WH 40K

Moderátor: Leif

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: WH 40K

Příspěvek od Kuba »

Pořádně jsem si pročetl pravidla baráže a na řadu věcí jsme zapomněli//hráli je blbě:
a) Model neodečítá od scatteru Bs pouze pokud cíl nevidí, nebo pokud je příliš blízko. Pokud ho vidí a je v normálním dostřelu, tak se BS počítá.
b) All Barrage weapons have the Pinning special rule.
c) If a Hit! is rolled, the firing player places the marker so that it touches any part of any marker in the group that has already been placed.
d) Once all of the markers are in place, resolve hits and Wounds separately for each, remembering to allocate any Wounds caused to the model closest to the centre of the appropriate blast marker.
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
d3m0n4z
Decanus
Příspěvky: 91
Registrován: 25. 1. 2011 11.46

Re: WH 40K

Příspěvek od d3m0n4z »

Ad Barrage: Tak jak jsme to hráli se mi to teda líbilo víc. :D

Pinning je vojeb, ale ad c), d) je mrdinka.
Uživatelský avatar
Lego
Decanus
Příspěvky: 70
Registrován: 13. 6. 2013 15.05

Re: WH 40K

Příspěvek od Lego »

ja myslim ze je to celkem jedno. Vysledek by jinaci nebyl. O moc. :-D Vetsinou jste stejne hazeli "hit". :-)

Ale jako chce to hrat tak jak je to v pravidlech.
Lego
"Well, hey, I didn't spend all those years playing Dungeons and Dragons and not learn a little something about courage."
- X-files, ep. Jose Chung's From Outer Space, Faulkner
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: WH 40K

Příspěvek od Kuba »

Filipe neměl bys navíc z démonů nějaké kulaté bejsky?
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Shadowalker
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 262
Registrován: 2. 12. 2008 14.50
Kontaktovat uživatele:

Re: WH 40K

Příspěvek od Shadowalker »

Já kdyžtak mám. Brácha jich tam měl docela hodně...
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: WH 40K

Příspěvek od Kuba »

Libore, projížděl jsem svojí obsáhlou knihovnu tyranidích barevných designů. Jestli jsi ještě nezačal sekat ten Behemoth design, tak ti můžu něco naposílat. Uplně mě mrzí, že já sám mám takovej "klasickej" design, protože některý jsou tak zajímavý, že mám až chuť to přebarvit 8-)
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Shadowalker
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 262
Registrován: 2. 12. 2008 14.50
Kontaktovat uživatele:

Re: WH 40K

Příspěvek od Shadowalker »

To by bylo super, když mi něco pošleš. Případně v úterý na ukázku... Barvil jsem teď ty warmachine a stejně ještě nemám všechny modely.

Jo a ber prosím v úvahu mou kvalitu paintu... Nic složitýho nezvládám :D

Kolik bys chtěl těch podstavců?
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: WH 40K

Příspěvek od Kuba »

No, kolik můžeš obětovat? Tak třeba 10? A beru všechny možný velikosti. Já je chci použít v zásadě na objectivy, terény a smoke markery.

Design tady v tom battlereportu je fakt pěkněj. Jsou na něm asi tak 4 až 6 barev (dvě washky a 4 barvy max) a je to suprovej příklad toho, jak ladí tmavší maso se světlejšíma šupinama.
https://www.youtube.com/watch?v=SqWX0Rzln9k
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
d3m0n4z
Decanus
Příspěvky: 91
Registrován: 25. 1. 2011 11.46

Re: WH 40K

Příspěvek od d3m0n4z »

Kuba píše:Filipe neměl bys navíc z démonů nějaké kulaté bejsky?
Asi něco jo. Kouknu.
Uživatelský avatar
Lego
Decanus
Příspěvky: 70
Registrován: 13. 6. 2013 15.05

Re: WH 40K

Příspěvek od Lego »

Lego
"Well, hey, I didn't spend all those years playing Dungeons and Dragons and not learn a little something about courage."
- X-files, ep. Jose Chung's From Outer Space, Faulkner
Odpovědět