Takhle jsem žil, kámo... - příběh Sama "Bastarda" Leeroye

Moderátor: OneIceOne

Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Takhle jsem žil, kámo... - příběh Sama "Bastarda" Leeroye

Příspěvek od OneIceOne »

Takhle jsem žil, kámo…

Jmenuju se Samuel "Bastard" Leeroy a narodil jsem se před 26 lety v New Orleans. Měl jsem fakt ideální dětství, fotr šel do lochu, když jsem měl dva roky. Tam za nevyjasněných okolností chcípnul. Asi se ve sprchách nechtěl ohýbat pro mejdlo, jo kámo, tak to prostě chodí. Moje matka se z jeho odchodu nikdy pořádně nevzpamatovala a začala chlastat a brát crack nebo jiný svinstvo, co jí kdo prodal na ulici. Byla to vlastně moje babi, která mě vychovávala. Měla malou samoobslužnou prádelnu, která nás tak nějak uživila, že jsme úplně neumírali hlady. Bydleli jsme v Burgundy, v přelidněnym a rozpadlym domě, kde to smrdělo trávou a domácí byl tlustej, smradlavej chlap s ještě hnusnějšim a tlustčim psem. Kámo, toho psa jsem se fakt vždycky hrozně bál. Naštěstí mu ho pak někdo otrávil, prostě ideální stav.

Od deseti let jsem měl, kámo, velkej sen, chtěl jsem začít rapovat. Zasáhla mě totiž Goblinizace a já se narodil jako černej ork a ve společnosti, kde jsem prožíval svý posraný dětství, se to moc nenosilo. Rasová šikana je, kámo, svinstvo. Takže jsem na to chtěl hodně zapomenout a začal jsem si plnit svůj sen. Začal jsem na sobě makat. Stará dobrá škola free-stajlovýho rapu, tam jsem zakotvil s partou. Jeli jsme, kde se dalo, dohadovaly se battles. Nakopávali jsme okolním somrákům prdel, po čase se o nás prostě na ulici vědělo. Za pár let, jsem se naučil taky tancovat. Napsal jsem pár písniček, ale furt jsem nemoch chytit ten správnej break, to kouzelný flow, jo kámo. Furt tomu něco chybělo.

Až jednou na Halloween jsem přišel s takovou prdelí, jmenovalo se to: „Who Do You VooDoo, Bitch?“

Byl to kurva, kámo, jen takovej fórek, chápeš. Dělal jsem tenkrát už s jedním agentem, kterej měl vazby na nahrávací společnost. Zavolal mi a kámo prej, že se to líbí, a že se chtěj sejít. Dohodli jsme se a já natočil song a pár dalších maličkostí. Ten song se kurva chytil, kámo. Bylo to jako rakejtovej start na mléčnou dráhu, byl jsem v první desítce. Přes noc se ze mě stala hvězda, začaly se mi sypat prašule. „Who Do You VooDoo, Bitch?“ hráli všude, kámo, v rádiu, na parties. Dokonce jsem byl nominovanej na cenu Grammy. Bylo to jako nezadržitelnej vlak. Začal jsem psát další songy, ale vůbec se nechytly. Po roce nic. Furt mě někam zvali, zazpívej VooDoo-Bitch, už mě to, kámo, začalo fakt srát.

Jednou jsem dřepěl v baru a léčil svou tvůrčí depresi panákama. Jeden kámoš mi navrhnul, ať se na zpívání vyseru a zkusím wrestling. Padlý hvězdy tam maj šanci. Dal mi kontakt na jednoho chlápka ze Seattlu. Sednul jsem na zkurvený letadlo a šel to obhlídnout. Maxwell mě, kámo, vzal pod křídla a uzavřel se mnou smlouvu. Je snad jasný, že si ten sráč vzal tučný procenta, ale mě to bylo u prdele. Chtěl jsem v palici cejtit ten tlak slávy a adrenalinu. Kurva dobrý, kámo, bylo, že jsem si držel celou dobu fyzičku a se svejma dvěma metrama, jsem měl dobrej základ. Trenér mě za pár měsíců dal dohromady a šlo se na věc. Měl jsem, kámo, nějaký zkušenosti z ulic Orleans, takže to šlo samo. Nechal jsem si zabudovat pár vylepšení za balík prachů, co mi zbyl z doby mý největší slávy. Zpevnili mi kosti a trošku jsem zrychlil. Dneska to ve sportu bez vylepšení nejde, kámo. Nechal jsem si udělat plastiku, abych vypadal víc lidsky a začal jsem vystupovat jako Sam Bastard.

Časem jsem ale nebyl spokojenej s prachama, no spíš mi začali nějak docházet, tak mě jednou Maxwell seznámil s dalším panem negrem, kterýmu snad patři pár podniků v Seattlu. Slovo dalo slovo a ve volnu jsem pro něj udělal pár kšeftů, a tak jsem vlastně začal běhat runny a seznamil jsem se pár stínovejma eminencema. Začínám se, kámo, vracet k rapu a tanci. Vlastně uvažuju, že si časem otevřu vlastní malej klub někde v Seattlu, ale nejdřív to chce vydělat škváru.

Mladší Sam B ještě v ulicích New Orleans

ObrázekObrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Re: Takhle jsem žil, kámo!

Příspěvek od OneIceOne »

19.1.2014
Helena (Thandar), Grey (Jedroň), Sam (Petr), Ellen (Jana)

Wellenrauch nám zadal další kšeftíček. Na místo se dostala Helen a Grey. Měli jsme najít špínu na malou stranu s názvem Minority party. Jejím vůdcem je Lorenzo. Strana má sídlo v Lynnwood Ivory Emporio. Zóna AA+ se zabezpečením. Do strany se nedá přihlásit. Je dost chráněná proti zjištění jakýchkoliv informací. Někdo nechce, aby se o ní moc vědělo. To samé platí o Lorenzovi. Helen se chtěla podívat do kanceláře, ale průnik se úplně nepovedl. Konfrontovali ji členové ochranky, ale povedlo se jí dostat z budovy. Sebrali jsme ji a odtáhli do chráněného bytu. Přes kontakty jsme dostali informaci, že se Lorenzo pohybuje v Redmondu okolo menšího baru a jede ve drogách. Taky se ukázalo, že maká pro Thiago a Carlose. Pracují snad pro Aztech. Na místo dorazila nová posila - Ellen. Rozhodli jsme se sledovat bar a načapat tam Lorenza. Ukázalo se, že v zadní místnosti baru by mohla být tajná místnost nebo tajný vchod. Pojali jsme podezření a chtěli tajnou skrýš objevit. Rozdělili jsme se, nejdřív hlídala Helen a já a druhý turnus si vzala Ellen a Alex. Čekali jsme na Lorenza. Za nás se nic moc nedělo. Když dorazila Ellen a Alex, začalo se to v baru mlátit. Nakonec jsme dorazili na místo a vrazili dovnitř. Plán byl jasný. Využít útoku na bar a prověřit zadní místnost. Trochu se to zvrtlo. Z čajového dýchánku se to změnilo v přestřelku. Koupil jsem pár kulek a odpadnul na podlahu. Ellen mi darovala jeden vrhací nůž do zad. Myslel jsem, že Vánoce jsou až za pár měsíců. Takové dárky nemusím. Naštěstí to vzal kabát. Dlouho to bylo nerozhodně, ale pak to tam srovnal Alex a bylo vymalováno. Vzali jsme orka do auta, sebrali drogy ze zadní místnosti a vypadli. Ellen nadrogovala orka a já ho vyslechl. Copperfield se snad jmenoval. Moc jsem mu nerozuměl. Někdo jeho gangu zaplatil deset talířů, když ten bar srovnají se zemí. Začalo to smrdět, to je moc peněz, než aby za tím nebylo víc. Dali jsme mu do kabátu štěnici a pustili ho. Třeba nás dovede k zadavateli, to by se hodilo. Ellen prodala drogy ze zadní místnosti asi za dva a půl talíře. Já si zajel za doktorku, chci ze sebe nechat vytahat olovo. Stejně musíme počkat a dotáhnout tu sledovačku.
Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Re: Takhle jsem žil, kámo!

Příspěvek od OneIceOne »

2.2.2014
Helena (Thandar), Grey (Jedroň), Sam (Petr), Ellen (Jana), Alex (Jarda)

Johansonová mi vyndala pár kulek z ramene, které mi půjčili orci v baru. Ležel jsem u ní asi 3 dny, a pak jsem se dostal zpět k týmu. V jednom zapadlém baru jsme pobírali, jaké jsou další možnosti. Napíchnutý ork Copperfield nám moc informací nepřinesl, někdo ho akorát poslal do hajzlu, protože podělal práci s vymlácením baru Corner place. Kryl se elektronickou modifikací hlasu, takže nevíme, kdo mu job zadal. Grey zas chtěl chlastat, ale vypadalo to, že najal posilu, která pro nás bude špiclovat Carlose, protože jsme předpokládali, že se dřív nebo později setká s naším cílem. Ze sledování vyznělo, že Carlos a Lorenzo mají další místo, kde konají své schůzky. Spojka od Greye nám oznámila, že Carlosův hammer odjel do Redmondu. Začali jsme prohledávat čtvrť, ale nebylo to nic moc. Napadlo mě, že by mohli něco vědět místní taxikáři. V Orleans jsme takhle našli mého bratránka, kterej se zdejchnul ze školy. Bratr negr v jednom taxi se zeptal vysílačkou a měli jsme pozici hammeru. Carlos byl na návštěvě v jednom armyshopu. Asi se chystal na válku. Lézt se nám tam nechtělo, takže zase mrtvej plán. Lorenzo byl fakt dobře krytej. Dali jsme tedy dohromady plán, že vylákáme Lorenza na akci, kde se bude obchodovat s drogama a podobným sajrajtem. Zavolal jsem Troye a dali jsme dohromady zápas negros vs. hispános, v jednom zapadlém skladě. Troy zařídil promo, já měl zpívat. Ellen má doma skleník a celkem ochotně na sebe vzala výrobu toho drogového sajrajtu. Helena a Grey ji měli dělat ochranku při prodeji na akci. Chtěli jsme přilákat Lorenza a podat mu nějakou exotickou pochoutku z Elleniny zahrádky. Jako zálohu měla Helena ještě rukavice a injekci se smrtící drogou. Kdyby se podařilo Lorenza sejmout, zanikla by i Minority Party a byl by pokoj. Akce se povedla, přišlo hodně lidí, ale začalo to smrdět průserem, bylo tam moc testosteronu. Lidi byli nadržený se porvat. Co taky čekat od takové akce. Hispánci poslali do ringu nafetovanýho hřebečka, proti kterému Troy postavil ostříleného negra s technikou. Nevím, jak to dopadlo. Ukázal se Lorenzo a o to nám šlo, dal jsem echo ostatním. Ellen se mezi tím podařilo vyprodat všechno svinstvo, ale bylo vtipný pozorovat, jak si ji s Helenou vyhmátl pohlavár z Yakuzy. Vypadala to, že chce uzavřít kšeft, ale nakonec se ukázalo, že si holky spletl se bílejma bitches. Zamával před nimi trojkou, ale holky ohrnuly nos. Lorenza si odchytil Tiago, který se ukázal na akci. Byl dost rozčílenej a bylo zřejmé, že Lorenza poslal hned z akce, měl určitě podezření. Lorenzo se začal pakovat zadním vchodem, Ellen a Helena se odebraly za ním. Heleně se podařilo infikovat Lorenza a ten zkolaboval u svého auta. Tiago se všiml Greye a ten se taky vypakoval ven. Tam se dostali do křížku. Že by to mělo něco společného s jeho tajemným kontaktem, který nám dával echo o hammeru? Střelba posloužila jako roznětka k testosteronové bombě. Lidi se začali mlátit. Nevím přesně, co se tam odehrálo, ale Greye jsme po chvilce museli křísit. Byl jak cedník. Ještě, že jsem měl v kufru auta kabát, jinak by mě ten parchant zakrvácel sedačky. Heleně se podařilo infikovat Lorenza a ten zkolaboval u svého auta. Greye jsme odvezli k veterináři jménem James Murdoch. Nakonec se ozval náš oblíbenec John Dunn. Zajeli jsme s ním na koblihy a kávu ještě s Helenou. Navrhl nám, že necháme papírově Lorenza žít a my dostaneme 150000 na ruku. Zdálo se mi to jako fér nabídka a Helen souhlasila. Po schůzce jsme se sešli u doktora a rozdělili peníze na čtyři díly. Ellen z prodeje drog vytřískala 5000, přidal jsem k tomu ještě 3000 od sebe a poslal je Troyovi, aby měl na výlohy. Valerii jsem zaplatil dluh 20000 a tím mám auťák komplet zaplacenej. U Murdocha si pár dní pobudu, protože mě nějakej ksindl trefil do nohy, jak jsme vyklízeli scénu ve skladišti.
Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Re: Takhle jsem žil, kámo!

Příspěvek od OneIceOne »

Vsuvka

Po pár vystoupeních jsem se seznámil se dvěma bílejma sestrama. Ellen a Helen, nejsou to špatný bitches, ale já na slim class moc nejsem. Pomohlo by, kdyby snědly pár americkejch burgerů a pan bůh by jim přimíchal trochu kakaa, než se narodily. Pak bych si to nechal líbit. Takhle se negr bojí, že se to zlomí v pase, když začne ta pravá show.
Práce mi vynesly slušnej balík, tak jsem si koupil libózní cadilak z přelomu 60s a 70s minulého století. Chci ho ještě trochu potunit, aby byl fakt negro-styl reprezentativní. Do hlavy jsem si přidal rigg, chci si jezdit pouliční závody a chci bejt prostě dobrej. Už se těším, až vo tý káře napíšu dobrej song a povozím v něm gang černejch bitches od nás z ghetta. Až mi přijdou další prachy, najmu kameramany a natočím vo tý káře klip. Bude se to jmenovat I want your car Voodoo bitch! Bude to vo tom, jak jedna černá zombie jede do pekla v nablejskaném bouráku. Holkám bych tam mohl dohodit job, mohly by se kroutit a tancovat na zadních sedadlech, v nějakých průhledných hadřících. No uvidíme.

Obrázek
Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Re: Takhle jsem žil, kámo!

Příspěvek od OneIceOne »

23.2.2014
Tom (Eva), Vikror (Regis), Sam (Petr)

No kámo, tenhle job byla noční můra. Pár dní potom, co jsem vylezl z nemocnice, mi zavolal Snoppy-Dogg, že mi sehnal prácičku. Poslal mě do Redmondu, do zapadlé pizzerky. Měli tam fajnovou obsluhu, ale překvapil mě majitel. Na scéně se ukázala trpasličí rodinka, dva měli pod palcem pizzerku a třetí se mnou měl makat. Docvaklo mi to, byl to trpaslicí žid. Ani vlastně nevím, jak mě to napadlo, kámo. Chtěl po nás, abychom vyzvedli zásilku z letadla, které mělo v Seattlu mezipřistání. Jedna japonská společnost vezla něco z Amazonie, tam se musím někdy podívat. Bylo na práci málo času, ale letiště vypadalo ospale a nabídnul na 100.000,- voňavej yenů. Z letadla chtěl dostat asi 5 středně velkých beden. Asi vzorky z Amazanie. Vzali jsme zálohu a s trpaslíkem jsme vypadli do pokec. Představil se jako Tom. Začali jsme obhlížet terén, ždímat kontakty, prostě klasická příprava na akci. Renton není nakloněná čtvrt metalidem. Koukaj tu na Vás tak nějak přes prsty. Zasranej kukluxklan a jeho politika. Já tu rasovou nenávist fakt nesnáším. Tajně jsem doufal, že se tu do ničeho nezapletu. Během příprav se k nám připojil třetí týpek, vyznal se v bezpečnosti. Dohodnul jsem se Tomem, že mu dáme dvacet hadrů za tuhle práci. Vypadal, že taky nemá úplně plnou kreditku, a tak to vzal. Promysleli jsme tuny plánů. Nakonec jsme se na letiště vydali jako služba, kterou tam poslalo na údržbu město. Městské služby se starají o letiště. Známej Toma nám zařídil propustku přes matrix. Já se vydával za deratizátora, druhej chlápek za údržbáře a Toma jsme nacpali do bedny. Nechal jsem si u doktora sestrojit stříkačku na rajskej plyn, abych vypadal stylovej a mohl nosit plynovou masku. Věc nám trochu komplikovala skutečnost, že sem přijali tři členové ochranky z Legionu. Skinheadi s brokovnicema, kámo, to jsem teda nežral.
Ve 3:20 přistávalo letadlo. Ukradli jsme cisternu a najeli s ní k čepovacímu hangáru, kde mělo čepovat naše letadlo. Podařilo se nám sejmout skinheady potichu. Jednomu jsem sebral brokovnici a přemlouval ho, aby se vzdal, když jsem mu ji nacpal do huby. Ale byl tvrdej kámo, dal mi pěstí, tak jsem ho uspal. Pak přijelo letadlo, já si hrál obsluhu a náš elfí kámoš se vybavoval s posádkou japonsky. Tom s pilotama něco udělal, vypadali trochu bledě, jako by jim někdo mixoval mozek. Rychle jsme pronikli do letadla servisním tunelem. A tady začal tanec. Oslepující granát neudělal posádce dobře. Uvnitř začaly řvát nějaký opice, ptáci a do toho to tam začali kropit dva šikmooký blázni ze samopalů. Připadal jsem si chvílí jako v Orleans, když tam bojovali dva gangy o nadvládu. Nejhorší byl ale jejich kápo. Začal na mě zkoušet to jejich kung-fu. Trefil mě hajzl do žeber, ale to neměl dělat. Šňupnul jsem si nějakýho svinstva od doktorky a věnoval mu pravej hak do brady. Japonec odlétl, ukončil jsem ho skinheadskou brokovnicí. Normálně mokrou práci nedělám, ale tady šlo vážně o život. Mezi tím tam začala běhat nějaká opice, snažil jsem se jí sejmout, ale byla moc rychlá. Měla štěstí, došly náboje. Po přestřelce jsme rychle vyložili náklad a odjeli z letiště, naštěstí si nikdo moc nevšiml. Elf se začal starat o opici a vyžadoval, abychom jsme ji neprodávali zadavateli. Mě bolela žebra a neměl jsem moc chuť řešit nějaký opice. Vysadili jsme ho v uličce nedaleko a zajeli pro prachy. Žid nám zaplatil a přidal 10.000,- za další bedny. Zajímalo by mě, kolik by dal za opici. Asi ještě zavolám Židovi. Hodilo to ve výsledku dobrý prachy. O osud ostatních jsem se přestal zajímat. Tom vzal prachy pro elfa a odjel pryč. Já se odpotácel do postele, ale ještě před tím jsem kontaktoval jednoho policajta, aby mi dal bacha, kdyby si mě někdo lustroval.
Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Re: Takhle jsem žil, kámo!

Příspěvek od OneIceOne »

Vsuvka

Negr si myslí, že vydělal balík, ale vono holy shit bro'er. Policajtovi jsem vypláznul deset táců jako zálohu, kdyby po mně šli fízlové. Třeba mi dá tip. Další starostí bylo trochu ochránit káru, když budu parkovat v horší čtvrti. Hodil jsem řeč s pár negrama a domluvil jsem se, že mi namontují nádrž s slzákem a když si senzory všimnou, že na auto někdo chmatá, vypustí mu to svinstvo rovnou do ksichtu. Tahle sranda mě stálá dalších 5 táců. Ještě jsem nakoupil pár drobností. No dalších 5 táců stál nájem a garáž na káru. A litr padnul v klubu na párty. Zbytek prachu půjde na můj další klip se songem I want your car Voodoo bitch!, což bude první song z mojí připravovaný desky.
Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Re: Takhle jsem žil, kámo!

Příspěvek od OneIceOne »

Johnovy extrašperky
17. 5. 2014
13. – 16. 7 . 2055
Sam B. (Petr), ??? (Eva), Helena (Thandar)

Takhle si krásně jedu v posilce na oblíbenej mix White Cocka, když mi zavolá ten policajt John Dunn, co jsem ho párkrát potkal při stínové práci. Nejdřív jsem myslel, že po mě někdo jde, jak se to posralo v tom letadle, dal jsem mu nějaký prachy, aby mi dal vědět, kdyby se na mě policajti chtěli ptát. Je to pan zkorumpovanej fízl všema pěti, ale teď od něj ještě přišla nabídka práce. Seděl si pěkně v parku v autě, žral koblihy a divně se usmíval. Jedno černošský pravidlo praví: „Nikdy kámo nevěř bílému fízlovi, pasákovi a šlapce.“ To vždycky říkala moje babička a to byla moudrá žena, vždyť mě vychovala, když fotr ležel v hlíně a matka kouřila crack. Na schůzce se ukázaly ještě bílá sestra Ellen a tmavší holčina, jméno už nevim. Z Dunna vylezlo, že chce unést nějakou holku a někomu podstrčit balíček do baráku. Peníze byly standardní, tak jsem to vzal, beztak potřebuju cash na můj novej klip. Proběhlo to poněkud rychle. Myslím, že jsme to zas jeli řešit to toho kontejneru k Helen, ta holka to nemá v hlavě v pořádku. Vznikl plán, že holku uneseme z nějakýho tréningu a balíček postě strčíme v noci do požadované lokace. To by si ale Helena nesměla postavit hlavu uprostřed kšeftu. Ta čubka začala mlejt něco o politické situaci a nadnárodních korporacích. Aby se z toho negr posral. Těmhle věcem moc nerozumím, ale tenhle work se bez rizika dělat nedá. Nakonec z toho ta čubka vycouvala a vzala roha. Na krku mi zůstala jen nově příchozí, tak jsem jenom doufal, aby se to neposralo. Nakonec se ukázalo, že se s ní dá dělat. Objednal jsem od bratrů negru černou káru s nitrem, která nepůjde vystopovat, koupil velkou sportovní tašku a šlo se na věc. Nově příchozí náš cíl sejmula na dámském hajzlu. Asi ji něco píchla, já ji zabalil do tašky, pronesl z budovy a předali jsme ji fízlovi. Pak nás ještě čekala návštěva baráku, kam jsme měli dát balíček. Jeden mladej negr, z našeho negrobrotherhoodu, to umí s elektronikou, tak mi to za pár babek otevřel a balíček byl na svém místě. Sbalili jsme prachy a byl klid. Bylo zajímavý, že za pár dní na to, proběhla zpráva, že John Dunn byl nečekaně povýšený. No to byla ale náhodička. Zkoušel jsem zajet do kontejneru za Helen, ale zmizela. Asi ji někdo sejmul. Co naplat, já stejně musím makat na svým klipu, ale možná o ní později napíšu song.
Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Re: Takhle jsem žil, kámo!

Příspěvek od OneIceOne »

Song - I want your car Voodoo bitch!

20. 7. 2055 jsem začal točit svůj novej klip k písni I want your car Voodoo bitch!. Začal jsem ji psát, když jsem dorazil do Seattlu. Je to o integraci mladého negra z ghetta, který dospívá a začleňuje se do bílé společnosti. Prostě další song o problémech černé komunity. Začlenil jsem taky trochu moderní rap omáčky, prostě prostřihy, jak jedu ve svém negrokáře, vzádu zpívaj roštěnky a kroutěj u toho prdelí. Je tam jedna bíla a jedna černá, aby si diváci vybrali. Dal jsem slovo se známejma a dostal jsem se ke společnosti 35mm, která sídlí v Downtownu. Ujal se mě chlápek jménem John Schwertner. Vysolil jsem za klip a propagaci 40 táců. Uvidíme, zda se chytne.
Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Re: Takhle jsem žil, kámo!

Příspěvek od OneIceOne »

University Takedown
4. 8. 2055
22. 6. 2014
GM - Grass
Sam B. (Petr), Ellen (Jana), Black Hawk (Viktor), Vrána (Stanislav)

Je to pár dní, co jsme se štábem dotočili I wanna your car - bitch!, a to by nebylo ono, kdyby se neudála zakončovací party. Chytil se toho můj dobrej známej BadDog, majitel klubu G5ive Gentlemen's Club v Tacomě. Party jela v plném proudu, bylo tu narváno. Bylo to hodně v pohodě, až mě Dog seznámil s Romanem. Nebyl to pravej negr, byl řízlej bělochem, ale byl sympatickej. Měl takovej malej problém a já měl dobrou náladu, tak jsem mu chtěl pomoci. Dali jsme řeč na baru, už asi tři dny nespal. Dělá v Omega corp. přes humanitární pomoc a dopravu. Stará si jim tam o systémy, prostě Matrix, o kterém nemám ani šajn. Někdo ho uspal cigárem a pozměnil něco v systému, spíš něco ukradl. Zjistil akorát jméno toho týpka, co mu to asi sebral. Nějakej Litchfield, to jméno znělo divně. Taky měl adresu, co nechal na faktuře. Nevada park, tak tam jsem fakt nikdy nebyl, kámo. No co, zaklepat na dveře a zeptat se, zda by mu pan zloun nevrátil data, nezdálo se mi to těžké. Dal mi bůra zálohu a já sednul do káry a vypadnul z večírku. Bylo k večeru. Přemýšlel jsem, jaké svinstvo by mohlo být v tom cigáru. Projel jsem seznam a našel jsem tu holku, co mu poslal kudlu do zad při tý bitce v Redmontu. Točila se okolo drog, tak jsem jí brnknul. Prej tvrdě maká a nemá čas, se ozvalo na druhé straně. Ale netrvalo dlouho a přemluvil jsem Ellen ke schůzce. Zaparkovat na univerzitě mi dalo zabrat. Zasranej svět intelektuálů. Místní kantýna nebyla výjimkou. Slovo dalo slovo a po troše přemlouvání souhlasila, že mi pomůže – samo, že za ty prachy. U negra, kde je ta mezilidská dobrota! Šla to hodit do stroje a ja šel prubnout Nevada park. V parku se pářili nějací indiáni a nevypadali přátelsky. Ellen mi dohodila svého kámoše Hawka, kterej byl ochotnej indiány proklepnout. V parku našel zhulenou indiánku Vránu, která tvrdila, že nám píchne najít pana zlouna, co vzal data. Ellen se zatím dostala k datům, ale někdo na ni přišel na univerzitě a prohledávala ji ochranka, když odcházela. Tak se k nám přidala. V Nevada parku jsme našli byt pana zlouna, ale byla to evidentně past. Byl zabitej, už když jsme přišli a na zemi ležela pistole. Museli jsme vypadnout, protože se ozval fingovaný výstřel a blížila se policie. Nedávalo nám to smysl, když se ozval neznámý zadavatel. Buď že nás práskne, nebo pro něj musíme ukrást kontraband z univerzity, kde dělá Ellen. Za to nám nabídl 200000, což byly slušné peníze. Zvažovali jsme plán, ale Ellen vyhodili a ukončili s ní kontrakt, když se snažila dostat na univerzitu. Propašoval se tam akorát Hawk a Vrána. Neptejte se mě jak. Ellen vyšilovala, protože přišla o místo, nemohla se doptat na vedení univerzity a jejího známého profesora někdo přiotrávil. Koupila si katanu někde v K-martu a křičela na mě, že za všechno můžu. Furt mě tím krámem šermovala před ksichtem, jen jsem doufal, že mě nezavřou za rušení nočního klidu. Dostali jsme echo od zadavatele, že do univerzity přijede zásobování, které nás dovede ke kontrabandu. Vjel jsem tam s dodávkou na falešnou licenci a čekal, co bude. Vykládali zásoby u vodojemu, nebo co to sakra bylo. Potom přišlo tóčo.

Kamion explodoval, sejmul ho maník z raketometu, co byl na protější střeše. Ukázal se vrtulník, kterej přistál na střeše a vylezl z něj chromovej pankáč. Byl to někdo z AAA+ třídy stínů. Primární tým zadavatele, přestal jsem chápat naší roli v celé záležitosti. Ukázala se ochranka univerzity, ale byla deklasovaná střelbou z kulometu. Pankáč si uměl zařídit krytí. Zamířil do vodojemu. Běžel jsem za ním, bylo to jak z nějakýho filmu o akčních hrdinech. Dole zlikvidoval obrannej okruh a v laboratoři našel torzo robota. Stěhovali jsme ten krám nahoru. Měl asi metrák. Vyprostili jsme to šachtou nahoru a vrazili do dodávky. Pankáč naskočil na dodávku a jeli jsme směrem do přístavu. Ukázal se policejní vrtulník nad zálivem, ale někdo ho sestřelil. Pak se ukázal druhej, ten byl tvrdší a sejmul helikoptéru, co nás kryla. Chromovanej pankáč koupil střelu a odletěl z dodávky, ale ještě dokázal druhý vrtulník poničit. Moc jsem to neřešil a jel, co to dalo do přístavu. Tam si kontraband vyzvedl jeřáb a potopil ho do vody. Čuměl jsem na to jako zhulenej negr. Teď jsem akorát čekal, kdy se ukáží fízlové. Zmizeli jsme z přístavu, ale nikdo se neukázal. Dokonce mi přišly prachy podle dohody. 50 táců jsem poslal Hawkovi, Vrána nic nechtěla, jen drobný na matroš. Ellen se těch prachu taky štítí, tak jsem je rychle převedl na necertifikovanou kreditku se srážkou 5%, kterou vyžaduje banka a netuším, co bude dál. Kreditku se 142500 yeny mám u sebe. Pronajal jsem si pokoj v zapadlém hotelu, kde se mě neptali na identitu, za pár yenů na víc. Uvidíme, co bude dál. Ve zprávách to pojali jako teroristický útok na univerzitu. Ve vedlejších zprávách proběhla informace, že explodovala kancelář Omega corp., kde makal Roman…
Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Re: Takhle jsem žil, kámo!

Příspěvek od OneIceOne »

Vsuvka

V průběhu času vydala místní média několik materiálů o Samu B. k vydání jeho nového singlu.

Sam Bastard v G5ive Gentlemen's Club v Tacomě zpívá hit Who do you voodoo, bitch!
Obrázek

Sam Bastard na dovolené
Obrázek

Starší track Sama B No Room In Hell, který předcházel hitu Who do you voodoo, bitch!
Odkaz na youtube
No Room In Hell

Klip opilého fanouška z klubu G5ive Gentlemen's Club na afterparty Sama B. k natočení nového singlu
Odkaz na youtube
G5ive Gentlemen's Club - Afterparty

Rozhovor se Samem B ze stanice Seattle Tomorrow o jeho životě
Odkaz na youtube
Sam B - Background story
Odpovědět