Mordheim - main topic

Moderátor: Leif

Odpovědět
Uživatelský avatar
Shadowalker
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 262
Registrován: 2. 12. 2008 14.50
Kontaktovat uživatele:

Re: Mordheim - válka gangů

Příspěvek od Shadowalker »

Kubova předpověď dostává pevnější obrysy. Gratulace Kubo :lol:
Kai Rivienta
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 264
Registrován: 28. 9. 2010 11.59

Re: Mordheim - válka gangů

Příspěvek od Kai Rivienta »

No, že dojde k vítězství nějakého gangu za čtyři hry, si nemyslím. Otravuje mě pořád číst nářky na pravidla, co jaký gang má a co nemá. Každý ať si klidně vybere ten, co mu přijde nejvýhodnější - konečně proti gustu žádný dišputát a třeba já píšu ve svém, ostatně téměř ojedinělém příspěvku k ještěrkám, že mi nevadí, když je bude tak jak byly předloženy v linku, kdokoliv hrát. Výsledek bitvy a soubojů je v podstatě dost věcí náhody (vítězství v bitvě nelze zaručit, jen si ho zasloužit), komu padne kolik na vyřazování, kolik mu padne na přežití vyřazených modelů apod.
Jestli Grassovi přijde výhodný Marienburg, ať si vezme Marienburg, jestli budou dva stejné klany, je přece úplně jedno, jestli mu přijde výhodný, ale nelíbí se mu, ať si vezme nějaký, který se mu líbí, ale vystříhá se komentářů, které mohou otrávit hru tomu, kdo Marienburg hraje, jakož i já se příště vystříhám komentářů k ještěrkám apod. S
Leif
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 279
Registrován: 10. 1. 2011 16.36

Re: Mordheim - válka gangů

Příspěvek od Leif »

Mě je to jedno. Můžu hrát za tenhle gang nebo za jiný. Tenhle už jsemrozherál a mám tam pojmenované hrdiny (hlavního panáčka jsem rekonstruoval 3x), ale můžu si postavit třeba skaveny.

Navíc všechny hry s miniaturami, co jsem kdy hrál mi připadaly nespravedlivé (u Xyhtropacu jsem se vysadil s koboldama proti temným elfům nebo Xarům - měl jsem o 3 modely převahu a celou bitvu jsem předhazoval psi před šamana, aby ho neznapalmovali - pokud jsem neměl bodovou převahu bylo to zoufalé, ve WFB jsem se s císařstvím postavil proti dark elfům a rovnou jsem si připadal, že jsem prohrál... a taky že jo, s orkama proti lizardům to samé, ve warzóně boj s kybertronikem nebo na nestvůrách postavenou legií taky nic moc).

A i kdyby to bylo pravidlově vyrovnané (a to by musely hrát proti sobě stejné frakce), žádné body mi nenahradí skutečnost, že to většinou hraju jako LAMA.

Spíš navrhněte pravidlo na generování různých typů terénu. Představuju si to jako nějakou tabulku, kde člověku padne třeba čtvrť mordheimu a je jasné jestli jsou tam:

1. zahrady, pole, málo domečků
2. volnější městská zástvaba (xy domečků)
3. hustá zástavba (xyn domečků)
4. podzemní chodby nebo něco podobného (polystyrenové bludiště, kreslené mapy nebo tak)

nebo tak
http://www.flameon.co.uk/sartosa4/vercuso_week0.html

http://z3.invisionfree.com/Orc__Goblin_ ... opic=24688

http://batallonwargames.blogspot.cz/201 ... mpana.html

http://laelith.fr/JDR/Fichiers/Mordheim ... 50640f6ba8
Leif
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 279
Registrován: 10. 1. 2011 16.36

Re: Mordheim - válka gangů

Příspěvek od Leif »

Tak v patek 27. 12. pujdem do herny na gangy.
Piste,kdo se chcete taky zucastnit.Muzete pripadne zahrat i neco jineho.
Kai Rivienta
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 264
Registrován: 28. 9. 2010 11.59

Re: Mordheim - válka gangů

Příspěvek od Kai Rivienta »

Dorazím i s rekonstruovanými bretonci. S
Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Re: Mordheim - válka gangů

Příspěvek od OneIceOne »

Dojdu taky, Leif mi půjčí svůj gang na hraní - asi.
Kai Rivienta
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 264
Registrován: 28. 9. 2010 11.59

Re: Mordheim - válka gangů

Příspěvek od Kai Rivienta »

Gangy se nečekaně dobře vydařily. Rád bych poděkoval všem zúčastněným za dobrou zábavu. S
Uživatelský avatar
DenGrasse
Princeps Penna
Příspěvky: 874
Registrován: 1. 12. 2008 16.40
Bydliště: Ryovora

Re: Mordheim - válka gangů

Příspěvek od DenGrasse »

Pokud by byl zájem, můžu založit pro Mordheim zvláštní fórum, kde by si každý mohl vést statistiky svých grup, bitvy atd.
Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Re: Mordheim - válka gangů

Příspěvek od OneIceOne »

Leif
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 279
Registrován: 10. 1. 2011 16.36

Re: Mordheim - válka gangů

Příspěvek od Leif »

DenGrasse píše:Pokud by byl zájem, můžu založit pro Mordheim zvláštní fórum, kde by si každý mohl vést statistiky svých grup, bitvy atd.
Já jsem pro
Odpovědět