Falgeon - hra

Odpovědět
Uživatelský avatar
DenGrasse
Princeps Penna
Příspěvky: 877
Registrován: 1. 12. 2008 16.40
Bydliště: Ryovora

Re: Falgeon - hra

Příspěvek od DenGrasse »

Fajn, určitě bych pohrál i když s chozením do školy už to budu mít trochu horší s termínama.

Co se týče postavy pro Martina, bylo by lepší aby si jí udělal předem, ať se dohodne se Standou nebo se mnou (můžu mu poradit mechaniku, příběh si musí dohodnout se Standou).
Uživatelský avatar
hrochland
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 178
Registrován: 2. 5. 2010 17.52

Re: Falgeon - hra

Příspěvek od hrochland »

OK navrhni termíny, klidně několik, s dostatečným předstihem se lépe vybírá a až na věci nepředpokládané si člověk termín snáze zařídí a obhájí :)
Hroch

HROCHland
Uživatelský avatar
DenGrasse
Princeps Penna
Příspěvky: 877
Registrován: 1. 12. 2008 16.40
Bydliště: Ryovora

Re: Falgeon - hra

Příspěvek od DenGrasse »

Tak jsme pohráli Falgeon o víkendu, byla to celkem podařená taškařice, i když nemágové si to moc neužili pač přišli o to nejlepší, aneb jak designovanému vládci světa omotat kolem krku jedovatého hada, zarazit mu prdy, hada zase odmotat a ještě stihnout vysmrdět dřív než to řachne :mrgreen:

Vy ostatní jste byli Tandwikem odesláni do Bachšáru najít něco v archivech a Standa cosi temně mumlal o tom, že si někdo možná myslí, jak se mu v archivech nemůže nic stát :mrgreen:

Co se týče termínu, v týdnu mi asi předběžně vyhovují čtvrtky (úterý středa vudu ve škole a pak dlouho v práci).
Kai Rivienta
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 264
Registrován: 28. 9. 2010 11.59

Re: Falgeon - hra

Příspěvek od Kai Rivienta »

No, jestli sem chodím, nebo nikoliv, to asi potíže se stanovením data nevyřeší. Tak jen na okraj, pro letošní rok jsem ukončil valnou většinu pracovních aktivit a tak mám celkem čas něco hrát. Stačí navrhnout termín a odsouhlasit ho 3mi hráči tak týden předem a není problém jen mě trochu děsí ta představa hospody a toho řevu tam. chtělo by to něco se salonkem, nebo v soukromí. S
ps.: Vládce světa byl nedesignovanej, nemágové si neužili, protože hráli hru na posery, nikoli hrdiny a tak všechno zachraňovali mágové i když podle některých výroků (... Nojo, teď už je nic nezastaví, .... S tím se nedá nic dělat, jdeme domů, však on si svět už nějak poradí atp.) už to vypadalo, že to nevyjde. S
Martin
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 263
Registrován: 17. 8. 2010 8.46

Re: Falgeon - hra

Příspěvek od Martin »

Ahoj, byl jsem na služebce na Slovensku, tak jsem nijak zatím nereagoval. Tento týden mohu např. ve čtvrtek a pátek. Nevím ale zcela zda se lze zapojit, když jste pohráli předtím o víkendu. Něco k nové postavě mám připravené, tzn. pokud to bude aktuální domluvím se předem se Standou.
Uživatelský avatar
Wendula
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 193
Registrován: 23. 1. 2009 19.10

Re: Falgeon - hra

Příspěvek od Wendula »

Falgeon bych si ráda zahrála, ale pokud se domluvíte mimo toto fórum, tak to většinou nevím a nemůžu se k tomu vyjádřit.
Jestli chápu Martinův návrh tak se o 7. nebo 8.10.
Já jsem pro 8.10 pátek.

W.
Uživatelský avatar
hrochland
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 178
Registrován: 2. 5. 2010 17.52

Re: Falgeon - hra

Příspěvek od hrochland »

Od zítřka mám Pajka, takže se omlouvám. Ty mé ví(ee)kendy jsou doupěti nespolehlivým podpůrcem :(
Hroch

HROCHland
Uživatelský avatar
hrochland
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 178
Registrován: 2. 5. 2010 17.52

Re: Falgeon - hra

Příspěvek od hrochland »

TeĎ si nejsem jistý, zdali jste hráli, nebo opět na chalupě, či vůbec... dohodli jste něco?
Hroch

HROCHland
Kai Rivienta
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 264
Registrován: 28. 9. 2010 11.59

Re: Falgeon - hra

Příspěvek od Kai Rivienta »

Měl jsem rýmu, což je jak známo pro drtivou většinu chlapů choroba, která je zcela vyřazuje z oběhu, zítra jdu na kontrolu s podebranýma ušima, už skoro normálně slyším, ale tuzex vypadá jinak. Takže navrhuji středu nebo čtvrtek příští týden. Bude tam prostor pro nové postavy, jen to chce se sejít tak hodinu dříve na doladění historie a ůkoly na každou novou postavu. S
Martin
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 263
Registrován: 17. 8. 2010 8.46

Re: Falgeon - hra

Příspěvek od Martin »

Ahoj,
shrnuji poslední dohodu, kde jsme stanovili termín na čtvrtek 25.11. kolem 17:00.

Martin
Odpovědět