WH 40K

Moderátor: Leif

Odpovědět
Uživatelský avatar
Shadowalker
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 262
Registrován: 2. 12. 2008 14.50
Kontaktovat uživatele:

Re: WH 40K

Příspěvek od Shadowalker »

Kuba píše:Aha, ok, tak třeba se objeví ta normální verze později.
Já Ti to můžu kdyžtak naskenovat normálně do PDF (nebo IMG) klidně i ve slušný kvalitě. Určitě to ale do úterý nestihnu, protože to bude na hodiny (když budu chtít 300 nebo 600)... Tak dej vědět, jestli máš zájem...
Uživatelský avatar
d3m0n4z
Decanus
Příspěvky: 91
Registrován: 25. 1. 2011 11.46

Re: WH 40K

Příspěvek od d3m0n4z »

Hele,
snad to někdo normálně do toho pdf časem hodí.

Ta konvertovaná verze je fakt naprosto hrozná - strašně velký písmo, blbý formátování - výsledek 334 stránek. To je prakticky nepoužitelný...

P.S. A v sobotu si jedu vyzvednout novou armu do 40k. Good deal. Asi bude něco na tom, jak Kuba říkal, že dobrej deal je na netu pořád... :D Každopádně nic dalšího už nekupuju pak (snad).
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: WH 40K

Příspěvek od Kuba »

Mno, koukám na Venomthropu a hrál jsem to blbě - teda hrál bych to blbě, kdyby po mě někdo střílel :lol: . Shrouded mají skutečně jen MODELY do 6", čili ne jednotky. Ale ta venomtrhopa jako taková to podle mě má a nemá důvod to nemít.
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: WH 40K

Příspěvek od Kuba »

Tak ještě jedna oprava
A unit that contains at least one model with this special rule counts its cover saves as being 2 points better than normal.
Takže jsem to myslel a hrál dobře. Stačí aby byl jeden termouš v jednotce do 6" od venomtrhopy a maj to všichni 8-) .
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Shadowalker
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 262
Registrován: 2. 12. 2008 14.50
Kontaktovat uživatele:

Re: WH 40K

Příspěvek od Shadowalker »

Kuba píše:Stačí aby byl jeden termouš v jednotce do 6" od venomtrhopy a maj to všichni 8-) .
Děláš mi radost s takovejma zprávama :D
Uživatelský avatar
Lego
Decanus
Příspěvky: 70
Registrován: 13. 6. 2013 15.05

Re: WH 40K

Příspěvek od Lego »

Hehe... Tajemstvi Tyranidiho codexu rozlusteno... GW vyda 3 Dataslate pro Tyranidy (kde bude mimochodem vyrazny uprgrade pro Genestealery a asi i dalsi jednotky kvuli Tyranidi hraci poradaji whinefesty)... takze od nynejska to bude tak, ze vydaji "mediocre" codex a pokud z nej budes chtit mit lepsi, kup si Dataslate! :-D Smartasses, aren't they?
Lego
"Well, hey, I didn't spend all those years playing Dungeons and Dragons and not learn a little something about courage."
- X-files, ep. Jose Chung's From Outer Space, Faulkner
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: WH 40K

Příspěvek od Kuba »

Uplně cejtim, jak to tim dokurvěj... A stejně mě nepřimějou si to koupit. Navíc tim založej dost nebezpečnej precedens, kterýmu se bráněj už roky.
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Lego
Decanus
Příspěvky: 70
Registrován: 13. 6. 2013 15.05

Re: WH 40K

Příspěvek od Lego »

A to jeste budou novy pravidla ve White Dwarfovi, ze ktereho bude tydennik... asi nebudou kazdy tyden, ale...
Lego
"Well, hey, I didn't spend all those years playing Dungeons and Dragons and not learn a little something about courage."
- X-files, ep. Jose Chung's From Outer Space, Faulkner
Leif
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 279
Registrován: 10. 1. 2011 16.36

Re: WH 40K

Příspěvek od Leif »

Konečně z toho bude kartičková hra, kde si musíš furt shánět nový oficiální ptákoviny, abys mohl hrát a nebyl 100 let za ostatníma... nechuť. Přijde mi, že to za chvíli nebude válečná strategie už vůbec... spíš si člověk bude sestavovat "balík". :(
Uživatelský avatar
Lego
Decanus
Příspěvky: 70
Registrován: 13. 6. 2013 15.05

Re: WH 40K

Příspěvek od Lego »

Ja o tom ted fakt dost premyslel a dospel jsem k nazoru, ze pokud GW nebylo za 6 edici W40K a 8 edici WFB schopno vymyslet poradnej ruleset, tak to asi nedopadne ani ted. Zmeny ktere delaji jsou motivovany financema a nakou bandou ekonomu, ktery skrtaji naklady misto aby vymysleli jak dosahnout vyssi vynosy jinak nez systemem pay-for-advantage (dataslates).

Myslim ze "kartickovost" by pri spravne mire nemusela uskodit. Psal jsem tu o systemu Dystopian Legions, kde mas moznost vydavat svym jednotkam rozkazy za command pointy ktery generujes kazdy kolo za kazdyho commandera. Pokud by to udrzeli tak, aby se hralo jen se zakladnimi kartickami z "BRB" napriklad a nebyly by zadny rozsireni, bylo by to naopak ku prospechu cele veci. Zabijes commandery - protivnik ztrati vyhodu rozkazu. Poridis si hodne commanderu? Mas min bodu v armade...

Druha vec je stridani hracu... moznost odehrat celou svoji armadu pred nepritelem prilis nahrava alpha-strikum a mit prvni kolo je nekdy prilisna vyhoda (ale nekdy zase ne.... pravda). System stridani po jednotkach by byl podle me lepsi a taktictejsi. Ted je to asi tak jako by nekdo mohl pohnout celym svym sachovym polem nez se dostane na protivnika.

Vsechny tyhle veci by vnasely dalsi "nezname", nebo chcete-li "promenne" do celeho systemu taktiky a rozhodovani, coz by podle meho jen prospelo rovnovaze hry. Ani Tau uz by nebyli tak silni... ani Eldar... ani nikdo jinej... ani zadny spam armady by nebyly tak silne... Sedum necronich letadel by najednou zjistilo ze nestihnou behem jednoho kola vymazat celou nepritelovu armadu a ze jim jejich cile stihaji utikat z LOS...
Lego
"Well, hey, I didn't spend all those years playing Dungeons and Dragons and not learn a little something about courage."
- X-files, ep. Jose Chung's From Outer Space, Faulkner
Odpovědět