu osobu, kterou je riggerka paní Šampusová. Zajmou ji, ale při cestě zpět se Meverick a Katarina nepohodnou. Meverick vystřelí Katarinu z automobilu. Vystřelovací sedadlo a náhoda šestek, asi šel tenkrát James Bond, když si Mates tvořil postavu. Katarina ho na oplátku stihne smrtelně postřelit. Katarina zjišťuje mnoho informací o skupině jménem Makropolis. Ostatní zatím dokončují své úkoly. Korálovec je zlikvidován policii, když se snaží dostat přes magnetický zámek ve vstupní hale vysoké životní úrovně. Jou odlákává pozornost policisty řečí o fotbale a následně katanou. Všichni zjistí, kde má dojít k předání automobilu. První skupina (Katarina a Jou) přepadnou dané místo. Trochu pročistí skladiště od hlídačů, ale jsou následně padnou do zajetí. Pak přijede druhá skupina runnerů (Tereza, Policajt, Meverick) a najdou polomrvého Joua. Vyčistí místo od gangsterů, ale rigger z nepřátelské skupiny vnikne do automobilu a po boji ujíždí do betonové džungle, ehm města. Tereza bourá. Policajt, Meverick a Tereza rozhodnou nechat umřít Joua a prodávají jeho rodinou katanu, aby dostali alespoň nějaké peníze. Katarinu okradou o její elektroniku.
Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Re: Běhy z roku 2053

Příspěvek od OneIceOne »

Hráno: 25. 1. 2003, 5 hodin
Čas ve hře: 29. Dubna 2053
4) Mapa starého pravoslavného chrámu I.
Gamemaster: Petr
Hráli: Tereza (Lukáš), Trak (Martin Š.) & Bourák (Michal), Meverick (Mates)
Zemřeli: Meverick
Běžci jsou kontaktováni člověkem, který po nich chce nejprve najít chlápka jménem Zrzek a následně od něj získat mapu. Na scéně se poprvé objevují trolí bratří Trak&Bourák, kteří se zabývají lovením zločinců a paradruhů. Chlápka najdou a stopa je zavede do klubu Nightmare. Zjistí, že se zde schovává. Přepadnou ho na záchodě, Trak vytrhává plechovou stěnu, aby jim Zrzek neutekl. Po všem se od něj dozví, že mapu nemá. Nechal jí vůdci orčího gangu. Postavy se dostanou na místo přebývání gangu a chtějí ho přepadnout, aby získali mapu. V sídle gangu najdou rozsekané orky, V zápětí na ně zaútočí kostnatá obluda. Trak bojuje o život a ostatní postavy zatím nacházejí mapu. Pak před příšerou prchají automobilem. Dostávají další úkol. Najít starý chrám. Meverick projíždí celnicí a jsou mu objeveny ozbrojené sondy. Po následné přestřelce je zabit dávkou ze samopalu.
Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Re: Běhy z roku 2053

Příspěvek od OneIceOne »

Hráno: 1. 2. 2003, 5,5 hodin
Čas ve hře: 31. Dubna 2053
5) Mapa starého pravoslavného chrámu II.
Gamemaster: Petr
Hráli: Policajt (Libor), Trak (Martin Š.) & Bourák (Michal), Tereza (Lukáš), JDMeverick (Mates)
Zemřeli: Policajt
Policajta najmou, aby sehnal přeživší běžce z minulého běhu. Mají se sejít u člověka, kterému předtím prodali mapu, aby jim zadal novou práci. Dveře jsou však pootevřené a postavy prohledávají dům. Na Policajta zákeřně zaútočí kostnatá příšera z předchozího běhu a i přes karmu ho zabijí. Po kratším boji je nakonec příšera rozstřílena 3 raketami krátkého dosahu z Terčina automobilu. Postavy se rozhodnou cestovat na vlastní pěst a najít místo na mapě. Najímají JDMevericka, protože vlastní helikoptéru. Odlétají do teritorii. Tam přistanou a nocují. V noci mají smůlu a nalézá je menší rebelská skupina indiánu. Po kratším boji Bourák trhá indiánům hlavy. Shledává, že si zapomněl batoh, protože má v úmyslu je prodat. Je to lovec odměn (své povolání bere moc doslova, celý těla nemohl unést). Bohužel místo na mapě nenajdou, vrací se zpět do Prahy.
Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Re: Běhy z roku 2053

Příspěvek od OneIceOne »

Hráno: 8 .2. 2003, 7,5 hodiny
Čas ve hře: 8. Května 2053
6) Prodej biologické zbraně
Gamemaster: Petr
Hráli: Angličan (Pavel), Uzi (Martin T.), Škorpión (Martin Š.) , Nox (Lukáš), Ještěrka (Mates)
Zemřeli: Angličan, Nox
Běžci dostávají úkoly od různých stran. Likvidaci nebo ochranu a získání kufříku člověka, který přijede do Prahy prodat vzorky biologického viru. Angličan a Uzi pracují spolu. Po chvíli sledování pronikají do hotelu, kde se tento člověk ubytoval i se svojí ochrankou. Nox a Ještěrka sledují člověka. Jelikož neví, kde bydlí, tak prohledávají celý hotel. Škorpión zatím čeká na svojí příležitost venku před hotelem. Uzi a Angličan přepadávají pokoj prodejce. Celkem jde vše dobře, než se jeden bodyguard i člověk zneviditelní. K tomuto se přifaří Nox a Ještěrka. Angličan hodí po Noxovi granát. Ten ho na oplátku půlí monobičem. V zápětí se ukazuje ochranka hotelu. Ještěrka prchá výtahem, Uzi skrz okno pomocí kotvičkové pušky a Nox šplhá dolů po hladkých oknech hotelu. Následně se dole rozplácne na mastnej flek. Uzi schytá dávku z policejní pušky, ale prchá pryč. Ještěrka a Škorpión ještě sledují cíl. Ten prchá do jednoho anonymního bytu. Jelikož postavy nic nedělají, přijíždí mafiánské auto a odváží cíl do vily ruského mafiána. Odtud cíl odlétá kamsi helikoptérou a postavy ho ztrácí.
Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Re: Běhy z roku 2053

Příspěvek od OneIceOne »

Hráno: 12 + 13 + 14. 2. 2003, 20,5 hodin
Čas ve hře: 15. Května 2053
7) Tajemství biofarem a městského projektu Ceres
Gamemaster: Martin T.
Hráli: Škorpión (Martin S.), Masový vrah I (Michal), Ice (Petr), Tanaka Chán (Lukáš), později Masový vrah II (Michal) a Akyhara (Martin Š.)
Zemřeli: Masový vrah I
Nejprve jsou postavy jednotlivě najímány na drobné úkoly. Někomu namlátit či něco ukrást. Svůj počin musí dokumentovat. Pak jsou dohromady zaukolovány členem městské Rady a přinuceny ke spolupráci díky svým předešlým záznamům. Město zbudovalo nové biofarmy, které slouží k pěstování rostlin, ze kterých se dělá nutrosója. Projekt má název Ceres. Postavy mají zjistit, co se zde děje a získat dokumentaci. Ice zjišťuje informace v matrixu. Zjišťuje pozici biofarmy. Škorpión a Masový vrah I se rozhodují, že to prozkoumají z venku. Připlíží se a překonávají plot. Následně jsou objeveni a prchají. Masový vrah I je zastřelen z kulometu a Škorpióna zachraňuje ožralej Ice na motorce. Škorpión si poleží 60 dní v nemocnici. Připojuje se Masový vrah II, Akyhara a Tanaka. Spolu s Icem se legálně nechají najmout jako pracovní síla na biofarmu. Cestou přes celnici města je Tanakovi nalezen monobič a je zatčen. Zjišťují, že lidé jsou divní, vojáci nemluví, matrix je odpojený od městské sítě, nelze telefonovat, je zde rušení. Masový vrah II svými schopnostmi zjišťuje, že něco podobného Wendigovi sídlí pod biofarmou a ovládá lidi. Postavy se setkávají s aktivisty z politklubu Nachtmachen, kteří sem byli vysláni na podobnou práci jako běžci. Vymění si informace. Osvobozují vězně, kterého měli osvobodit jako vedlejší úkol. Nakonec za nevyjasněných okolností na objekt zaútočí vojenské síly Nové Prahy. Postavy využívají zmatku, prchají pryč. Tajemství bohužel nerozluští.
Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Re: Běhy z roku 2053

Příspěvek od OneIceOne »

Hráno: 22. 2. 2003, 5,5 hodin
Čas ve hře: 25. Května 2053
8) Začátek příběhu Drago-Kazo a kamene Urutha-Lai
Gamemaster: Petr
Hráli: Vrána (Libor), Doktor Houba (Viktor), Akyhara (Martin Š.), Iris (Lukáš), Bourák (Michal), Ještěrka (Mates)
Postavy pracují ve spojení Ještěrka a Akyhara, Bourák a Vrána, Iris a Doktor. Vše se odehrává v jedné časové linii. První skupina dostává za úkol přivést dceru profesora Alexandra Červeného. Utekla po hádce a odnesla si sebou nevědomky i mapu ukrytou ve fotce její matky. Postavy ji měly přivést zpět, ubytovala se pod falešným jménem v hotelu Pyramida. Po vyjednávání a bojem s poslíčkem o jeho úbor, ji omráčili a přivedli profesorovi zpět.

Druhá skupina dostala za úkol sejmout nebezpečného vraha, kterého najala neznámá sekta. Vrána a Bourák našli vraha pod jménem Trhač v restauraci Puškin. Po krátké akci ho Vrána usmažil manovým bleskem. Ukradli mu vojenské známky a tím splnili úkol.

Třetí skupina měla zjistit něco o kamenu Urutha-Lai a zkontaktovat profesora Červeného. Po vše možných opletačkách v matrixu a kontaktech našli adresu kanceláře, kde byly potřebné informace. První vloupání nedopadlo dobře, ale Doktor Houba při honičce s policii odesílá policejní vůz na sloup a ujíždí. Má štěstí a policejní vrtulník ho nenachází. Druhé vloupání je úspěšné. Na dvoře, přes který se postavy dostávají do kanclu, se venčí kokršpaněl. Dělá bordel, tak ho Iris krájí monobičem na štěkanátky.
Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Re: Běhy z roku 2053

Příspěvek od OneIceOne »

Hráno: 1. 3. 2003, 12,5 hodin
Čas ve hře: 28. Května 2053
9) Kámen vědění Uruth-Lai a běsnící smrt
Gamemaster: Petr
Hráli: Uzi (Martin T.), Iris (Lukáš), Bourák (Michal), Ještěrka (Mates)
Běžci se sejdou u profesora Červeného. Chce po nich, aby vyzvedli kámen vědění zvaný Urutha-Lai ze starověké zapomenuté hrobky. Je v tom háček. Podle satelitních snímků vyrostla nad hrobkou základna a ještě se v okolí vyskytuje jev Stříbrného deště. Ještěrka dopravuje skupinu na místo. Skoro spadne s vrtulníkem, protože mu vypadne 70% elektroniky kvůli jevu Stříbrného deště. Po přistání postavy sledují základnu. Není na ní viditelně život. Dalším problémem jsou obranné věže základny. Postavy obranné věže zničí. Několik protipancéřových raket od Ještěrky, minigun se jaksi nechytal a pár mířených ran zbytku skupiny. Poté se postavy dostanou dovnitř. Tam Ještěrku napadne montér. Jelikož se mu nechce umřít ani po 6 dávkách z H&K od Iris, 12 nábojích z kulometu od Uziho, tak to řeší až Bourákův Remington. Postavy dále postupují do základny. Když Iris bojuje s členem bývalé ochranky a ten ani po 20 zásahu z monobiče nechce umřít, přemýšlí, že řemeslo běžce pověsí na hřebík.

Ještěrka zkoumá podstatu mrtvol, ale zapomene si rukavice a je nakažen virem. Dále se postavy propracovávají do hrobky skrz základnu. Ještěrce je čím dál hůř. Jelikož obyvatele základny nechtějí umírat pod kilogramy olova, tak na ně Bourák a Uzi hází těžké bedny, aby se nemohli pohnout a Iris jim následně sadisticky odřezává ručky, nožky a hlavičky. Hrozně se tomu směje, i když se těla dále hejbou. Uzimu je z toho špatně (hlavně hráči). Postavy se dopátrají hrobky. Dělí je pancířové dveře. První výbuch dopadne tak, že skoro spadne celá hora, ale dveře mají jen malé škrábnutí. Po druhé je to lepší. Bourák a Uzi se dostanou do hrobky. Tam narazí na šíleného člověka v rouchu. Má horečku a něco odříkává v cizí řeči. Bourák se stává překladatel (hodně karmy), běžci nalézají klíč k otevření sarkofágu. Berou kámen a prchají pryč. Mezitím se Ještěrka snaží naleznout protilátku na vir, kterým se nakazil on a posléze všichni. Buráka (je to metačlověk a k tomu ještě trollí tělo) se to netýká. Ještěrka skoro umírá a končí v hibernační jednotce. Postavy se snaží odletět pryč, ale elektronika je poškozená. Je špatné počasí a Uzi neumí řídit rotory. Flákne to do sloupu. Nakonec postavy odlítnou jelikož se zlepšuje počasí.
Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Re: Běhy z roku 2053

Příspěvek od OneIceOne »

Hráno: 8. 3. 2003, 6 hodin
Čas ve hře: 14. Června 2053
10) Pročpak to dělá?
Gamemaster: Petr
Hráli: Ninja (Libor), Bourák (Michal), Akyhara (Martin Š.)
Zemřeli: Bourák, Akyhara
Běžci se sejdou u profesora Červeného. Chce po nich, aby vyzvedli kámen vědění zvaný Urutha-Lai ze starověké zapomenuté hrobky. Je v tom háček. Podle satelitních snímků vyrostla nad hrobkou základna a ještě se v okolí vyskytuje jev Stříbrného deště. Ještěrka dopravuje skupinu na místo. Skoro spadne s vrtulníkem, protože mu vypadne 70% elektroniky kvůli jevu Stříbrného deště. Po přistání postavy sledují základnu. Není na ní viditelně život. Dalším problémem jsou obranné věže základny. Postavy obranné věže zničí. Několik protipancéřových raket od Ještěrky, minigun se jaksi nechytal a pár mířených ran zbytku skupiny. Poté se postavy dostanou dovnitř. Tam Ještěrku napadne montér. Jelikož se mu nechce umřít ani po 6 dávkách z H&K od Iris, 12 nábojích z kulometu od Uziho, tak to řeší až Bourákův Remington. Postavy dále postupují do základny. Když Iris bojuje s členem bývalé ochranky a ten ani po 20 zásahu z monobiče nechce umřít, přemýšlí, že řemeslo běžce pověsí na hřebík.

Ještěrka zkoumá podstatu mrtvol, ale zapomene si rukavice a je nakažen virem. Dále se postavy propracovávají do hrobky skrz základnu. Ještěrce je čím dál hůř. Jelikož obyvatele základny nechtějí umírat pod kilogramy olova, tak na ně Bourák a Uzi hází těžké bedny, aby se nemohli pohnout a Iris jim následně sadisticky odřezává ručky, nožky a hlavičky. Hrozně se tomu směje, i když se těla dále hejbou. Uzimu je z toho špatně (hlavně hráči). Postavy se dopátrají hrobky. Dělí je pancířové dveře. První výbuch dopadne tak, že skoro spadne celá hora, ale dveře mají jen malé škrábnutí. Po druhé je to lepší. Bourák a Uzi se dostanou do hrobky. Tam narazí na šíleného člověka v rouchu. Má horečku a něco odříkává v cizí řeči. Bourák se stává překladatel (hodně karmy), běžci nalézají klíč k otevření sarkofágu. Berou kámen a prchají pryč. Mezitím se Ještěrka snaží naleznout protilátku na vir, kterým se nakazil on a posléze všichni. Buráka (je to metačlověk a k tomu ještě trollí tělo) se to netýká. Ještěrka skoro umírá a končí v hibernační jednotce. Postavy se snaží odletět pryč, ale elektronika je poškozená. Je špatné počasí a Uzi neumí řídit rotory. Flákne to do sloupu. Nakonec postavy odlítnou jelikož se zlepšuje počasí.
Odpovědět