Kampaň - Válka Rudých jezdců II - příběh

Moderátor: OneIceOne

Odpovědět
Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Kampaň - Válka Rudých jezdců II - příběh

Příspěvek od OneIceOne »

Log in: Level 22676, Character: Captain Chaos, Mód nesmrtenosti aktivován 10...9...8...
Někam jsme jeli, nevím kam, asi zachránit ty děti.
Tohodle bosse jsem už jednou dal, ale je zákeřnej, má 12 pařátů a imunitu na Zhoubu Muchotronixů, kterou jsem si pořídil o 711 levelů dříve...
To byla jízda...
Kurva, nevěděl jsem, že dali Muchotronixovýmu bossovi obouruční kladivo, ten zmrd mi rozbil helmu...
Kurva, tohle nebyla hra, tohle byl živej gangster vod Rudých jezdců...
Měl bych to přestat hrát...
Asi si dám Protonovou pizzu, prodlužuje mód nesmrtelnosti o 2 sekundy...
Měl bych přestat hrát...
.
.
Log in: Level 22677...
Zabito Muchotronixů...20654761
Někdy, někde v matrixu - Icebreaker, avatar Captain Chaos
Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Re: Kampaň - Válka Rudých jezdců II - příběh

Příspěvek od OneIceOne »

U Uhřiněvsi jsme se měli dostat do starého bunkru, který sloužil jako sídlo Pekelných jezdců.
Cestou jsme potkali Eskalátora, který se kupoval pizzu v opevněné pizzerii a měl sebou několik sportovních tašek, kde měl kulomet a náboje. Vzali jsme ho sebou.
Vyjednali jsme se Zodiakem, že se s ním dostaneme do bunkru, což šlo ale jen tak, že budeme odklízet trosky s otroky gangu.
Raději jsme odjeli a přepadli sklad výbušnin na skládkách, kde jsme získali tři tvrdý nálože a Eskalátor tam umlátil jednu kyberzombii holejma rukama.
Po návratu jsme vyhodili dveře krytu do vzduchu a se Zodiakem a jeho kusem gangu pronikli dovnitř.
Zamířili jsme do 3. patra, do systému jsme natáhnul Megí, aby nám pomohla, protože se to tam hemžilo bojovejma sondama a mexovajma ledama, jako v levlu 17453, kde se přemnožili Muchotronixové na planetě Marz.
Podařilo se nám stáhnout požadovaný data a Megií si je vzala sebou a odplula do křemíkovýho mexu.
Eskalátor by se měl vykašlat na ten kulomet a vrátit se k lešenářský trubce.
Odpovědět