Kampaň - WH 40K

Moderátor: Leif

Odpovědět
Uživatelský avatar
d3m0n4z
Decanus
Příspěvky: 91
Registrován: 25. 1. 2011 11.46

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od d3m0n4z »

Hm, tak projdu ještě ty armybooky nějaký a uvidim.

Pořád mě lákaj ty Eldaři - i když maj samý nevýhody (jsou bukvice, obtížný na hraní - což je i plus na druhou stranu)...

Celkově ty lidský armády se mi vzhledově až tak moc nelíběj (nejhezčí asi ty DA - hlavně i fluff) a pak toho moc na výběr nezbývá. Něco už je vyzobaný...

Další věc je, že bych měl radši nějakou armádu, která je míň obvyklá - kdybych se někdy odhodlal zkusit nějakej turnaj, tak nechci mít armu, kterou bude mít 90% lidí tam (space marines všeho druhu).

Zatím teda budu studovat pravidla a codexy a počkám si těch pár týdnu než vyjdou new Eldaři (údajně začátkem června). Jestli jim vybrutálněj vzhledově ty modely a upravej nějak rozumně pravidla (glass cannon off-mode), tak třeba už nebudou bukvičácký. Nějak mě zaujali nejvíc tam z toho (po CSM)...

Ještě čeknu ty Space wolfy - ale četl jsem tu ságu od W. Kinga o nich a moc se mi nelíbí právě to jejich pojetí...

Každopádně všem díky za příspěvky.

Update 16. 05. 20:00 : Tak Space wolves jsou no-go pro mě. Ty modely jsou fakt hnusný. Takže ve hře zůstávaj DA a Eldaři zatím. :o
Uživatelský avatar
d3m0n4z
Decanus
Příspěvky: 91
Registrován: 25. 1. 2011 11.46

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od d3m0n4z »

A takhle se vydělává na figurky u nás... :D

http://imgur.com/lAtNzua
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Kuba »

Nový eldaři vychází v sobotu. Už maj na stránkách trailer.
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
d3m0n4z
Decanus
Příspěvky: 91
Registrován: 25. 1. 2011 11.46

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od d3m0n4z »

Kuba píše:Nový eldaři vychází v sobotu. Už maj na stránkách trailer.
Jo, koukal jsem.

Už jsou i leaknutý první fotky a přebal novýho codexu - vypadá hustě.

Tak doufám, že ty modely nový budou mít koule.
Uživatelský avatar
d3m0n4z
Decanus
Příspěvky: 91
Registrován: 25. 1. 2011 11.46

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od d3m0n4z »

Tak ty new Eldaří modely vypadají pěkně. Nejsou ani moc bukvičácký.

Třeba ten fighter, bomber a sniper jsou fakt hezký.

http://www.reddit.com/r/warhammer/comme ... e_pictures

Hned nahoře odkazy na obrázky.

Začíná se mi to líbit čím dál tím víc. :D

Jediná nevýhoda jsou ty uber ceny modelů podle rumors. Aby mě to nepoložilo finančně pak. :?

Počkám si na sobotu...
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Kuba »

Tak koukám na ty nový eldary a nevydali jim v podstatě žádný modely... Klasicky vyrobili superdrahou supervelkou obludu a letadlo a pak... prostě nic. :|

To všecko ostatní už měly, jen to "přeboxovaly".
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
d3m0n4z
Decanus
Příspěvky: 91
Registrován: 25. 1. 2011 11.46

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od d3m0n4z »

Kuba píše:Tak koukám na ty nový eldary a nevydali jim v podstatě žádný modely... Klasicky vyrobili superdrahou supervelkou obludu a letadlo a pak... prostě nic. :|

To všecko ostatní už měly, jen to "přeboxovaly".
Yes, velký šmé. A ty ceny těch novejch modelů. :o

Fuck this shit. Eldary vypouštim teda...
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Kuba »

Prej jsou ty novy napraseny 8-) . Jen tech par veci co jsem slysel me stihlo pobourit ;)
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
d3m0n4z
Decanus
Příspěvky: 91
Registrován: 25. 1. 2011 11.46

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od d3m0n4z »

Kuba píše:Prej jsou ty novy napraseny 8-) . Jen tech par veci co jsem slysel me stihlo pobourit ;)
Njn, předpokládám, že největší zlo bude ten uber velkej model za 2,5k (Wraithknight tušim). To pak aby každej postavil dva kvůli jejich krutosti a GW hned kasíruje 5k a mne si ruce spokojeně jak zase vojebali hráče. A až vyjde příští codex, tak tam zase bude stejně velkej/větší uber hustej model a jedeme dokola.

To je moc i na mě todle podporovat - už jen z principu. Zasranej GW. Chápu, že business je na prvnim místě, ale todle je už přehnaný ty nový ceny.
Leif
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 279
Registrován: 10. 1. 2011 16.36

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Leif »

No jo skoro nezbejva,nez to nehrat

Tak ja pujcim Filipovi orky... stejne s moc rozmanitou paletou armad se pak spatne hrajou scenare.
Odpovědět