kampaň Tiessen II. - Bragi (Standa)

Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Re: kampaň Vindana Portus IV. - Bragi (Standa)

Příspěvek od OneIceOne »

Kdy je příští termín hraní?
Uživatelský avatar
Morrigan
Optio
Příspěvky: 106
Registrován: 24. 2. 2009 17.29

Re: kampaň Vindana Portus IV. - Bragi (Standa)

Příspěvek od Morrigan »

Já myslel, že snad v Po?
Kai Rivienta
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 264
Registrován: 28. 9. 2010 11.59

Re: kampaň Vindana Portus IV. - Bragi (Standa)

Příspěvek od Kai Rivienta »

Snad v Po.S
Martin
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 263
Registrován: 17. 8. 2010 8.46

Re: kampaň Vindana Portus IV. - Bragi (Standa)

Příspěvek od Martin »

Ahoj, jsem dnes v SK a ještě nevím v kolik skončíme. Podle programu bych ti měl být max. do 16 hod a doufám, že moje část skončí dříve. Dorazím jak to bude možné, ale časově to nejsem schopen ovlivnit a těším, se že dorazím co nejdříve :)

Protože tedy nevím, zda stihnu dorazit na začátek uvádím své plány:
Plánoval jsem před případným započetím souboje pronést řeč, která by Bragiho oslavovala co neohroženého a silného bojovníka, velkého vůdce/kapitána. Jak v posledním boji jednou ranou smetl tři piráty na lodi, jak se jeho protivníci třesou strachy při jeho pohledu, jak je schopný vůdce a proto je kapitánem. Cílem je na naší stranu získat další žoldnéře, zastrašit, ty co se mu chtějí postavit. Pokud bude vidět nějaká odezva a podaří se mi vše dostatečně plamenně vylíčit, zakončil bych řeč skandováním jména Bragi.

Pokud by bylo třeba provést test, vyberte za mě vyvoleného: na vyjednávání mám 10 kostek a pokud GNM dovolí použil bych štěstí (+5 kostek).

Martin
Uživatelský avatar
DenGrasse
Princeps Penna
Příspěvky: 874
Registrován: 1. 12. 2008 16.40
Bydliště: Ryovora

Re: kampaň Tiessen II. - Bragi (Standa)

Příspěvek od DenGrasse »

Zloděj všechny žoldnéře přemluví a tak o něco později dorazí na statek, kde se nic nedozví, krom toho, že tam snořili ti Argovijci.
Nato však přijede squad templářů, statek zabere a chtějí po Bragim a spol aby jim přísahali věrnost. Bragi však má s řádem špatné zkušenosti a tak se mu do toho nechce, nabízí rytířům, že je mohou najmout. Rytíř se šedý vlk proč rozhodne je pobít a pošle si pro kopí, Bragi už má dost a jde na něj. V nastalé bitce žoldáci uprchnou, templářští knechti je pronásledují, zatímco rytíři se zabývají Bragim a Hagnem. Hagn to koupí, ale Bragi postupně všech osm rytířů pobije, naloží Hagna na koně a vysmrdí do lesů.


"Tak pojď, stvůro temnoty!"
poslední dva templáři
"Už jdu."
Bragi
Kai Rivienta
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 264
Registrován: 28. 9. 2010 11.59

Re: kampaň Tiessen II. - Bragi (Standa)

Příspěvek od Kai Rivienta »

Hraní bych viděl v pondělí příští týden. S
Martin
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 263
Registrován: 17. 8. 2010 8.46

Re: kampaň Tiessen II. - Bragi (Standa)

Příspěvek od Martin »

Ahoj, počítám tedy s dneškem cca od 18 hod.
Martin
Martin
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 263
Registrován: 17. 8. 2010 8.46

Re: kampaň Tiessen II. - Bragi (Standa)

Příspěvek od Martin »

Pokračování příběhu je předběžně dohodnuto za 14 dní.
Martin
Uživatelský avatar
DenGrasse
Princeps Penna
Příspěvky: 874
Registrován: 1. 12. 2008 16.40
Bydliště: Ryovora

Re: kampaň Tiessen II. - Bragi (Standa)

Příspěvek od DenGrasse »

Bragi a spol se sunou nach Tiessen, cestou potkají spálené vozy a pobité lidi. Když se pokoušejí jít lesem, někdo jim zastřelí koně. Plahočí s epo svých, cestou je mine skupina templářských zbrojnošů. Ti s enakvartýrují do jediné hospody široko daleko, Bragi tam pošle pro jídlo hráče Derkila, ale ten se dlouho nevrací, tak se tam nahrne sám, vyzve knechty ať vylezou a postaví se mu a když tak neučiní, jde dovnitř, pak zase ven a cestou je s jásavými výkřiky pobíjí. Posléze zjistí, že knechti předtím oběsili dva z otravných Argovijců, ale sami jsou nejspíš Argovijci a za knechty templářů jsou jen přestrojení. Možná byli přestrojení i rytíři.
Po návratu do Tiessenu Derkil hledá notáře, ale je střelen do zad z kuše cestou zpět a taktak se zachrání u stráže. Bragi pak najde notáře, který spravoval závěť správce a dozví se že je univerzálním dědicem statku a princezny. Taky zdědí zůstatek na účtu v trpasličí bance a dozví se že někde jsou ještě nějaké další doklady (možná na statku).


"Hej vy templářský zmrdi! Vim, že tam ste, tak vylezte ven, ať to můžem ukončit"

Bragi
"To asi nebude na nás..."
templářský zmrdi

"Rád tě vidim, kámo! Jsem myslel, že už se nevokážeš...
A taky nemáš zaplacenou činži."

Bari Coral

"Nesnášim koňský maso! A je mi zima Chci labutí krky! Nadívaný! Hneed!"
princezna Xara

"Nechceš se taky voběsit?
Vypadali byste tak homogenně..."

princezna Xara
Kai Rivienta
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 264
Registrován: 28. 9. 2010 11.59

Re: kampaň Tiessen II. - Bragi (Standa)

Příspěvek od Kai Rivienta »

Tak já nevím, ... Baví vás to? S
Odpovědět