Kampaň - WH 40K

Moderátor: Leif

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sindyr
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 197
Registrován: 12. 1. 2011 8.34

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Sindyr »

Tak v další části kampaně svedou první bitvu Orkové s Tyranidy. Orčí vesmírný koráb po přípravné kanonádě zaztečuje Tyranidí plavidlo. Oba hráči si připraví armády na 1200b.

Druhou bitvu vybojujou Nekroni s Temnými Eldary. Lord Montu se rozhodl zničit své odvěké nepřátele. Oba hráči si připraví armády na 1000b.

Třetí bitva bude probíhat mezi Chaosem a Tau. Jednotka Tau bede přepadena v tajemných ruinách hnijícími morovými mariňáky. Oba hráči si připraví armády na 1000b.

Příjemnou zábavu :)
Uživatelský avatar
d3m0n4z
Decanus
Příspěvky: 91
Registrován: 25. 1. 2011 11.46

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od d3m0n4z »

Sindyr píše:Třetí bitva bude probíhat mezi Chaosem a Tau. Jednotka Tau bude přepadena v tajemných ruinách hnijícími morovými mariňáky. Oba hráči si připraví armády na 1000b.
Nějaký omezení, co se týká těžký techniky? Měl jsem v plánu přitáhnout nějakej ten tank a uber mecha... Přece jen tankem se projíždět ruinama nebude dát asi nejlíp. :D

Edit: Tak epicky mi vyšel build na rovnej tisíc bodů (včetně těžký techniky), tak doufám, že to nebude třeba předělávat... Btw - co deepstrike?
Naposledy upravil(a) d3m0n4z dne 28. 10. 2013 20.28, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Shadowalker
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 262
Registrován: 2. 12. 2008 14.50
Kontaktovat uživatele:

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Shadowalker »

d3m0n4z píše:Nějaký omezení, co se týká těžký techniky? Měl jsem v plánu přitáhnout nějakej ten tank a uber mecha... Přece jen tankem se projíždět ruinama nebude dát asi nejlíp. :D
Podepisuju otázku i pro další scénáře :)
Uživatelský avatar
Sindyr
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 197
Registrován: 12. 1. 2011 8.34

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Sindyr »

Všichni hráči si postaví armády podle standardních pravidel. Pokud budou nějaké víjimky tak to vždycky napíšu ;) .
Takže těžká technika být může (ruiny jsou rozložité, maximálně se mu tam bude blbě manévrovat ;) ) a deepstrike taky může být...
Uživatelský avatar
d3m0n4z
Decanus
Příspěvky: 91
Registrován: 25. 1. 2011 11.46

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od d3m0n4z »

Sindyr píše:Všichni hráči si postaví armády podle standardních pravidel. Pokud budou nějaké víjimky tak to vždycky napíšu ;) .
Takže těžká technika být může (ruiny jsou rozložité, maximálně se mu tam bude blbě manévrovat ;) ) a deepstrike taky může být...
Ok, díkes. Tak když nebude stanoveno jinak, jede se podle standartních pravidel vždy v rámci kampaně. To jsem chtěl slyšet... Jestli jsi to nějak říkal, tak mi to uteklo... :D Smrt chaosu.
Uživatelský avatar
Sindyr
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 197
Registrován: 12. 1. 2011 8.34

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Sindyr »

V pohodě asi jsem to neříkal, spíš mě to nějak nenapadlo napsat, asi jsem měl. Tak dík za dotaz. :)
Uživatelský avatar
Lego
Decanus
Příspěvky: 70
Registrován: 13. 6. 2013 15.05

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Lego »

Vsem se omlouvam za moji dnesni nepritomnost, ale neprislo mi upozorneni na mail, ze tu nekdo reagoval na moji zpravu ze vcerejska, ani ze nekdo psal sem tak jsem usoudil, ze si vsichni uzivate prodlouzeny vikend a nekontroloval jsem forum. Omlouvam se, ze jsem tim pozdrzel kampan a navrhuju, abychom to bud dohrali nejak pres tyden, nebo to priste muzem rychle sfouknout a pak dohrat to co bude na programu. Dve 1000pt bitvy za vecer dame v pohode. O bitvu s Necronama bych nerad prisel. Klidne muzu dorazit i o chlup driv.
Lego
"Well, hey, I didn't spend all those years playing Dungeons and Dragons and not learn a little something about courage."
- X-files, ep. Jose Chung's From Outer Space, Faulkner
Uživatelský avatar
Sindyr
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 197
Registrován: 12. 1. 2011 8.34

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Sindyr »

No, co s tebou? ;) My jsme to nakonec vyřešili tak, že tě zastoupil jeden pařan odnaproti... a mysleli jsme, že příště budeme pokračovat poslední kolo... Nevím jestli se bude Liborovi chtít hrát znovu... A já potřebuju vědět jak dopadli všechny bytvy abychom mohli pokračovat dál... takže jsou tři možnosti:
1.- buď se sejdete s Liborem někdy v týdnu
2.- nebo bitvu zahrajete příští úterý a my ostatní počkáme a budeme hrát něco jiného
3.- použijeme výsledek ze včerejška (prohra Dark Eldarů)

Tak je to asi na tom jak se všichni domluváme... Mě je to jedno
Uživatelský avatar
Shadowalker
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 262
Registrován: 2. 12. 2008 14.50
Kontaktovat uživatele:

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Shadowalker »

Lego píše:Vsem se omlouvam za moji dnesni nepritomnost, ale neprislo mi upozorneni na mail, ze tu nekdo reagoval na moji zpravu ze vcerejska, ani ze nekdo psal sem tak jsem usoudil, ze si vsichni uzivate prodlouzeny vikend a nekontroloval jsem forum.
Já (vlastně myslím, že my všichni) jsme to brali tak, že se na začátku kampaně dohodlo, že všichni teď 3x za sebou můžeme. Takže bych spíš čekal, že kdyby někdo náhodou nemohl, tak napíše. Protože ses na fóru ptal, tak jsem pro jistotu svoji účast potvrdil. Vyplývá z toho poučení, že je lepší se v úterý dopoledne kouknout na fórum, nebo někomu zavolat/napsat. :evil:

Takhle, protože hrál chlapík od naproti, tak mi to zas tolik nevadilo, ale kdybych na ostatní 3 hodiny koukal, nebo jel domu, tak by mě to HODNĚ štvalo. Nešel jsem na jednu oslavu narozenin, protože jsme se dohodli na kampani... :roll:
Sindyr píše:1.- buď se sejdete s Liborem někdy v týdnu

To moc nevidím. Asi budu od pátku pryč a zítra mám nějakou kulturu.
Sindyr píše:2.- nebo bitvu zahrajete příští úterý a my ostatní počkáme a budeme hrát něco jiného

To mi přijde blbý to takhle zdržovat. šance, že pak někdo další nebude mít čas se zvyšuje :(
Sindyr píše:3.- použijeme výsledek ze včerejška (prohra Dark Eldarů)
No já bych to klidně pojal tak, že loď byla ve výsledku Grey Knightů a moji scarabové měly špatně nakonfigurované senzory a tak nějak to špatně vyhodnotili :)
Ne že bych nechtěl hrát s DEldarama, ale nerad bych to nějak zdržoval, protože pak se ty kampaně táhnou měsíce. DEldaři prostě měly poruchu při letu (nebo tak něco) a museli to opravit, tak jednou nebyli.

Každopádně poslední slovo máš Ty, tak to nějak vymysli... ;)
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Kuba »

Jestli si chtěj kluci mermomocí zabojovat proti sobě, tak se můžou dohodnout po kampani, já bych pokračoval třetím kolem. Že se v nepřehledném systému Monstrono objevila "na skok" armáda inkvizice, nemůže vůbec žádného generála skutečně zaskočit :D . Je to bláznivý svět ;)
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Odpovědět