Nejtemnější noc - příběh

Moderátor: OneIceOne

Odpovědět
Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Nejtemnější noc - příběh

Příspěvek od OneIceOne »

Zrovna jsme se chystali na nový lov otroků. Posledního si odvedli na orgány, když se zastavil Geronimo, kterej pro Elekrtroniky vybírá poplatky. Že nám odpustí platbu, když zajdeme na skladky a koukneme se po jeho chlapech. Plácli jsme si a vyrazili. Na skládkách bylo pár mrtvol, které ohlodávali krysomutanti. Než jsme se rozkoukali, všimnul si Ten, co našel pušku někoho v křoví a postřelil ho. To vyprovokovalo krysomutanty, aby zanechali hodů a pustili se do nás. Ze skládek se vynořili ještě další mutanti a začali nás plynovat granátama. Vypadalo to trochu zle, ale pak se Ten, co ukradl robotovi ruku nasral, nastartoval motorovou pilu a rozřezal jejich šéfa na kusy. Zbytky cizího gangu uprchnul do díry, ale nepronásledovali jsme je. Vystopovali jsme toho postřeleného krysomutanta a v poutech dotahli na území gangu Elektroniků, kde si ho vyzvedl Geronimo s jeho muži, aby ho laskavě vyslechli. Padla z toho nějaká škvára a kořist. Geronimo nám dohodil další kšeft, abychom se podívali do díry, kam vlezli krysomutanti. To je náš denní chleba, prolezat skládky a díry. Pan Maska přivolal z teritorií dalšího zatoulaneho následovníka velkého Myslitele, kterého jsme pojmenovali Sergej, ten který nosí baret, protože nosí baret a chystame se vyrazit do díry na skládce za velkou nádrží. Nyní krysomutanti pocítí svůj vlastní plyn.
Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Re: Nejtemnější noc - příběh

Příspěvek od OneIceOne »

Jak bylo ujednáno, tak jsme slezli do díry za nádrží. Byla tam hrozná tma a chodby byly úzké. Ukázaly se krysy, ale Ten co spaluje krysy je sežahnout plamenometem a bylo po nich. Narazili jsme na mastné okno, ze kterého vykoukla potvora a chtěla si rozsvítit, ale to už ji Ing. Jurij ustřelil ruku, a tak nerozsvítila. Vyřidili jsme potvory v místnosti, kde nebyla stabilní podlaha, ani se nedivíme, když jsou to chodby ve skládkách. Z druhé strany se k nám hrnuli další adepti pro naše okovy a motorové pily. Nejdřív jsem si myslel, že jsou to naši kámoši, měli taky ocasy a deformované ksichty, ale asi jsem se zmílil. Nevím, kde stále berou dlouhé pušky, ze kterých na nás střílí. Alespoň se vyzbrojíme pro válku Velkého Myslitele. Chodbou se k nám rozběhlo velké mostrum s obouručním mečem a granátem v ruce. Naštěstí mu Ing. Jurij hodil pod nohy granát, který ho roztrhal na kusy. Za šefem běželi jeho nochsledi. Došlo k finálnímu střetu v chodbě, Ing. Jurij byl zraněn jedním z útočících skavenů, naštěstí ostatní padli za oběť naší palby. Prohledali jsme chodby a našli tři otroky, který už skaveni vyřízli jazyky. Podle tetování to byly lidi od Electronic Punks. Z nějakého důvodu v chodbách skaveni nastražili velkou nálož, která měla nastavenou na 20 minut. Její účel jsem nepochopil, ale když jsme místo opustili a bomba vybuchla, tak se skaldky propadly dolu. Geronimu nás vyplatil za vysvobozené otroky.
Leif
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 279
Registrován: 10. 1. 2011 16.36

Re: Nejtemnější noc - příběh

Příspěvek od Leif »

Zažil jsem už hodně mizernejch kšeftů ale tenhle se mi zdál čím dál tím horší. Sotva jsme vypadli z depa plnýho Ramirezovejch pankáčů s armádní výstrojí a setřásli ohnivýho démona, objevila se další komplikace. Světlana a její část týmu, která zdrhala servisní chodbou padla do pasti. Zkurvený mutanti zaplynovali chodby a půlku mejch lidí vyřídili. Zbytek se zabarikádoval v kolektoru a odrážel útoky z posledních sil. Naštěstí se mi podařilo díky vojenskýmu mundúru projít kolem bezpečnostní čety a dostat do chodeb. Kostilam, ale musel zůstat v hale, aby odlákal pozornost. V chodbách jsem natrefil na Gizelu pouliční zaklínačku ze stínů, která šla po dračích artefaktech jako my. Dohodli jsme se. Slíbil jsem jí férovej podíl.
Když jsme se dostali hlouběji do podzemí, vpadlo na nás hejno pekelnejch krys. Už jsem s těma zrůdama párkrát běhal, ale tentokrát beze zbraní to byla větší výzva. Naštěstí je Gisela usmažila ohnivou koulí. Neměli ani stín šance. Podobně dopadla tlupa mutantů, která vyskočila ze tmy. Při srážce s napalmem hořeli jako svíce. Sotva jsem jich stačil pár rozmlátit na kaši řetězem. Zbytek rozsápaly přizraky. Světlana a Zub si voddychli, když jim došlo, že jsme to my a né ta pekelná svině z depa.
Posledních pár zmutovanejch ksychtů se stáhlo, sotva jsem jim hodil pod nohy první granát. Jejich vůdce hrozil, že podřeže zbytek mýho týmu, pokud mu nedám dračí vejce a nenechám ho projít. Řek jsem mu, ať si sežerou to vejce, který nám už stejně ukradli a vypadnou. Taky, že ho vykuchám, jestli něco udělá zajatcům. Tendle dýl rozumě přijal. Někdo by je možná skříp na vodchodu, ale já jim dal slovo.
Sotva jsme odvlekli otrávený běžce k Medoc Spajdrovi, začal jsem litovat. Vrána chcípla. Prej to bylo pro ní moc pozdě. Crashbrain má rozleptaný plíce a Muklovi démon upálil nohu. Byl to prýma job. Gisela se navíc cuká, že chce podíl z milionu a ne pár usmrkanejch kreditů. Když nad tím tak uvažuju, zahlíd jsem tam dole zakódovanej výtah, kterym ty parchanti zdrhli.
Asi jsme se jim nestihli dost představit. Třeba já jsem Roland... Vlčí Krev
Odpovědět