1. Čertův dráp – hledání zakleté věže

Moderátor: Leif

Leif
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 279
Registrován: 10. 1. 2011 16.36

1. Čertův dráp – hledání zakleté věže

Příspěvek od Leif »

Obecné
Kampaň na tří sezení v průběhu ledna.
Každý týden proběhne 1 až 2 kola.
Každý hráč si na začátku sestaví nový gang dobrodruhů/žoldnéřů, kteří budou postupně plnit různé úkoly (dobrodružství), vydělávat peníze a shromažďovat indicie pro nalezení čarodějné věže (Čertův dráp).
Děj se má odehrávat v říšském městě Talabheimu a okolí. Hlavním úkolem je najít a vykrást čarodějnou věž (Čertův dráp) plnou netvorů, pastí, prokletí a hlavně pokladů (prostě klasický dungeon).
Určitě se dá hrát i za upíry a jiné potvory, akorát se musíme dohodnout, aby zapadli do prostředí a mohli získávat informace podobně jako ostatní.
Začátek kampaně
-kdo chcete hrát pište/volejte – chtěl bych začít co nejdřív (7. nebo 14. ledna)
-před začátkem je třeba postavit gang
-koupil jsem do kampaně věž (kdo chcete, můžete mi v rámci zápisného dát příspěvek cca 100kč)
-sháním víc terénů do města. Slepil jsem dalších 8 papírových domů. Kdo byste chtěl slepit další, dejte vědět.
-taky se do dobrodružství hodily ještě bestie. Pokud nějaké někdo máte, přineste je prosím do klubovny
Příprava na hru (gangy)
-každý hráč si může postavit gang za 500zl (podle 4edice) – napsat krátký popis/příběh svého gangu a vlastní postavy (za tu můžete hrát a vyjednávat s NPC i ostatními gangy)
-do začátku se nesmí verbovat žoldnéři, každý gang dostane po vytvoření 30zl do začátku (nenakupuje se za ně gang a jsou na drobné výdaje - po první misi se dají využít už jakkoli)
-kdo nemá rád RP může hrát obludy a dělat protihráče v misích, kde není protigang
-frakce by měly být schopné žít ve světě lidí – Talabheimu a okolí (pokud by se jednalo o upíry/mutanty/jiné potvory, musí být schopni vystupovat v přestrojení).
Kampaň
-každé kolo si hráč vybere z možných dobrodružství/popř. nějaké dostane od GM
-před dalším úterkem proběhnou všechny nákupy, postupy, léčení, shánění informací atd. a do neděle musí jednotliví hráči napsat na stránky, zda příště dorazí a co chtějí hrát
-odměny se budou v misích hledat stejně jako v Mordheimu nebo způsobem stanoveným za misi... např. necháte se najmout jako žoldnéři při transportu kupeckého povozu... dostanete odměnu 2 (kouknete se do tabulky prodeje chaotitu a podle počtu členů gangu zjistíte, kolik zlata vám to hodilo).
Čarodějova-věž.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: 1. Čertův dráp – hledání zakleté věže

Příspěvek od Kuba »

Jako že svoje trpaslíky mám škrtnout a udělat si nové?
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Leif
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 279
Registrován: 10. 1. 2011 16.36

Re: 1. Čertův dráp – hledání zakleté věže

Příspěvek od Leif »

Jj je to kvůli tomu, že někteří hráči už mají docela pokročilé gangy a byl by mezi nimi dost velký rozdíl (mě osobně je to úplně jedno - tak pokud budou všichni potenciální hráči souhlasit můžem použít již existující gangy... jinak ne)
Kai Rivienta
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 264
Registrován: 28. 9. 2010 11.59

Re: 1. Čertův dráp – hledání zakleté věže

Příspěvek od Kai Rivienta »

Dobrá postavím bretonský gang, už v tom mám celkem praxi. Do které části se mám přihlásit, nebo napsat gang? Jak to bude s posilami, jako v Mordheimu? S
Leif
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 279
Registrován: 10. 1. 2011 16.36

Re: 1. Čertův dráp – hledání zakleté věže

Příspěvek od Leif »

Kai Rivienta píše:Dobrá postavím bretonský gang, už v tom mám celkem praxi. Do které části se mám přihlásit, nebo napsat gang? Jak to bude s posilami, jako v Mordheimu? S
S posilami to bude stejně jako v Mordheimu.

Gang napiš do sekce Mordheim k ostatním gangům.
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: 1. Čertův dráp – hledání zakleté věže

Příspěvek od Kuba »

Tak co teda? Jsou tu tři gangy - Standa si udělal uplně nový a kluci tam maj gangy každej po dvou bitvách. Já s trpaslíky hrál taky dvě bitvy - jednu jsem vyhrál, jednu prohrál, stejně jako Petr... Udělat nový gang pro mě znamená vzít si původní trpaslíky, anžto jsem s gangem byl spokojen, a jen si poškrtat vše, co už jsem získal.
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Re: 1. Čertův dráp – hledání zakleté věže

Příspěvek od OneIceOne »

Já už mám novej gang pirátů pro kampaň.
Uživatelský avatar
Shadowalker
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 262
Registrován: 2. 12. 2008 14.50
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. Čertův dráp – hledání zakleté věže

Příspěvek od Shadowalker »

Já kampaň hrát nebudu, protože nechci hrát za lidi. Možná udělám sparinga pro hráče, když bude Martin potřebovat.
Uživatelský avatar
DenGrasse
Princeps Penna
Příspěvky: 874
Registrován: 1. 12. 2008 16.40
Bydliště: Ryovora

Re: 1. Čertův dráp – hledání zakleté věže

Příspěvek od DenGrasse »

Shadowalker píše:Já kampaň hrát nebudu, protože nechci hrát za lidi. Možná udělám sparinga pro hráče, když bude Martin potřebovat.
A dyť můžeš hrát za elfy, ne? Nebo za upíry.
Leif
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 279
Registrován: 10. 1. 2011 16.36

Re: 1. Čertův dráp – hledání zakleté věže

Příspěvek od Leif »

Kuba píše:Tak co teda? Jsou tu tři gangy - Standa si udělal uplně nový a kluci tam maj gangy každej po dvou bitvách. Já s trpaslíky hrál taky dvě bitvy - jednu jsem vyhrál, jednu prohrál, stejně jako Petr... Udělat nový gang pro mě znamená vzít si původní trpaslíky, anžto jsem s gangem byl spokojen, a jen si poškrtat vše, co už jsem získal.
Ty pokročilé gangy jsou tam nahrané nezávisle na kampani (pokud budou ale všichni hráči pro, můžeme hrát i s pokročilými gangy).
Odpovědět