WH 40K

Moderátor: Leif

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lego
Decanus
Příspěvky: 70
Registrován: 13. 6. 2013 15.05

Re: WH 40K

Příspěvek od Lego »

Haaadejte co jsem mel vcera v ruce... Tyranidi codex. :) Ale psssst. Jen jsem ho prolistoval ale vypada to ze k zadnejm extra prasazim nedoslo. Prislo mi to jen ze uhladili 5kovej codex a upravili ho do 6ky. Celkove myslim dobra prace. Na SM codex to sice variabilitou logicky nema, ale neni to ani preprasely ani podradny. Takze kralem 6te edice jsou dle meho stale Eldar, nasledovani Tau.
Lego
"Well, hey, I didn't spend all those years playing Dungeons and Dragons and not learn a little something about courage."
- X-files, ep. Jose Chung's From Outer Space, Faulkner
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: WH 40K

Příspěvek od Kuba »

Novej tyranidí codex. Je to odfláknutá sračka (bez ohledu na to, jestli je silnej, nebo ne), takže jsem se rozhodl, že jim za to ty prachy nedám.

http://ulozto.cz/xzFzGGKw/wh40k-2014-6t ... ranids-pdf

heslo: Potan_neni_troll

Filipe ty umíš nějak levně barevně tisknout, že? Dokázal bys mi to vytisknout? A kdyžtak za kolik?
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Shadowalker
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 262
Registrován: 2. 12. 2008 14.50
Kontaktovat uživatele:

Re: WH 40K

Příspěvek od Shadowalker »

Já jsem ho koupil... Kdyžtak Ti ho půjčím na naskenování, pokud bys chtěl lepší kvalitu...
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: WH 40K

Příspěvek od Kuba »

Kvalita toho dokumentu je výborná. Je to verze pro tisk.
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
d3m0n4z
Decanus
Příspěvky: 91
Registrován: 25. 1. 2011 11.46

Re: WH 40K

Příspěvek od d3m0n4z »

Tady něco pro Kubu a Libora (batrep novejch tyranidů): http://www.youtube.com/watch?v=kQQGcgJ5PZ0
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: WH 40K

Příspěvek od Kuba »

To jsem viděl. Jako ten codex je opět stejně slabej jako byl, odflákli to ale půjde to normálně hrát. Jen budem prostě pořád kanónfutr. Ale v tom videu to ty kluci přeháněj, tak strašný to neni - ten s broukama hraje naschvál jako kretén. Proti Tau a Eldarům neměli nidi šanci nikdy, jsou to nejsilnější armády ve hře.

Dokážeš to vytisknout Filipe? Nebo se mám porozhlédnout jinde?
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
d3m0n4z
Decanus
Příspěvky: 91
Registrován: 25. 1. 2011 11.46

Re: WH 40K

Příspěvek od d3m0n4z »

Kuba píše:Dokážeš to vytisknout Filipe? Nebo se mám porozhlédnout jinde?
Hele, co jsem koukal, tak zatím koluje pouze *.mobi a *.epub verze. Tj. formát na elektronické čtečky a tablety. Pdf jsem zatim nikde neviděl (teda existuje konverze ze shora uvedených formátů, ale prej stojí za hovno).

Pokud bude normální pdf soubor, tak s tiskem nemám problém.
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: WH 40K

Příspěvek od Kuba »

Vždyť jsem ti to tady o pár příspěvků výš postnul.
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
d3m0n4z
Decanus
Příspěvky: 91
Registrován: 25. 1. 2011 11.46

Re: WH 40K

Příspěvek od d3m0n4z »

Kuba píše:Vždyť jsem ti to tady o pár příspěvků výš postnul.
Njn, demence.

To mám z toho, že čtu vždy jen poslední příspěvek. :D

Tak jsem na to koukal teď a tohle je ta dementní verze právě jak psali na netu. Zkonvertovaný mobi.

Má to 334 stránek, takže na každou pdf stránku se vejde tak asi 1/4 mobi originálu... :/
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: WH 40K

Příspěvek od Kuba »

Aha, ok, tak třeba se objeví ta normální verze později.
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Odpovědět