Docházka

Moderátor: Leif

Odpovědět
Uživatelský avatar
Shadowalker
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 262
Registrován: 2. 12. 2008 14.50
Kontaktovat uživatele:

Docházka

Příspěvek od Shadowalker »

Ahoj,

jak se stavíte k tomu, že by se zavedl povinný seznam omluv, pokud někdo nebude moct přijít. Myslím, že si každý může najít 30 vteřin za týden, aby napsal, že nemůže dorazit.
Pokud by se někdo neomluvil, byla by za to symbolická pokuta, řekněme 20-50 Kč,- za kterou bychom mohli nakoupit terény/výhry do turnajů/příspěvky...
Nedělám si sice velké iluze, že by to mělo nějak velký účinek, ale pro většinu z nás to nebude ani nijak problémové, protože to stejně děláme. Pro ty ostatní to buď bude otravné, že musí něco platit a naučí se psát do fóra, nebo z nich aspoň dostaneme pár korun.
Toto úterý se omluvili skoro všichni a bylo to v pohodě, protože všichni věděli kdo dorazí a kdo ne.
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Docházka

Příspěvek od Kuba »

I když mi stav docházky vadí, nejsem tohoto opatření přítelem.
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Shadowalker
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 262
Registrován: 2. 12. 2008 14.50
Kontaktovat uživatele:

Re: Docházka

Příspěvek od Shadowalker »

Kuba píše:I když mi stav docházky vadí, nejsem tohoto opatření přítelem.
Jde spíš opravdu o omluvení neúčasti, než o nucení někoho, aby chodil...
Uživatelský avatar
Sindyr
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 197
Registrován: 12. 1. 2011 8.34

Re: Docházka

Příspěvek od Sindyr »

Mě to nijak vadit nebude...
Ovšem otázka je jestli to bude platit jen pro platné členy (se zaplacenou registrací) nebo i pro ty co nejsou členy klubu a chodí jak chtějí....
Kai Rivienta
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 264
Registrován: 28. 9. 2010 11.59

Re: Docházka

Příspěvek od Kai Rivienta »

No, mám za to, že čím víc se zábava blíží povinnosti, tím méně je zábavná. Na druhou stranu, pokud někdo předem ví, že nepřijde, je mezi přáteli elementární slušností, dát to ostatním dopředu vědět, aby si mohli zařídit program. Na omluvy typu: úterý SMS 19:50, tak nakonec nedorazím ... opravdu nejsem nikomu zvědavý. S
Jestli pokuta tak alespoň v řádu spíše několika stokorun. Ale spíš bych to nezaváděl.
Leif
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 279
Registrován: 10. 1. 2011 16.36

Re: Docházka

Příspěvek od Leif »

Ja jsem pro pokutu.
Alitar
Legionarius
Příspěvky: 25
Registrován: 31. 1. 2012 17.03

Re: Docházka

Příspěvek od Alitar »

Jsem pro symbolickou pokutu, ale chce to udělat TOPIC přímo na omluvy na úrovni Fantasky, 40k a Mordhaimu, ať je to přehledný
Odpovědět