WH 40K

Moderátor: Leif

Odpovědět
Uživatelský avatar
Shadowalker
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 262
Registrován: 2. 12. 2008 14.50
Kontaktovat uživatele:

Re: WH 40K

Příspěvek od Shadowalker »

Zajímavý upravení broučího kodexu i a komentáři. Kdyby to GW udělalo takhle, tak by to nebylo přeboostěný, ale mělo by to hlavu a patu. Škoda...
Uživatelský avatar
Lego
Decanus
Příspěvky: 70
Registrován: 13. 6. 2013 15.05

Re: WH 40K

Příspěvek od Lego »

Cau, tak jsem o vikendu byl na dalsim miniturnaji v Ograku. Tentokrat ucast vetsi a tak pulka lidi na tom byla se zkusenostma asi tak jako ja, nebo hur. :-)

Docela dobrej je ten jejich system prirazovani hracu k sobe - hraje se na tri kola, vetsinou se uz na zacatku radi tak aby zkusenejsi hrali se zkusenejsimi, pokud to skladba ucastniku dovoli. Pak se to radi tak ze vitezove hraji s vitezi a uprednostnuje se ze pokud nekdo nekoho wipenul tak hraje s nekym kdo taky nekoho wipenul. Po druhem kole je to stejne razene akorat tak aby lidi nehrali dvakrat s jednim clovekem.

Prvni bitva 4-objectivy jsem dostal Wipe proti Drop-Pod Dark Angelum, coz se dalo celkem cekat, ale mohl jsem to urcite uhrat lip. Sice prisel ze zacatku o Predatora a jednu squadu na objectivu, ale pak mi nahazel drop pody primo tam kam potreboval a ten alpha strike zlikvidoval prilis velkou cast moji armady nez aby to bylo dohratelny.

Druhou bitvu (killpoints) jsem priserne zprasil Black Templars, protoze klucina blbe deployoval a mel hooodne bodu v TH/SS terminatorech a chaptermasterovi, coz bylo zcela idealni pro moje wychky s FNP, ktery ho s drogama na reroll woundu rozebraly az na dva zivoty chaptermastera nez zdrhly, na coz stacilo pak vystrelit par poisonu. :) No a ty dve zbyvajici squady v rhinech uz nebyly takovej problem, zvlast kdyz se celou dobu snazil zastrelit moje lanceborny a neskutecne failoval. Takze to skoncilo tak ze nemel ani jeden bodik a ja mel vsechny sekundarni a az na asi jednu squadu vsechny killpointy.

Treti bitva - sikmej deploy, 3 objectivy, kazdej za 3 body, na delici linii proti UM bez Vehiclu s assaultakama a assault captainem. Trocha smuly, trocha mych chyb a tak, ale muj Haemi s liquifierem zabil asi sest assaultaku nez umrel. Wychky umrely na overwatch flamerama a naslednej shooting kdyz nedochargovaly, protoze si pistolkama odstrelily prvni dva typky... trapneeee.... Vysledek - on mel first blood, slay the warlord a linebreaker a ja mel jeden objective. Remiza 3:3.

Nejdrsnejsi list co jsem tam videl byl nakej AttackBike/Bikes list s naprasenym HQckem. Nejvic Wave Serpentu na stole jsem videl 1. :-) Ani WK tam snad nikdo nemel.
Lego
"Well, hey, I didn't spend all those years playing Dungeons and Dragons and not learn a little something about courage."
- X-files, ep. Jose Chung's From Outer Space, Faulkner
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: WH 40K

Příspěvek od Kuba »

Filipe budeš ještě vůbec hrát ty Dark Angely? Nebo Tau?
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
d3m0n4z
Decanus
Příspěvky: 91
Registrován: 25. 1. 2011 11.46

Re: WH 40K

Příspěvek od d3m0n4z »

To Kuba:

K těm DA bych tedy měl:

10x tactital mariňák
1x librarian
1x interrogator chaplain
3x motorka ravenwingovská
1x land raider crusader
5x terminátor
1x librarian Turmiel

Land raider je namalovanej. Terminátoři 2 namalovaní, 2 rozmalovaní. Zbytek stříklej základem.
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: WH 40K

Příspěvek od Kuba »

Hm, takže je to půlka Dark Vengence a k tomu Land Raider?

Neměl jsi tam ještě ten command squad? S vlajkou? Tim si mě nějak dost kropil co si pamatuju :-)
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
d3m0n4z
Decanus
Příspěvky: 91
Registrován: 25. 1. 2011 11.46

Re: WH 40K

Příspěvek od d3m0n4z »

Půlka Dark Vengeance a Land Raider.

Command squad byl proxlej z těch tacticalů...
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: WH 40K

Příspěvek od Kuba »

Hm, no, půlka Dark Vengence se prodává tak za 600 a teď jsem na hofáči viděl land raider za 900. Jiné reference nemám a nevim, za kolik jsi to kupoval ty. Tak 1500?
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
d3m0n4z
Decanus
Příspěvky: 91
Registrován: 25. 1. 2011 11.46

Re: WH 40K

Příspěvek od d3m0n4z »

Půlku Dark Vengeance jsem měl od Sindyra tušim za 500,- Kč (plus jednu kuřbičku v průchodu).

Land Cruiser netušim už kolik stál - ten byl normálně koupenej v Rytíři.

Tak bych dal friendly cenu 1300,- Kč.

V úterý přinesu a nějak se dohodneme.
Kai Rivienta
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 264
Registrován: 28. 9. 2010 11.59

Re: WH 40K

Příspěvek od Kai Rivienta »

Talabheim na úterý 1 stůl 6x4´. + jeden stůl obyč. S
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: WH 40K

Příspěvek od Kuba »

Filip: Ok
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Odpovědět