Kampaň - WH 40K

Moderátor: Leif

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sindyr
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 197
Registrován: 12. 1. 2011 8.34

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Sindyr »

Takže v 1. bitvě přepadnou hladoví Tyranidé vracející se jednotku Mariňáků. Oba hráči si připraví armádu na 1000b.

V 2. bitvě se pokusí jednotka Nurglího šampiona nakazit kmen Orků, kteří se právě vrátili do tábora z laboratoře. Oba hríči si připraví armády na 1000b.

Tak zítra to dokončíme...
Leif
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 279
Registrován: 10. 1. 2011 16.36

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Leif »

Děkuju Sindyrovi za kampaň. Ačkoli orci úplně nezářili na celé čáře (což vůbec nechápu), tak to bylo parádní.

Doopravdy se těším, až zase příště něco vyprojektuješ, ačkoli zase budeš tvrdit, že neumíš vymýšlet příběhy.
Uživatelský avatar
Sindyr
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 197
Registrován: 12. 1. 2011 8.34

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Sindyr »

Děkuji, ještě napíšu závěr příběhu, až budu mít čas. A příště třeba zase navážu kampaň tam kde skončila...
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Kuba »

Jo, příběh kampaně byl parádní. Akorát mě trošku zklamalo, že jsem na konci nežral nebohou posádku chaosácké vesmírné lodi ve vetřelčím stylu, ale nějaký pitomý mariňáky v lese ve stylu vlka a Karkulky 8-) . Takže na příští hraní WH40k, kde se sejdeme alespoň tři, si zamlouvám vytvořit "indoorovou" bitvu alá Space Hulk. Už mám spoustu nápadů.
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Sindyr
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 197
Registrován: 12. 1. 2011 8.34

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Sindyr »

Já vím, taky jsem chtěl bitvu v chaosácké lodi, kde se líhnou vetřelci, ale chtěl jsem taky aby si v rámci kampaně zahrál každý s každým.... Ale nezoufej, není všem dnům konec ;)
Uživatelský avatar
Sindyr
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 197
Registrován: 12. 1. 2011 8.34

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Sindyr »

Tak konec nekonec kampaně... ;)

Zapomenutá laboratoř byla zničena. Kapitán mariňáků bude jistě povýšen. Když však jeho jednotka projížděla zalesněným údolím byla napadena záplavou krvežíznivých bestií. Tyranidé zaůtočili bez varování a byli všude. Mariňáci se statečně bránili, nic to ale nebylo platné, nepomohl ani mohutný pancíř jejich tanků. Byli do jednoho zmasakrováni a sežráni hladovými bestiemi. Kapinán bude nakonec povýšen posmrtně. Jeho činy však budou navždy zaneseny do kroniky Vesmírných mariňáků.

Přeživší hejno Tyranidů sice ukojilo částečně svůj hlad, ale oddálilo tak pouze jeho nevyhnutelný zánik. Na této nehostinné planetě nemají moc nadějí. Obzvláště když se Vůle Úlu od nich nadobro odvrátila. Bestie nyní upírali svůj zrak k noční obloze, jakoby věděli, že někde tam v dálce klíčí nová naděje jejich vrhu. Teskně zavřeštili a vydali se do temné noci vstříc jejich smutnému osudu. Na oběžné dráze, v útrobách vesmírné lodi Chaosu, se skutečně děli hrozné věci. Mysl Úlu byla nadšena. Temný rituál, kterým měl být oživen a posílen démonickými mutacemi Lord chaosu, urychlil a posílil vývoj nakladených zárodků uvnitř jeho těla. A co víc! Tyranidé při kladení vajíček zavedli do jeho nešťastného těla i zákeřného hosta v podobě geny napěchované larvy. Rituál tak zmutoval tělo Lorda na Obrovské Démonické Tyranidí Monstrum, které bylo připravené chrlit hejna Tyranidích válečníků.

Nurglímu Šampionovi se naštěstí podařilo opustit loď včas. Dokonce se mu podařilo uskutečnit i jeho smělý plán. V bitvě porazil a nakazil Orčí kmen přímo v jejich základně. Většině nakažených Orků tak nezbylo nic jiného než přidat se na stranu Chaosu a přijmout boha moru a hniloby - Nurgleho. Škoda jen, že se podařilo uniknout orčímu Náčelníkovi, byl by to jistě silný spojenec. Šampion Chaosu začal přetvářet základnu Orků ke svému obrazu, za chvíli nebylo možné poznat, že základna patřila někomu jinému než zkaženým, nechutným, Morovým mariňákům. Už dlouho nedokázal Vyvolený boha Nurgleho navázat spojení s mateřskou lodí na oběžné dráze. Signál byl v pořádku, odezva z lodi však nebyla žádná.Rozhodl se proto, že dobude laboratoř sám. Netušil však, že laboratoř byla zničena.

Orčí Náčelník se už zase prodíral džunglí a byl na útěku z prohrané bitvy. Nenáviděl všechny a všechno, protože mu vzali všechny a všechno. Zbylo mu jen pár nejvěrnějších „Hochů“, s jejichž pomocí zlikvidoval jednotku Kultistů, která je pronásledovala. Přísahal pomstu všem živým i mrtvým, celé planetě a vlastně i celému vesmíru. Krev se mu vařila. V duchu a vlastně i nahlas nadával všem a všemu. Přísahal, že zničí všechny a všechno, všechny planety a všechny vesmíry. K tomu ale potřebuje „hódně velkou armádu Zelenejch kůží“. To bude „brnkačka“. Sjednotí všechny kmeny, vždyť je taky „nejlepčí“ „Kruťák ze všech Kruťáků“ zabil všechny „Broukáče“!!! zachránil všechny Orky a ti mu teď musí být vděčni!!! Postaví největší „Lítací stroj“ do kerýho se vejdou všichni „Chlapci“ a poletí od planety k planetě a všechny zničí!!! Všechno zničí!!!! Waaaggghhhh!!! Waaaaaaaagghhh!!! Waaaaaaagghhhh!!!!

Snad se vám tedy kampaň líbila...
Tak zase příště... :ugeek:
Uživatelský avatar
d3m0n4z
Decanus
Příspěvky: 91
Registrován: 25. 1. 2011 11.46

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od d3m0n4z »

Sindyr píše:Tak konec nekonec kampaně... ;)
Hoj,
kampaň se mi na dálku líbila, i když jsem ji nehrál (a to kampaně moc nemusim). Chyběla tam jen nějaká "akce" mezi orčí šamankou a nurglím šampionem. Pak by to aspirovalo na kampaň roku. :D :twisted: :D

Ne, fakt solidní. Jestli plánuješ ještě něco vymejšlet výhledově, tak mě to asi zlomí a pořídil bych taky nějakou menší 40k armu...
Uživatelský avatar
Sindyr
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 197
Registrován: 12. 1. 2011 8.34

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Sindyr »

Aaa, tak to mě těší (u tebe dvojnásob - protože na kampaně nejsi :P )
No to by bylo super - další hráč wh 40k. Já bych ti snad i tu episodku s Orčí šamankou nějakou vymyslel :D :)
Tak začni vymejšlet armádu...
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od Kuba »

Filipovi stačí postavit si démony na kulatý bejsky ;)
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
d3m0n4z
Decanus
Příspěvky: 91
Registrován: 25. 1. 2011 11.46

Re: Kampaň - WH 40K

Příspěvek od d3m0n4z »

Kuba píše:Filipovi stačí postavit si démony na kulatý bejsky ;)
Démonů mám dost z fantasky. A ta dualita fantasy/40k mi přijde debilní popravdě. :)

Vezmu to klasicky podle nejhezčích modelů... Chaosáci jsou luxusní, ale za ně hraje už Sindyr počítám.

Zatím máme teda Chaos space marines, Orky, Tyranidy - je tak?
Odpovědět