Gang pirátů - Banda z Černé panny (Boj o Talagaad)

Moderátor: Leif

Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Re: Gang pirátů - Banda z Černé panny (Čertův dráp)

Příspěvek od OneIceOne »

Popíjeli jsme u Elka. Doslechli jsme se s chlapama, že jedna suchozemská krysa zaplatí balík, když dostane pár pušek a sud střelného prachu. Vyzpovídali jsme sladkou Elzu, jeden dělník ji prásknul, že ve skladu Griswold a syn mají nějaké pušky a dodávku střelného prachu. Dali jsme s chlapama hlavy dohromady, že na to půjdeme další noc. Dneska už jsme měli moc rumu.
Už ráno jsem šáhnul po vypité láhvi rumu, což zvěstuje smůlu v pirátských povídačkách, ale mávnul jsem nad tím rukou. K večeru se probral i Tlustej Jack s Greysonem, Tom přišel s Anne z trhu, kde si koupila novou šavli a nějaký drobnosti. Skladiště Griswold a syn bylo v přístavní čtvrti Talaagad. Hlídalo ho pár halapartníků. Jack nás kryl falkonetem, kam nacpal sekaný olovo. Ten nový žoldák se usadil u druhého rohu domu. Vzali jsme to rychle, sesypali se na chudáka strážného. Peris mu podrazil nohy a Anne ho poslal do nebe, teda jestli nějaký je. Trochu u toho skučel, ty suchozemské krysy nic nevydrží, parchanti. Z baráku naproti se začala rojit hlídka. Kdo by to řekl, že zase narazíme na toho velitele fon Clappenburg. Měl jsem ho zastřelit u toho minulého skladiště. Žoldnéř se snažil sejmout halapartníka, ale netrefil se. Jack tam poslal salvu sekaného olova, ale nebylo vidět, jestli to někdo odnesl. Anne vykopla dveře do skladiště a nahrnula se dovnitř. Strhla se tam mela mezi ni a dalším halapartníkem. Zrovna jsem se chystal vpadnout dovnitř, ale zatmělo se mi před očima. Číhal tam jeden parchant s lukem, asi to bylo celé léčka. Probudil jsem se až na pokoji u Elka, kam mě odtáhla družina. Ten chlap trefil sakra dobře, no ještě že mám játra kamenný od chlastu, jinak bych tu asi už nebyl. Tu ránu odnesl i Peris, prostřelil nás oba. Peris je skoro v pohodě, ale já si budu muset dát tři týdny rumovou léčbu, než se zase postavím na nohy. No pověřil jsem Perise vedením bandy, než se dám dohromady a zaplatil žoldnéři na dalších pár dní. Už mám zase kapsu prázdnou, aby to vzal mořskej ďas. Pokud nevyjde ten další kšeft, tak nebude na rum a žrádlo. Asi pak budu muset sníst Kora-Kora, protože nevím, kdo má vydržet jeho truchlivé zvuky, když nedostane chleba s rumem. Stejně je k hovnu, akorát furt žere. Asi si pořídím ochočenou opici, co bude umět tancovat. Nakonec můžu pirátské řemeslo pověsit na hřebík a ukazovat opici na náměstí. No uvidíme.
Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Re: Gang pirátů - Banda z Černé panny (Čertův dráp)

Příspěvek od OneIceOne »

Peris mi sehnal zázračnou medicínu, ale byla pekelně drahá. Ale postavila mě na nohy, asi v tom byl rum. Musel jsem propustit žoldáka, ať táhne k čertu.
Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Re: Gang pirátů - Banda z Černé panny (Čertův dráp)

Příspěvek od OneIceOne »

Šli jsme po obraze nějakýho blázna, kterej ho namaloval na zdi v přístavu, prej to mohla bejt mapa ke kořisti. Všude hrozně hořelo a plameny zachvacovaly okolní chatrče jako nic. Pak se tam ukázali ty zmrdi s tou bestii. Byla to mela, ale bylo jich moc. Tlustej Jack to nakoupil u brodu a jeho tělo odnesl proud. Falkonet je na dně řeky. Nebylo zbytí a museli jsme se stáhnout. Jeho žena Marie ho bude dlouho oplakávat. Rozhodli jsme se, že nás tu nic dobrýho nečeká. Sbalíme, co máme a hrrr zpět na širou velkou vodu. Ať tohle město vezme ďas.
Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Re: Gang pirátů - Banda z Černé panny (Čertův dráp)

Příspěvek od OneIceOne »

Piráti odcestovali z města s dosaženou kořistí, dál budu hrát za protistrany gangů, když bude potřeba.
Uživatelský avatar
OneIceOne
Tribunus Militum
Příspěvky: 743
Registrován: 10. 1. 2009 8.20

Re: Gang pirátů - Banda z Černé panny (Čertův dráp)

Příspěvek od OneIceOne »

Když jsme dopluli po řece na místo, kde jsem zanechal Černou pannu, nestačil jsem se divit. Bertold se za mé nepřítomnosti ustanovil novým kapitánem. Jak jsme vylezli na palubu, padli jsme do léčky a zajali nás. U všech mořských ďasů! Zavřeli nás do podpalubí. Naštěstí Kora-Kora uletěl. Doufal jsem, že přivede pomoc, ale ta svině zamířila k místní knajpě. Žebrá většinou o chleba namočený v rumu, když nedávám pozor. V noci se na palubě ukázali hosti. Byl to Šílenej Scrum, Hluchej John a Malej Hogan. Zahledli ožralého Kora-Kora, jak se motá na stole v knajpě a přišlo jim to divný, tak se šli porozhlédnout. Dohodli jsme se, že nás pustí, ale že dostanou dobře zaplaceno z další kořisti. S tím jsem souhlasil. Vyhrnuli jsme se na palubu lodi a já osobně propíchnul Bertolda skrz. Pak se ozval výbuch z podpalubí a jen jsem slyšel šílenej smích Scruma. Ten blb odpálil sud s prachem. Smutně jsem pozoroval, jak se Panna potápí. Zachránili jsme akorát záchranný člun a sud rumu. Osm v člunu a papoušek. Houpavým letem přiletěl Kora-Kora a usadil se mi na rameno. „Ke dnu, ke dnu,“ začal štěbetat. „Dáme rum, dáme rum,“ pokračoval, když z lodi nebylo vidět vůbec nic. No a tak jsme dali rum. Scrum a Hluchej John veslovali po řece směr Talagaad. Z mořských vlků stali říčními piráti.
V přístavu jsme navštívili Lothara, který sháněl chlapy do party. Proč ne, zaplatil nám dopředu a já vyplatil naše zachránce. Šílenej Scrum se furt dožadoval falkonetu, má vždycky takovej divnej pohled, když se mluví o střelném prachu. Prej je to nějakej levoboček Tlustýho Jacka. Doufám, že s tím falkonetem někde vylítne do luftu. Nemám nervy na to, když to za mejma zádama láduje olovem. A pak nemám mít důvod k alkoholismu. Jeden falkonet měla Lotharova kompanie, ale nechtěli ho prodat, prej to šéf zakázal. No, ale co nezvládli chlapi, to zvládla Anne. Slíbila jim taneček a falkonet byl náš. To jsem zvědavej, co Lotharovi řeknou. Taky jsem se s Lotharem domluvil, že mu dovedu nějaký dobrovolníky. Dobrovolníky na nedobrovolnou činnost. Pochytáme pár suchozemských krys a dáme je do želez.
Pak jsme zašli do bordelu, potřebovali jsme se potěšit. Dokonce mi tam jedna děvka vyklopila informace o skladištích. Po zbraních je poptávka. Nejvíc mě potěšilo, že ten zasranec fon Clappenburg, nebo jak se ta svině jmenuje, leží bez nohy a je mimo. Teď to určitě vyjde a pořádně se napakujeme, až ten sklad vyrabujeme. Jen tam nesmím pustit Scruma, to by byl fakt průser. Když jsem opouštěl komnatu lásky, tak jsem akorát zahlednul Perise, jak mlátí nějakého hubeného nebožáka. Ta svině něco nalila Anne do vína. Byl to poskok místního pasáka, kterej hledal nový kurvy. Ale to se spletl. Peris mu uřízl ucho. Anne jsme odnesli, ale bude pár dní mimo. Jestli to tentokrát nevyjde, koupím si trpaslicí flašinet, Kora-Kora vyměním za cvičenou opici a zbytek života budu vyhrávat na náměstí.
Odpovědět