Fórum Muflonových světů

Moderátor: muflon

Zamčeno
Uživatelský avatar
DenGrasse
Princeps Penna
Příspěvky: 874
Registrován: 1. 12. 2008 16.40
Bydliště: Ryovora

Fórum Muflonových světů

Příspěvek od DenGrasse »

Edit: Muflon
V současnosti se v této sekci nachází svět Serantoin, ve kterém se příležitostně hraje. Nový svět Ammar pro hraní podle pravidel SR4, který jsem plánoval vyzkoušet, se v dohledné době z časových důvodů rozehrávat nebude a byl prozatím odložen do archivu pro případné pozdější využití. Starý svět Tharis a můj klasický SR svět World 2060 samozřejmě stále existují a příležitostně si v nich bude možné zahrát, ale v nejbližší době pro tyto světy nové dobrodružství neplánuji. Světy Armageddon a Fareth byly uzavřeny a na jejich vývoji už nepracuji, ale v zakonzervovaném stavu pochopitelně nadále existují. Do budoucna mám rozpracován nový svět Elir pro hraní podle upravených pravidel klasického doupěte, abychom si odpočali od Shadowrunu, ovšem ten se v dohledné době rozhodně rozehrávat nebude a jedná se o hudbu daleké budoucnosti, pokud na to mně i hráčům zbude čas a energie.

Odkazy na stažení aktuálních materiálů uvádím vždy v main topicu jednotlivých sekcí.
Dostupné materiály ke všem mým světům jsou u mne samozřejmě vždy k dispozici na vyžádání.
Zamčeno