Kampaň - WH 40K

Moderátor: Leif

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Kuba »

Tak. Já mám ještě pár mariňáků - jestli se chceš pocvičit a vyzkoušet si to, s radostí ti je půjčím. Jo a možná se občas bude stavovat bartranec s Dark eldary... Možná... ;)
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
d3m0n4z
Decanus
Příspěvky: 91
Registrován: 25. 1. 2011 11.46

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od d3m0n4z »

Tak zatim to vypadá na Eldary. Doufám, že to nejsou sračky největší. :D

Akorát Mirka je nechce moc malovat, že se jí nelíběj ty současný modely. :evil:

Ale za pár týdnů by jim měly vyjít new modely a codex, tak snad to nějak ukecám pak nebo v nejhoršim vyberu něco jinýho. :)
Uživatelský avatar
Sindyr
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 197
Registrován: 12. 1. 2011 8.34

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Sindyr »

Eldaři jsou bukvice :P (ale zase je nikdo nemá)
A co Nekroni? O těch tedy mluvil Dragnor, že si je chce pořídit (a mě se taky líbí, taky nad nima uvažuju...)
A nebo mě ještě přijdou pěkní Space wolf (ti jsou docela i krutí) nebo Dark angels...
Uživatelský avatar
d3m0n4z
Decanus
Příspěvky: 91
Registrován: 25. 1. 2011 11.46

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od d3m0n4z »

Sindyr píše:Eldaři jsou bukvice :P (ale zase je nikdo nemá)
A co Nekroni? O těch tedy mluvil Dragnor, že si je chce pořídit (a mě se taky líbí, taky nad nima uvažuju...)
A nebo mě ještě přijdou pěkní Space wolf (ti jsou docela i krutí) nebo Dark angels...
Nekroni mi nepřišly úplně marný, a přišlo mi, že ty modely jsou drahý hrozně teda (na keše)...

Je otázka, zda vybírat spíš z těch new armád, který maj šestkovej armáč nebo (tušim čtyři teď + budou ty eldaři), zda ty starý armáče jsou hratelný teď v těch šestkách...

Za bukvice hrát odmítám, takže asi budu muset vybrat něco jinýho než Eldary teda...

Prolezu fora trochu a zjistim o každy armě něco - vim o tom prd a nebyl čas zatim to prozkoumat.

Juknu na ty army, co jsi psal...

Co je na těch Eldarech tak bukvičácký? Zaujalo mě, že to má bejt stealth armáda. To by mohla bejt sranda hrát...

Update: Tak ty Dark Angels vypadají pěkně co se týká modelů - nehraje je ale kotel lidí?

Dík.
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Kuba »

d3m0n4z píše:Co je na těch Eldarech tak bukvičácký? Zaujalo mě, že to má bejt stealth armáda. To by mohla bejt sranda hrát...

Update: Tak ty Dark Angels vypadají pěkně co se týká modelů - nehraje je ale kotel lidí?

Dík.
Pokud vím, tak eldaři jsou pro fajnšmekry - musí se s nima umět hrát. Jsou trochu glass cannon, četl jsem jejich armybook.

Bukvice... No jsou to prostě elfové.

Dark Angels maj výhodu, že je podle mě celkem levně nakoupíš, anžto byli v základní sadě.
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
d3m0n4z
Decanus
Příspěvky: 91
Registrován: 25. 1. 2011 11.46

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od d3m0n4z »

Kuba píše:
Bukvice... No jsou to prostě elfové.

Dark Angels maj výhodu, že je podle mě celkem levně nakoupíš, anžto byli v základní sadě.
Ok, dík za info.

Glass cannony nechci, to jsem nenáviděl i v mmorpg. A jako první 40k army bych vzal nějakou víc "user friendly" (prostě pro nooba) a ne pro uber skillera. :o

Eldary teda škrtám.

Takže zatim samej plus pro Dark angely - levnej nákup, new armybook, modely taky jdou (nejsou úplně super jako CSM - Sindyr vždycky vyzobe tu nejhezčí armu :evil: ), pěknej fluff a plavou i knížky o nich různý po netu v AJ (blacklibrary), takže bude co číst.

Sosnul jsem codex jejich, tak si ho večer projdu.
Uživatelský avatar
Sindyr
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 197
Registrován: 12. 1. 2011 8.34

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Sindyr »

No a dokonce mám tu Darkandělí polovinu figurek z Dark vengeance doma, takže bys jí měl za hubičku a za nějakou protislužbu samozřejmě :D S tím ty bys ale neměl problém :D
Nevím teda ještě jestli je nebude chtít Kuba... Kuba si je zamluvil, ale začal kompletovat Tyranidy... Tak by to bylo asi na dohodě mezi vámi...

A fakt doporučuju mrknout na Space wolfy, je o nich taky dost knížek, hratelný jsou dost... A jestli se ti líbí vikingové tak tohle jsou takoví vesmírní vikingové....
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Kuba »

Jo, to má Syndir pravdu - popravdě nechápu, proč Syndir sám už Space wolfy dávno nemá ;)

Mimochodem - CSM jsou poměrně pestrá armáda a i hratelná v mnoha variantách. Syndir to vláčí klasicky přes Nurgla, ale třeba Tzeentchoví mariňáci jsou taky hooodně zajímaví.

Hele jestli chce Filip ty tvoje DA tak pohoda... Já si ty svý mariňáky nechám, ale rozšiřovat to už nemusim. Navíc nejsem tak dobrej v "protislužbách", musel bych ti je zaplatit penězma. A protože v těch se ty koupeš, chápu tvou motivaci :lol:
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Sindyr
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 197
Registrován: 12. 1. 2011 8.34

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Sindyr »

:lol: :lol: :lol: :D :D :D
Tak uvidíme co na to Filip...
No taky jsem přemýšlel nad tím proč ještě nemám ty Space wolfy :D

Je Fakt, že Filip by mohl hrát ty Chaosáky jinak než já. Má na výběr ještě Tzeentche, Khorna a Slaneshe... Takže tvoje armáda Filipe může vypadat úplně jinak než ta moje a jinak by se taky hrála... ;)
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Kuba »

Sindyr píše:Je Fakt, že Filip by mohl hrát ty Chaosáky jinak než já. Má na výběr ještě Tzeentche, Khorna a Slaneshe... Takže tvoje armáda Filipe může vypadat úplně jinak než ta moje a jinak by se taky hrála... ;)
JJ, mariňáci maj v podstatě několik alá samostatných armád, které mají různé strategie - klasičtí mariňáci, DA, Blood angels, Wolfové... Jsou si podobný, maj stejnej základ, ale jsou zaměřený určitym směrem. CSM maj jenom jeden armybook, ale pomocí marek a jednotek jednotlivejch bohů chaosu jde vytvořit v podstatě tentýž efekt. Nebo tak mi to přišlo, když jsem na to koukal, přímou zkušenost nemám.
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Odpovědět