Termíny hraní 2014

Moderátor: Leif

Odpovědět
Leif
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 279
Registrován: 10. 1. 2011 16.36

Re: Termíny hraní 2014

Příspěvek od Leif »

OK my s Liborem se sejdeme na RPG u něj doma. Takže do domečku dnes nikdo z nás nejde.

Měli bychom vymyslet, co uděláme příští rok s klubem. Jestli se znovu zaregistrujeme nebo ho pustíme a odstěhujeme věci.
Leif
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 279
Registrován: 10. 1. 2011 16.36

Re: Termíny hraní 2014

Příspěvek od Leif »

Hlásím, že 21. ani 28. 6. na figurky nemůžu. Máme konec školního roku a výlety.

Napište, jaký máte záměr na příští rok s klubem.
Uživatelský avatar
Sindyr
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 197
Registrován: 12. 1. 2011 8.34

Re: Termíny hraní 2014

Příspěvek od Sindyr »

Ahoj, tak dorazí dnes někdo?
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Termíny hraní 2014

Příspěvek od Kuba »

Ahoj, já dneska přijít můžu, pokud budu mít s kým hrát.

Můj "záměr" s klubem je obávám se irelevantní. Dlouho jsem se snažil, aby se hrálo, ale po této sezóně už nemám chuť nikoho přemlouvat.
Podle mě je to spíš o tom, kdo z nás si na to chce a dokáže udělat čas. A v tuto chvíli - fakt bez urážky a zcela upřímně - to už není nikdo.
Byla by trochu škoda to celý zavřít - v našem věku si člověk jiné koníčky než sezení u televize, počítače a v hospodě hledá obtížně. Na druhou stranu ale jestli to nikoho nebaví a nikdo do toho nechce investovat čas ani peníze, pak to nemá smysl a bude jen dál pokračovat pomalá smrt z nostalgie (tak jako se nám to třeba všem stalo v šermu).
Jsem z toho všeho otrávenej, ale pořád chci hrát, pořád mě to vlastně baví a nikdy jsem na WH nezanevřel (a klidně budu hrát i něco jiného). Takže jestli budu mít pocit, že o to je stále zájem, tak chci pokračovat. Jestli to ale má vypadat tak jako poslední půlrok, tak bychom měli uznat, že je čas zavřít krám. Na těch pár terénů co mám ve sklepě se u mě doma místo najde :|
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Sindyr
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 197
Registrován: 12. 1. 2011 8.34

Re: Termíny hraní 2014

Příspěvek od Sindyr »

Tak já dnes dorazím.... beru 40k...
Co Třeba Libor? Libor už na to sere úplně?
Leif
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 279
Registrován: 10. 1. 2011 16.36

Re: Termíny hraní 2014

Příspěvek od Leif »

Já v principu souhlasím s Kubou. Máme v podstatě dvě varianty.
1. klub zrušit
2. zaplatit 5 členů, hrát na co se zrovna sejdeme -případně s menší frekvencí
(za posledních 6 týdnů jsme se 3x sešli na RPG, když na figurky nikdo nešel - ale vypáčit z Libora odpověď je dost těžký i hodinu před začátkem).


Já jsem pro druhou variantu, protože když zrušíme klub, tak se už v životě na nic nesejdem. Připouštím, že se možná nesejdeme ani tak.
Uživatelský avatar
Sindyr
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 197
Registrován: 12. 1. 2011 8.34

Re: Termíny hraní 2014

Příspěvek od Sindyr »

Já bych ty naše úterky nechtěl úplně vypustit. Klub bych zachoval s tím, že se vždycky můžeme domluvit tady na fóru co budeme v dané úterý hrát. Můžeme být prostě herní klub a můžeme hrát deskovky, RPG, Warhammera a nebo i s klukama na počítači. Minule jsme se o tom s klukama bavili a říkaly, že bychom mohli hrát přes lan. Já jsem ochoten i s vámi zahrát RPG. Úterní účast bych nechal vždy po předchozí domluvě....

Já sám za sebe říkám, že mě Warhammer nebaví už tolik jako ze začátku... příčin je několik a jsou různé...(nebudu se rozepisovat)

Nevím jak to bude přes prázdniny, Dave říkal, že by mohl zajistit přes prázdniny klíče a mohli bychom chodit do domečku.
Dave prosím jak to dopadlo? mame ty klíče?
Kai Rivienta
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 264
Registrován: 28. 9. 2010 11.59

Re: Termíny hraní 2014

Příspěvek od Kai Rivienta »

Ahoj.
Hra je asi o tom, že má hráče bavit. Podle mého názoru jsou všechny změny pravidel wh postupně k horšímu, jejich účelem je prodávat figurky a ne bavit hráče.
Co se týče her, nejvíc mě asi bavily gangy, asi díky tomu, že jsem si alespoň mohl na něco hrát, protože samotné bitvení a výsledky nejsou nijak podstatné. Vyhrávání, nebo prohrávání skirmish bitev totiž nemá žádný význam, pokud se nehraje jako turnaj, žebříček hodnocení apod a i turnaj, nebo žebříček je pro méně úspěšné hráče po nějaké době spíš než co jiného, otravný.
RPGéčka má cenu hrát jen pokud se na ně všichni těší a nemohou se jich dočkat. Žádnou z těchto her nemá cenu hrát tehdy, když je někdo ochoten si ji zahrát.
Je třeba si uvědomit, že klubové hraní je společenská událost a ve chvíli, kdy se někdo nezúčastní, komplikuje, pokazí, nebo znemožní zábavu ostatním hráčům. Proto je většina klubových činností pojímána jako spíše povinná a pokud se někdo vyjímečně nezúčastní, má se omluvit a nikoliv, jak je v našem klubu zvykem, ohlásit pokud se zrovna chce vyjímečně dostavit.
Pokud se shodneme na takovém přístupu, zapojím se znovu do klubové činnosti. S.T.
Leif
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 279
Registrován: 10. 1. 2011 16.36

Re: Termíny hraní 2014

Příspěvek od Leif »

Vzhledem k tomu, že letos klub neotevřeme, tak bychom si měli z domečku odstěhovat věci.

Bylo by to možné ve středu 5. 10. po 19:00?
Kai Rivienta
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 264
Registrován: 28. 9. 2010 11.59

Re: Termíny hraní 2014

Příspěvek od Kai Rivienta »

Zastavím se, ale myslím, že tam celkem nic nemám, figurky jsem si předvídavě odnesl už před prázdninami. Také si nemyslím, že budu chodit hrát někam do herny - podle mne to nemá ani ten smysl, který byl v našem vlastním klubu, tedy setkávat se s přáteli na zábavném posezení. S
Odpovědět