Anesterie - aneb Zvonečky

Moderátoři: hrochland, herr66

Odpovědět
Martin
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 263
Registrován: 17. 8. 2010 8.46

Re: Anesterie - aneb Zvonečky

Příspěvek od Martin »

Zvonečky jsou následující pondělí tzn. 30.3. - pokud není změna, o které nevím.

Martin
Kai Rivienta
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 264
Registrován: 28. 9. 2010 11.59

Re: Anesterie - aneb Zvonečky

Příspěvek od Kai Rivienta »

Re: Praha 20. léta

Upravit
Odstranit příspěvek
Ohlásit tento příspěvek
Citace

Příspěvekod Kai Rivienta » 23. 10. 2015 11.37
Chodí sem ještě někdo? Jestli ano, chtěl bych udělat nábor hráčů, eventuálně postav pro projekt ORNILIE - TIESEN.
DM: jsem já a asi nikdo jiný.
Postavy: Princess Xara (utajená dědička Salfiorů, toho času na útěku z Argovie - neprchá se kam, ale odkud. Věk 9 let, talenty: Charisma inteligence, nadání pro magii. Zatím NPC) Pokud by si ji chtěla zahrát nějaká dobrá ženská hráčka, jako třeba Wendy, asi by to šlo.
Bragi Vlk - Válečník, nechvalně proslulý marodér a otrokář. Kapitán žoldáckého bratrstva meče. Na severu s ním matky straší často děti (úspěšně). Hraje Grass
Pro ostatní hráče se otevírá příležitost si zahrát znovu v Tiesenu - městě na severu vzkvétajícím pod správou Purkmistra Kaana, pod dohledem vévody Baerssona a za účasti dalších laskavých kreatur (Kargo a jeho hrdlořezové). Dostala se Zoraima z Labyrintu? A co Venk, zachránil se Venk? Na tyto a mnohé další otázky se Vám může konečně po letech dostat odpovědi.
Hrací den: Protože se moc neosvědčuje hraní na svolání jednou za čas, Budeme hrát jednou za 14 dní. Hrací den bude středa od 18:00 do 23:00.
Postavy: Hráči si připraví postavu podle pravidel ORNILIE - prosím Grasse o doplnění odkazu - ze 400 bodů. Potom mi ji pošlou ke schválení
Předpokládaný počet hráčů 3-5.
Hrací místnost: Vratislavova ul. hostinec U Zlaté Kotvy. Je tam WEB a tak je možno hrát i pomocí video konference. Ale to jen při pobytu v zahraničí, nebo moribundu.
Odpovědět