Stránka 1 z 1

Kampaň: Uctívači zeleného barelu

Napsal: 9. 4. 2023 19.18
od OneIceOne
Záznam příběhu z 9. dubna 2023

Kluge vola Guselu, že se má dostavit do Škodovky, má pro ni prácičku. Gusela ho najde v nemocničním pokoji, kde se uzdravuje po implantaci nových kožních štěpů. Evidentně už nemá korporátní kredity a potřebuje zase vykázat nějakou činnost. Potřebuje přepadnout korporátní vlak Tuzexu v teritoriích, ukrást z něj náklad a celé to navléknout, že to udělali indiáni ze skupiny Černých koní. Černí koně je skupina mladých indiánů, kteří s korporací Tuzex mají dohodu o ochraně úseku železnice na jih od Prahy okolo Kamenného přívozu a Sázavy. Gusela souhlasí, je za to je 1000 kreditů. Na cestu dostane dva zpracované indiány z Černých koní, které pracovníci korporace pravděpodobně před časem zajali. Mají je pohodit na místě jako důkaz, že přepad vlaku udělali indoši. Indián Pyro jen mrtvý, zatavený v neprůhledném pytli a druhý vypadá, že ho přejel parní válec, ale ještě žije, to je Rex, šéf skupiny Černých koní. Oba indiáni jsou dost mladí, není jim více než 18 let. Běžci indiány naloží do dodávky. Jedou sehnat posily, najmou hackera Goldfingera a pár odpadlíku z gangů Pekelných jezdců. Najdou převaděče a odejdou na jih Prahy přes skládky. Najdou místo, kudy má projíždět vlak, je tam tunel. Podaří se jim ještě sehnat lodě, kterými chtějí ujet z místa činu. Převléknou se za indiány ze skupiny Černých koní. Ve vlasech nosí umělou koňskou oháňku. Roland zláme vaz Rexovi, byl stejně určen k likvidaci. Na vlak si počkají na jednom z tunelů na trase. Seskočí na vlak a svedou bitvu v obytném voze s krysími mutanty z Chemapolu, kteří cestují s nákladem, kterým jsou barely s neznámým plynem. Roland je otrávený čepelí jednoho z nich. Krysáky pobijí, vyzvednou dva barely z nákladu, vyhodí do vzduchu lokomotivu, pohodí na místě mrtvoly indiánů a ujíždí do Vraného po řece. Tam jeden z barelů předají indiánům, které poslal Kluge a ty mu mají barel předat. Druhý barel si běžci nechávají. Roland si má podle lékárničky dojít k doktorovi, hlásí, že je otrávený neznámým jedem. Běžcům Kluge vyplatí 1000 kreditů.

Postavy dostávají 6 exp.

Re: Kampaň: Uctívači zeleného barelu

Napsal: 9. 4. 2023 19.49
od OneIceOne
Hmm, ukradli nám dva barely a navíc musím ze seznamu krys šktrnout Snikkit a Skabclaw, musíme ty indiány nechat nadejchat našeho plynu. Šéf se bude zlobit, bojím se, že vyleze ze svého zeleného barelu. Plán pokračuje...

1.Rikskritch
2.Skabfang
3.Clacktatter
4.Snikkit - kapůt
5.Gnawfang
6.Squeeksnitch
7.Chitterspike
8.Skabclaw - kapůt

Re: Kampaň: Uctívači zeleného barelu

Napsal: 9. 4. 2023 20.04
od OneIceOne
K tomu vlaku jsme to nestihli, vyhodili do vzduchu lokomotivu, ukradli něco z nákladu a utekly, teda odpluli na nějakejch člunech. Vypadali jako my, co to sakra má znamenat? Na místě jsme našli pohozeného Rexe a kámoše Pyra, vypadali jako by je přejel parní válec. Vůbec to nechápu. V obytném voze jsme našli mrtvoly nějakých krysích mutantů. Navíc máme na krku korporátní vyšetřovatele z Tuzexu. Teď přijdeme o ten kšeft s ochranou železnice s Tuzexem a hned je tu ten zmrd v blejličkách - pan Homolík, kterej zástupcům Tuzexu tvrdí, že technologie je spolehlivější jak my, a že mají koupit zabezpečovací technologie od Škodovky.

Člen Černých koní.

Re: Kampaň: Uctívači zeleného barelu

Napsal: 20. 4. 2023 14.13
od OneIceOne
Šéf už leze ze svého barelu...

Re: Kampaň: Uctívači zeleného barelu

Napsal: 11. 9. 2023 21.33
od OneIceOne
Postavy navštívili Černého Hada, ten je zaúkoluje, aby našli magickou bytost, jejichž krví byl Vlčí krev otráven. Za 100 kreditů jim poskytne ochranu pro toxinům a gasu. Berou sebou novou postavu Luďka - hackera Martina. Podaří se jim zabit přisluhovače elementála a dohodnou se sním, že s Vlčí krví rozváže pouto a tím kampaň končí.