WH 40K

Moderátor: Leif

Odpovědět
Uživatelský avatar
Shadowalker
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 262
Registrován: 2. 12. 2008 14.50
Kontaktovat uživatele:

Re: Termíny hraní

Příspěvek od Shadowalker »

d3m0n4z píše:Máte někdo něco proti tomu hrát na ty allies?
Mně to přijde sice nestylový, ale nic proti tomu nemám. Myšlenka, že budeš hrát proti 3 různejm rasám mě nijak netěší - bude v tom ještě větší guláš...

Minimálně to ale můžeme zkusit...

Špatnej topic btw 8-)
Uživatelský avatar
d3m0n4z
Decanus
Příspěvky: 91
Registrován: 25. 1. 2011 11.46

Re: Termíny hraní

Příspěvek od d3m0n4z »

Shadowalker píše:Mně to přijde sice nestylový, ale nic proti tomu nemám. Myšlenka, že budeš hrát proti 3 různejm rasám mě nijak netěší - bude v tom ještě větší guláš...
Co je na tom nestylový? Jestli chceš řešit stylovost, tak sis zvolil špatnej setting. :D

Chápu, že zrovna Necronum ten allies systém moc nepřidává...

WH a stylovost je oxymoron jak prase. ;)

Víš jak - ptám se hlavně proto, že kdyby chtěl člověk někdy zkusit turnaj oficiální, tak tam se to běžně hraje (stejně jako spešl chary).

Pak tam přitáhnu já (možná někdy), zvyklej na hraní bez spešl charů a allies, a budu za největšího žebráka (což budu stejně - je mi jasný, že bys to napsal, takže jsem tě předběhl).

A jeden pro Necrony na závěr:

Obrázek
Uživatelský avatar
Shadowalker
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 262
Registrován: 2. 12. 2008 14.50
Kontaktovat uživatele:

Re: Termíny hraní

Příspěvek od Shadowalker »

Leife, přehoď ty poslední příspěvky prosím do jiného topicu.
d3m0n4z píše:Co je na tom nestylový? Jestli chceš řešit stylovost, tak sis zvolil špatnej setting. :D
Spíš se mi prostě jen líbí, když jde prostě celá armáda orků, proti celé armádě mariňáků, ne když tam s orkama jsou eldaři, protože mají silnější magii...
d3m0n4z píše:Chápu, že zrovna Necronum ten allies systém moc nepřidává...
To je mi fuk, stejně je hraju úplně zevlounsky. Jak jsme se dočetli, jejich síla leží někde jinde :)
d3m0n4z píše:Víš jak - ptám se hlavně proto, že kdyby chtěl člověk někdy zkusit turnaj oficiální, tak tam se to běžně hraje (stejně jako spešl chary). Pak tam přitáhnu já (možná někdy), zvyklej na hraní bez spešl charů a allies, a budu za největšího žebráka (což budu stejně - je mi jasný, že bys to napsal, takže jsem tě předběhl).
Jasný, já bych se tomu nebránil, akorát bych to vždy probral se soupeřem. Přeci jen třeba ty speciální charaktery můžou dost rozvažovat tu strategii a je blbý, když je jeden má a druhej ne. To jsem zvědavej, dej mi vědět, až půjdeš na turnaj. Myslím, že mi dřív vypadají všechny vlasy, než se to stane :twisted:

d3m0n4z píše:A jeden pro Necrony na závěr:
Jasný, to znám :) Na všech necroních fórech se to objevuje. Jeden chlapík s tim prej hrál i na turnaji :lol:
Uživatelský avatar
Shadowalker
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 262
Registrován: 2. 12. 2008 14.50
Kontaktovat uživatele:

Re: WH 40K

Příspěvek od Shadowalker »

Pro Kubu:

Brácha mi nabízí 32x hormagaunt, 32x gaunt (termagaunt), 9x warrior, 24x geneastealer, 3x carnifex,1x Hive tyrant, 2x tyrant guard.

Má tahle skupina nějáký smysl? Muselo by se do toho pak ještě hodně vrazit, aby se s tím dalo na 1000 bodů hrát? Předpokládám, že by to bylo relativně za hubičku, tak mě to láká...

Díky za info
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: WH 40K

Příspěvek od Kuba »

Řeknu ti to takto: V lednu bude novej Codex. To co tu píšeš jsou tři battaliony + tyrant s gardou. Tyranta využiješ vždy, termaganty taky, hormagaunti nejspíš posílí v novém codexu, genestealeři neškodí, warrioři a carnifexové se teď nehrájí, ale opět: nejspíš s nima něco udělaj v novém codexu. Takže jestli ti to dá za "hubičku", tak to bez obav vem. V rytíři bys za tohle vysolil nejakejch 8 000 kč.

Pokud s tímto sestavíš army na 1000 pts, což dáš v pohodě, tak to nebude žádnej velkej nářez. Nejde ani tak o to, co tam je, jako o to, co by ti v té armádě chybělo - dlouhá střelba (zoany, hive guardy, biovory), ničivá monstra (trygon, mawloc).
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Shadowalker
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 262
Registrován: 2. 12. 2008 14.50
Kontaktovat uživatele:

Re: WH 40K

Příspěvek od Shadowalker »

Nějákou takovou analýzu jsem potřeboval - díky. Ty jsi taky říkal, že pár těch gauntů na prodej máš, tak bych kdyžtak doplnil stavy u Tebe :)
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: WH 40K

Příspěvek od Kuba »

Mám na prodej celej battalion. Popravdě vlastně čekám na novej codex, až zájem o tyranidy stoupne a pak ho střelim. Klidně ho prodám už teď, jestli ho chceš, ale za "hubičku" to dávat nechci. A taky to nechci rozprodat po kusech.
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Shadowalker
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 262
Registrován: 2. 12. 2008 14.50
Kontaktovat uživatele:

Re: WH 40K

Příspěvek od Shadowalker »

Kubo ještě dotaz: Dají se nějak rozumně nahradit ruce tyrant guardů? Případně jestli na to máš nějáky bity... Brácha ty ruce někde ztratil, tak chci zjistit, jakej bude voser to řešit. Díky
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: WH 40K

Příspěvek od Kuba »

Já tyrant guardy nemám, ale mám tolik bitů, že jim můžeš dát každýmu řeba 20 rukou...
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Shadowalker
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 262
Registrován: 2. 12. 2008 14.50
Kontaktovat uživatele:

Re: WH 40K

Příspěvek od Shadowalker »

Kubo, prosimtě ještě jeden spam. Finální nabídku mám takouvouhle:

32x hormagaunt,
16x gaunt
16x termagaunt,
9x warrior,
cca 24-30x geneastealer,
3x carnifex.
2x tyrant guardi (bez rukou)

To celý za 2000. Asi nemá moc smysl čekat na novej kodex v tomhle případě, že? A je to celkem rozumná cena za ty modely?
Odpovědět