Mordheim - main topic

Moderátor: Leif

Odpovědět
Leif
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 279
Registrován: 10. 1. 2011 16.36

Mordheim - main topic

Příspěvek od Leif »

Tady je odkaz na pravidla pro gangy do Mordheimu

http://ulozto.cz/xWXHZUX/mordheim-pravi ... ngy-v5-pdf

postupové body:

postupy hrdinů = 2, 4, 6, 8, 11, 14, 17, 20, 24, 28, 32, 36, 41, 46, 51, 57, 63, 68, 76, 83, 90

postupy pomocníků = 2, 5, 9, 15
Uživatelský avatar
Shadowalker
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 262
Registrován: 2. 12. 2008 14.50
Kontaktovat uživatele:

Re: WH 40K

Příspěvek od Shadowalker »

A ještě výhody z Tvého pohledu? Pro mě zatím jen nevýhoda se učit další pravidla... Navíc tam nemáme lizardy...
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: WH 40K

Příspěvek od Kuba »

Tak výhoda je samozřejmě že zkusíme něco nového a oživíme si jídelníček 8-) . Ale to učení se nových pravidel by bylo opravdu nepříjemné, je toho něja moc (jako všeho dohromady myslim).

Bavili jsme se o tom se Sindyrem a dospěli jsme k tomu, že to má ale cenu hrát pouze ve více lidech - nejlépe všichni. Protože to je celé dělané hlavně na kampaň, jedna dvě bitvy jsou asi o ničem.
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Shadowalker
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 262
Registrován: 2. 12. 2008 14.50
Kontaktovat uživatele:

Re: Mordheim - válka gangů

Příspěvek od Shadowalker »

Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Mordheim - válka gangů

Příspěvek od Kuba »

Můžu si Leife půjčit trpaslíky co jsou ve sklepě? Chtěl bych zkusit gang trpasličích hledačů pokladů. Je to taková stylovka 8-)
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
DenGrasse
Princeps Penna
Příspěvky: 874
Registrován: 1. 12. 2008 16.40
Bydliště: Ryovora

Re: WH 40K

Příspěvek od DenGrasse »

Shadowalker píše: Navíc tam nemáme lizardy...
Tak si je dodělej, stejně polovička těch věcí v pravidlech je oproti základu dodělávaná...
Uživatelský avatar
Shadowalker
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 262
Registrován: 2. 12. 2008 14.50
Kontaktovat uživatele:

Re: WH 40K

Příspěvek od Shadowalker »

DenGrasse píše:Tak si je dodělej, stejně polovička těch věcí v pravidlech je oproti základu dodělávaná...
No to bych se asi neodvážil. Uvidíme po Vánocích, jak to bude se všemi kampaněmi, fantaskama a podobně.
Leif
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 279
Registrován: 10. 1. 2011 16.36

Re: Mordheim - válka gangů

Příspěvek od Leif »

Jasný trpaslíky si puč.
Kai Rivienta
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 264
Registrován: 28. 9. 2010 11.59

Re: Mordheim - válka gangů

Příspěvek od Kai Rivienta »

V úterý dorazím s gangem Bretonců. Má to výhodu, že se nemusí vyndavat a uklízet dvě hodiny modely, jenom any byl člověk otrávenej, že soupeři jsou z jiný hry. Takže jsem celkem pro Mordheim. Myslím si ale, že by to chtělo při vytváření nové frakce prostě přejmout existující gang a nazvat si vojáky jinak a ne vytvářet gang, jak se komu zamane. Dodnes se mi zdává o Vykopnutých neschopácích, kteří měli zbraně z Bauhausu, protože byly nejlepší, pancíře z Cybertroniku, zteč Banzaj je naučil Hiruši Nauči a plížit se, je učil Kalistonský vetřelec.S
Uživatelský avatar
DenGrasse
Princeps Penna
Příspěvky: 874
Registrován: 1. 12. 2008 16.40
Bydliště: Ryovora

Re: Mordheim - válka gangů

Příspěvek od DenGrasse »

Ony skoro všechny ty gangy jsou dodělané, i ti Bretonci :mrgreen: .

V původních pravidlech byly tři říšské gangy, jedni upíři, jedni skaveni, posedlí, lovci čarodějnic a sigmarovy sestry, thats all. Všechno ostatní někdo fan-fiction dodělal, akorát někdo jiný než my.

Osobně mám ve schopnosti lidí dodělávat ty věci vyváženě ještě menší důvěru než ve schopnosti tvůrců je vyváženě navrhnout a tu už mám téměř zanedbatelnou.
Odpovědět