Gotika

Moderátoři: hrochland, herr66

Odpovědět
Uživatelský avatar
Morrigan
Optio
Příspěvky: 106
Registrován: 24. 2. 2009 17.29

Re: Gotika

Příspěvek od Morrigan »

Neva a v pohodě. Vzhůru (vlastně dolů) do sklepa! Fialka
Uživatelský avatar
muflon
Centurio Princeps Posterior
Příspěvky: 224
Registrován: 15. 1. 2009 9.07
Bydliště: Praha

Re: Gotika

Příspěvek od muflon »

Prosím o info, kdy se co v nadcházejícím období bude hrát. Minulé pondělí jsem byl ve stavu nemocných a toto pondělí mi vovlal Markíz, že jsou Zvonky, jenže mi to řekl v pondělí odpoledne a já už něco měl dojednaného, takže jsem nemohl. Další pondělky počínaje příštím týdnem bych měl teoreticky volné, ale potřebuji vědět, co se bude hrát vždy minimálně jeden den, ale raději déle dopředu. Hraju Zvonky a Styreu, ve které je Bragge. Myslím, že je to Styrea I, ale nejsem si jist. Panovat zatím nic nebudu, málo času. Až to půjde, ohlásím to. Pro sichr to dávám do všech relevantních fór.
Kdo se směje naposled, ten se směje poslední!
Fúctě já
Martin
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 263
Registrován: 17. 8. 2010 8.46

Re: Gotika

Příspěvek od Martin »

18.3 je plánovaná Gotika
Já jsem příští týden mimo.

Martin
Martin
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 263
Registrován: 17. 8. 2010 8.46

Re: Gotika

Příspěvek od Martin »

Další Gotika je předběžně navržena na 15.4.2015
Martin
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 263
Registrován: 17. 8. 2010 8.46

Re: Gotika

Příspěvek od Martin »

Dnes počítám s Gotikou, jen přesně nevím od kolika hod...?
Martin
Uživatelský avatar
Morrigan
Optio
Příspěvky: 106
Registrován: 24. 2. 2009 17.29

Re: Gotika

Příspěvek od Morrigan »

Já tam budu od 1830, Míra možná už dříve. M
Kai Rivienta
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 264
Registrován: 28. 9. 2010 11.59

Nábor pro ORNILIE -TIESEN

Příspěvek od Kai Rivienta »

Re: Praha 20. léta

Upravit
Odstranit příspěvek
Ohlásit tento příspěvek
Citace

Příspěvekod Kai Rivienta » 23. 10. 2015 11.37
Chodí sem ještě někdo? Jestli ano, chtěl bych udělat nábor hráčů, eventuálně postav pro projekt ORNILIE - TIESEN.
DM: jsem já a asi nikdo jiný.
Postavy: Princess Xara (utajená dědička Salfiorů, toho času na útěku z Argovie - neprchá se kam, ale odkud. Věk 9 let, talenty: Charisma inteligence, nadání pro magii. Zatím NPC) Pokud by si ji chtěla zahrát nějaká dobrá ženská hráčka, jako třeba Wendy, asi by to šlo.
Bragi Vlk - Válečník, nechvalně proslulý marodér a otrokář. Kapitán žoldáckého bratrstva meče. Na severu s ním matky straší často děti (úspěšně). Hraje Grass
Pro ostatní hráče se otevírá příležitost si zahrát znovu v Tiesenu - městě na severu vzkvétajícím pod správou Purkmistra Kaana, pod dohledem vévody Baerssona a za účasti dalších laskavých kreatur (Kargo a jeho hrdlořezové). Dostala se Zoraima z Labyrintu? A co Venk, zachránil se Venk? Na tyto a mnohé další otázky se Vám může konečně po letech dostat odpovědi.
Hrací den: Protože se moc neosvědčuje hraní na svolání jednou za čas, Budeme hrát jednou za 14 dní. Hrací den bude středa od 18:00 do 23:00.
Postavy: Hráči si připraví postavu podle pravidel ORNILIE - prosím Grasse o doplnění odkazu - ze 400 bodů. Potom mi ji pošlou ke schválení
Předpokládaný počet hráčů 3-5.
Hrací místnost: Vratislavova ul. hostinec U Zlaté Kotvy. Je tam WEB a tak je možno hrát i pomocí video konference. Ale to jen při pobytu v zahraničí, nebo moribundu.
Uživatelský avatar
Morrigan
Optio
Příspěvky: 106
Registrován: 24. 2. 2009 17.29

Re: Gotika

Příspěvek od Morrigan »

Hlásím se, má to však jeden zádrhel: ve St se hraje tak jednou za 3 týdny Gotika a někdy (i častěji) Vampové. Takže bude-li se hrát, nebudu vždy.

M
Kai Rivienta
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 264
Registrován: 28. 9. 2010 11.59

Re: Gotika

Příspěvek od Kai Rivienta »

Další diskusi prosím sjednotit do vlákna Ornilie - 4. kampaň Bragi. S
Pravidla, tvorba postav, příběhy atd. ve vláknu Ornilie. Děkuji. S
Odpovědět