Velká Vánoční Apokalypsa (VVA)

Moderátor: Leif

Uživatelský avatar
Shadowalker
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 262
Registrován: 2. 12. 2008 14.50
Kontaktovat uživatele:

Re: Velká Vánoční Apokalypsa (VVA)

Příspěvek od Shadowalker »

Kuba píše:Taky mi přišlo, že tu bitvu spíše než ty efekty ozvláštnil terén - byl hustý, efektní, objectivy měly smysl. Kolega s marínou si sice ztěžoval, že je tam moc lesa, protože má střeleckou armádu, ale to platilo pro nekrony stejně - v tom bych problém nespatřoval.

Do budoucna bych si tohle vzal jako poučení. Hrajeme podle mě na zbytečně velkých bojištích (pro ty tisícové armády vlastně poloviční šířka bojiště BOHATĚ stačila) a na zbytečně generických a poloprázdných bojištích. S dostatkem terénu je i na menším bojišti vlastně spousta prostoru (a hlavně významu) pro pořádné manévrování.
Já s tím vřele souhlasím. Mohlo by to i narovnat sílu některých ras. To, že Orci zvítezili proti Gray knightům je malej zázrak a k tomu terény určitě pomohly. Já osobně myslím, že chlapík s marínou to nezahrál úplně dobře, ale pravda, že necroni jsou obecně pro marínu dost tvrdej oříšek. Navíc mi jednou krutě padl reparační protokol (10 z 12) a tak ho to možná taky otrávilo.
Uživatelský avatar
Lego
Decanus
Příspěvky: 70
Registrován: 13. 6. 2013 15.05

Re: Velká Vánoční Apokalypsa (VVA)

Příspěvek od Lego »

Ahoj. Chci se omluvit za absenci a komplikace s VVA, ale malej nam ze skolky pravidelne nosi domu nejruznejsi mutace viru za ktere by se ani papa Nurgle nemusel stydet. Do posledni chclvile jsem doufal ze se dam do kupy aspon abych mohl prijit, ale fakt to neslo.

Co se tyce terenu tak souhlas. A ne poprve. :-) Terenu ma byt na bojisti spis vic nez min. Ale myslim, ze novi Tyranidi zpusobi, ze si budem prat zase mene terenu. Mensi bojiste na male armady je taky reseni, ale fakt doporucuju aby se vsichni dostali aspon na 1500 bodu. Tam zacina ta legrace kdy si muzete postavit all-comers armadu a zacit poradne taktizovat.
Lego
"Well, hey, I didn't spend all those years playing Dungeons and Dragons and not learn a little something about courage."
- X-files, ep. Jose Chung's From Outer Space, Faulkner
Odpovědět