Termíny hraní 2014

Moderátor: Leif

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Termíny hraní 2014

Příspěvek od Kuba »

Ok, dáme čtyřhru, bude prdel a pokecáme. Já prostě s něčim přijdu, co mi ráno padne do ruky, abych poskládal na libovolnej počet bodů.
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
d3m0n4z
Decanus
Příspěvky: 91
Registrován: 25. 1. 2011 11.46

Re: Termíny hraní 2014

Příspěvek od d3m0n4z »

Okej, tak já přivedu na popravu chudáky démony na 1000 pts.
Uživatelský avatar
Sindyr
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 197
Registrován: 12. 1. 2011 8.34

Re: Termíny hraní 2014

Příspěvek od Sindyr »

Mě teď napadla taková prasárna na tu čtyřhru, Mohli bychom si každej postavit nějakou armádu nebo nějakej počet jednotek a na začátku jednu po druhé náhodně deployovat ( chyba warpu/navigace při vyloďování jednotek...) V prvním kole by se nesmělo assaultit a mohli by se střílet jen snap shoty... Komu by zůstalo na stole více jednotek na konci pátého kola tak by vyhrál... :D
To je jen takovej nápad...
Uživatelský avatar
Shadowalker
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 262
Registrován: 2. 12. 2008 14.50
Kontaktovat uživatele:

Re: Termíny hraní 2014

Příspěvek od Shadowalker »

Cokoli pro nově navrátivšího člena. Cokoli si jen bude přát...:D

Já jsem s tím nápadem v pohodě. Jen nevím, jestli hrát Necrony, nebo Tyranidy.
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Termíny hraní 2014

Příspěvek od Kuba »

Já mám sebou tyranidy, s těma mariňákama bych furt musel čumět do pravidel, zjistil jsem, že už to zase vůbec neznám. Vemeš Libore kdyžtak codex?

Já bych si to možná zbytečně nekomplikoval takhle zhůvěřilým scénářem. A taky jestli mi to po stole rozhází blbě synapse, tak se mi v prvnim kole půlka armády zničí sama ;)
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Termíny hraní 2014

Příspěvek od Kuba »

Jo a ještě jsem se právě dozvěděl, že budu v práci sedět dlouho, takže dorazim tak na půl 8.
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Leif
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 279
Registrován: 10. 1. 2011 16.36

Re: Termíny hraní 2014

Příspěvek od Leif »

Dnes se na poslední chvíli omlouvám, protože potřebuju zůstat doma a hlídat Šárku. Hrát by se mělo normálně. Klíče předám Liborovi.
Uživatelský avatar
d3m0n4z
Decanus
Příspěvky: 91
Registrován: 25. 1. 2011 11.46

Re: Termíny hraní 2014

Příspěvek od d3m0n4z »

Zdar, tak já bych navrhoval příště (18.03) dát ještě poslední friendly gamesu na otestování neotestovaných jednotek/buildů pro nadcházející (no-mercy mode) turnaj.

Od 25. 03. bych začal s turnajem. Chtělo by se to dohodnout na počtu bodů, scénářích, odměně pro vítěze(!)... To můžeme klidně udělat příští úterý.

Pokud tedy nechcete začít s turnajem už příští úterý.

Vyhovuje?
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Termíny hraní 2014

Příspěvek od Kuba »

Já mám za to, že turnaje byly právě vždycky tou nejlepší metodou na testování buildů. Takže jsem pro spuštění turnaje už příště, ale samozřejmě můžeme dát ještě jeden přátelák.

Jsem pro turnaj na 1500 bodů, stejný build do všech bojů (aby musel být co nejuniverzálnější), a klasické bitvy o 3 - 5 objectivů, bez speciálních charakterů, bez možnosti nakupovat opevnění a terén budou stavět lidi z druhé hráčské dvojice (aby to nebylo náhodně generovaný ani zdlouhavě rozestavovaný a bylo to hezký ;) ).

Můžem do turnaje každej vložit třeba 150, výherce bere vše a musí si za to koupit něco do warhammeru (za 600kč už se dá pořídit něco užitečnýho) 8-)
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
d3m0n4z
Decanus
Příspěvky: 91
Registrován: 25. 1. 2011 11.46

Re: Termíny hraní 2014

Příspěvek od d3m0n4z »

Kuba píše:Já mám za to, že turnaje byly právě vždycky tou nejlepší metodou na testování buildů
Souhlas, pokud za určitou armádu nehraješ potřetí v životě. :D
Odpovědět