Kampaň - WH 40K

Moderátor: Leif

Odpovědět
Leif
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 279
Registrován: 10. 1. 2011 16.36

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Leif »

Já jsem pro pokračovat 3tím kolem.

Už se mi pomocí cheatů podařilo vítězně završit druhou bitvu a nerad bych addaloval další nevyhnutelné vítězství, které dělí armádu "Velkého Flaye" od konečného ovládnutí galaxie.
Uživatelský avatar
Shadowalker
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 262
Registrován: 2. 12. 2008 14.50
Kontaktovat uživatele:

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Shadowalker »

Leif píše:Už se mi pomocí cheatů podařilo vítězně završit druhou bitvu a nerad bych oddaloval další nevyhnutelné vítězství, které dělí armádu "Velkého Flaye" od konečného ovládnutí galaxie.
Byl to jeden a ten samej cheat. Díky Filipovi ale končí jeho hrůzovláda a příště už se bude házet LD test :)
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Kuba »

Shadowalker píše:Byl to jeden a ten samej cheat. Díky Filipovi ale končí jeho hrůzovláda a příště už se bude házet LD test :)
Testify!
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Lego
Decanus
Příspěvky: 70
Registrován: 13. 6. 2013 15.05

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Lego »

Ok. Souhlasim.

Hral jsem s vami parkrat, takze nemam nauceny jeste "pravidla" kterymi se ridite kdyz tu nic neni a vzhledem k tomu, ze obvykle uz nekdo resi hrani v nedeli vecer, necekal jsem ze se to zacne resit az v pondeli vecer. Naposledy jsem to kontroloval nekdy odpo v pondeli a furt nic. Ale uznavam, ze chyba byla na moji strane. Taky jsem mohl zavolat Kubovi. A kdyz mi v utery volal tak uz jsem byl doma resil ze ma cela rodina horecky. Takze jeste jednou sorry. Prohru v zastoupeni beru.

Pristi utery jsem jak na koni. A ty necrony bych rad testnul nekdy po kampani tedy.
Lego
"Well, hey, I didn't spend all those years playing Dungeons and Dragons and not learn a little something about courage."
- X-files, ep. Jose Chung's From Outer Space, Faulkner
Uživatelský avatar
Sindyr
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 197
Registrován: 12. 1. 2011 8.34

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Sindyr »

Ok, takže příští úterý pokračujeme. Až to zase vymyslím tak sem napíšu co dál, akorát se může stát, že to bude třeba až v pondělí, tak mě omluvte, nevím jak to budu stíhat, nevypadá to, ale je to pro mě docela náročné... 8-)
Uživatelský avatar
Shadowalker
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 262
Registrován: 2. 12. 2008 14.50
Kontaktovat uživatele:

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Shadowalker »

Sindyr píše:Nevypadá to, ale je to pro mě docela náročné... 8-)
Ale vypadá a my si toho ceníme. Odměnou Ti budiž náš nevděk :lol:
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Kuba »

Shadowalker píše:Ale vypadá a my si toho ceníme. Odměnou Ti budiž náš nevděk :lol:
Odměnou pro každého gamemastera tradičně je, že se mu do toho všichni hráči vší silou pokouší hodit vidle nebo to alespoň ojebat. To už je tak s tím naším řemeslem :lol:
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Lego
Decanus
Příspěvky: 70
Registrován: 13. 6. 2013 15.05

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Lego »

Pouze podvedoma reakce kazdeho hrace na prekazky, ktere se kazdy gamemaster snazi klast pred svoje hrace... :-D
Lego
"Well, hey, I didn't spend all those years playing Dungeons and Dragons and not learn a little something about courage."
- X-files, ep. Jose Chung's From Outer Space, Faulkner
Uživatelský avatar
Sindyr
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 197
Registrován: 12. 1. 2011 8.34

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Sindyr »

Jo, v pohodě, já nefňukám, jen žádám o trpělivost :)
Uživatelský avatar
Sindyr
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 197
Registrován: 12. 1. 2011 8.34

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Sindyr »

Tak poslední kolo kampaně...


Orkové netušili, že by na palubě vesmírného plavidla mohly být tyranidí bestie. Po krátkém střetu se podařilo zeleným kůžím dobýt dovnitř nepřátelské lodi. Tam na ně však nic nečekalo, koráb byl značně poškozen. Orkové tedy nechali vesmírnou loď i se zbytkem posádky svému osudu a nastavili kurz letu „ Velkýho Fláje“ k nejbližší planetě. Tou byla planeta Monstrono III. Při přeletu nad jejím povrchem si Nazga všiml jednoho náznaku civilizace - velkého prázdného místa uprostřed džungle, která pokrývala téměř celou planetu. I z dálky byly viditelné obrysy budov a různých staveb. „Kde sou baráky tam musí někdo bydlet“. „ Kde někdo bydlí tam musí mít ňáký pěkný věcičky“. Nazga-Dakka se sám podivil nad tím, jak chytré jsou jeho úvahy. Rozhodl se, že začne s invazí právě tam.

¨Tyranidí plavidlo se během boje s orky vychýlilo z oběžné dráhy. Bylo neovladatelné a jen silou vůle ještě drželo pohromadě. Řítilo se vesmírem ve stopách „Velkého Fláje“. Zbytek bestií na palubě se bezmocně krčilo a čekalo na svůj osud. Tyrant Zelená hrůza očekával nejhorší a zavřel se do jakéhosi velikého trezoru, doufal, že tak bude mít větší šanci na přežití nárazu. Koráb proletěl atmosférou Planety Monstrono III a jako obrovská ohnivá koule se řítil k zemi. Záložní systémy v poslední chvíli zažehnuly brzdící trysky a zpomalily tak alespoň o trochu nevyhnutelný střet s tvrdým povrchem planety. Díky tomu se podařilo přežít dost velké části tyranidí posádky. Těsně před dopadem se loď rozlomila na několik kusů, které dopadli do různých částí džungle. Nad místem, kam dopadla a explodovala část lodi s reaktorem a skladem paliva, se vytvořil podivný purpurový mrak. Ten se rychle rozpustil na hustou toxickou mlhu, která se snesla dolů do džungle a začala se zákeřně plížit mezi stromy.

Lord Montu z Amenti zálibně hleděl na vrak lodi Temných Eldarů, o který se postaral on sám. Měl o něco lepší „náladu“. Díky zabíjení a ničení se jeho hněv a zlost trochu zmírnili. Část Temných byla zabita v bitvě, část se jich rozprchla do džungle. Montu náhle spatřil na obloze žhavou kouli padající kamsi nedaleko do džungle. Považoval to za nějaké znamení a rozhodl se, že musí padající věc prozkoumat. Cryptek Dendarah však na svého lorda naléhal aby se vrátili zpět k portálu. Dendaraha totiž napadlo, že pokud by někdo prastarou bránu objevil a zjistil jak funguje, mohl by se přemístit až na jejich domovskou planetu. Touha nekrona Montu však byla silnější a rozkázal vydat se do místa dopadu neznámého přednětu. Brána počká na později.

Archon Tanaspron unikl smrti na poslední chvíli. Útok Nekronů byl tak nečekaný a rychlý, že se jeho temní bojovníci zmohli jen na slabý odpor. Bitva byla předem prohraná. Stáhl se tedy se svými přeživšími z boje a nechal svou loď na pospas Kovovým vetřelcům. Odkud se ale tak náhle objevili? Nikdy se s nimi tady v džungli nesetkal. Se svou jednotkou se tedy vydal po stopách armády Nekronů. Prozatím to byla jediná věc, která ho napadla. Nevěděl kam jinam jít a co si počít. Nechápal, jak se dá tak náhle o všechno přijít. Pěšinou z udupané země a polámaných stromů došli Temní Eldaři až k tomu podivnému „oltáři“ z černého kamene, kolem kterého prošli v minulosti už tolikrát. Teď ale bylo „něco „ jinak. Kamenné sloupy, i deska mezi nimi, zářily zelenými symboly, kterých si nikdy předtím nevšiml. Považoval toto místo vždy za nějaký oltář domorodých Krootů a nikdy ho nenapadlo, že by to mohlo být jinak. Tanaspronovi se hlavou honilo tolik myšlenek a otázek na které by rád nalezl odpovědi. Byl ale dost inteligentní, atak netrvalo dlouho než pochopil o co tu zřejmě jde.

Interruptus stál uprostřed rozpadlého chrámu na kopci, který se mu podařilo dobýt. Vyahnal vojáky Tau z těchto podivných ruin. Vítězství však mělo hořkou příchuť. Z kopce pozoroval jak jeho jednotky zápolí se strašným zvířetem jež přilákal zřejmě hluk bitvy. Ikdyž se udatní Mariňáci Chaosu bili jako démoni, nebylo to nic platné. Obří netvor jakoby byl nesmrtelný. Lord Interruptus nemohl všechny své vojáky nechat rozdupat, proto zavelel k ústupu. Nařídil stáhnout se zpět do džungle směrem k portálu odkud přišli. Doufal, že se v džungli tomu monstru ztratí. Nařídil jednotkám ať se rozptýlí mezi stromy aby snadněji unikli. Seřadiště určil u brány nekronů, kterou sem přišli.

Mezitím probíhaly v osadě Krootů dokončovací práce na výstavbě provizorního opevnění. Když se vrátila zpět jednotka válečníků z trestné výpravy proti Temným Eldarům se zprávami o novém vetřelci, bylo opevnění ještě více za potřebí než před tím. Za celou dobu fungování kolonie se nic podobného nestalo a najednou se tu objevují podivní nepřátele, kteří bez jakéhokoli varování útočí a zabíjejí nevinné. Když už se zdálo, že opevněnou osadu nemůže nic překvapit, přeletěl nad ní z ničeho nic obrovský stín. Se strašným burácením a hustou kouřovou stopou, táhnoucí se za bizarním plavidlem, letěl směrem na jih. Za pár dní přispěchali hlídky, umístěné v džungli, se znepokojující zprávou – z jihu se blíží obrovská armáda Orků. Velitel vojáků Tau okamžitě vyslal žádost o posily a doufal, že vydrží nápor tak obrovské armády zelených kůží dokud nepřijdou na pomoc.
Odpovědět