Gotika

Moderátoři: hrochland, herr66

Odpovědět
Martin
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 263
Registrován: 17. 8. 2010 8.46

Re: Gotika

Příspěvek od Martin »

Super, dejte tedy vědět, zda všichni můžete.
Uživatelský avatar
Wendula
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 193
Registrován: 23. 1. 2009 19.10

Re: Gotika

Příspěvek od Wendula »

Počítám s hraním každou středu.
Který svět se bude hrát je na dohodě ostatních hráčů a GM.
Přizpůsobím se.

Wendy
Radegast
Decanus
Příspěvky: 56
Registrován: 5. 5. 2009 10.16

Re: Gotika

Příspěvek od Radegast »

Ahoj Gotici,
jaké je vlastně domluvené pořadí her? Konkrétně co se děje třeba příští středu 20/7 ?
Mě by mimo uvedeného vyhovoval spíš až termín od druhého srpnového týdne (včetně)...
Pěkný den přeje
Mirek/Vilém
Uživatelský avatar
Wendula
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 193
Registrován: 23. 1. 2009 19.10

Re: Gotika

Příspěvek od Wendula »

Ahojky,
já bych tu středu dala. 20.7. Pak seto můžese posunout.

w.
Martin
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 263
Registrován: 17. 8. 2010 8.46

Re: Gotika

Příspěvek od Martin »

Ahoj, příští středu mohu, i když by se mi o něco více hodil jakýkoli jiný den v týdnu.
Uživatelský avatar
herr66
Optio
Příspěvky: 116
Registrován: 18. 1. 2009 9.05
Bydliště: Praha

Re: Gotika

Příspěvek od herr66 »

Ja mam trochu problem s prijezdem pod vysehrad, je zavrene nabrezi, takze co kdybychom to na leto presunuli treba nahoru na Vysehrad na hradby????
Radegast
Decanus
Příspěvky: 56
Registrován: 5. 5. 2009 10.16

Re: Gotika

Příspěvek od Radegast »

Mnoo... nevím, jak je to tam teď, ale pokud si vzpomínám, býval Na hradbách dost frmol, na pití se musela stát fronta a z venku nás ve 22 vyhnali, přičemž najít místo uvnitř je problém... ví někdo, jaká je nýčko situace?
Pokud chcete zahrádku, taky mě napadla hospoda Pod Slavínem u Albertova. Měli zastřešenou zahrádku... okolo jezdící tramvaj není sice moje vysněná představa o poklidném až romantickém okolí, ale mívali tam za slušnou cenu supr velkej pohár ledovýho kafe se zmrzlinou... :-))
Jednou jsme tam tuším byli... fakt je, že jinak tam nealko taky nebylo zvlášť levný; pivo nevím.
M.
Uživatelský avatar
herr66
Optio
Příspěvky: 116
Registrován: 18. 1. 2009 9.05
Bydliště: Praha

Re: Gotika

Příspěvek od herr66 »

Me by se hodilo docela misto, kam se da bez problemu dostat autem a hlavne, KDE SE DA BEZ PROBLEMU PARKOVAT...
Radegast
Decanus
Příspěvky: 56
Registrován: 5. 5. 2009 10.16

Re: Gotika

Příspěvek od Radegast »

Je mi to jasné, ale k tomu se asi fundovaně vyjádří spíš nějaký autovlastník, což já nejsem. 8-)
Radegast
Decanus
Příspěvky: 56
Registrován: 5. 5. 2009 10.16

Re: Gotika

Příspěvek od Radegast »

Čistě nezávazně - nemáte někdo nějakou zkušenost s hospodou Jezerka (2. stanice tramvaje od Braníka směr Výtoň: "Přístaviště". Jezdívám okolo, mají tam u hospody velikou zahradu se vzrostlými stínícími stromy, vypadá celkem útulně. :-) Je to relativně daleko od centra (ačkoliv tam hned okolo jezdívá několik autobusů a tramvaj, když není rozrytá), takže bych to ani nenavrhoval... ale většina lidí má auto a hodit Markíze na "C" by asi nebyl problém, asi by se našlo v okolí i místo k parkování a dalo by se tam snad sjet přes Novodvorskou okolo bývalého kluziště Konstruktiva, tak mě to jen tak napadlo k úvaze... vlastně jsem tam nikdy sám nebyl. :-)
M.
Odpovědět