Falgeon - hra

Odpovědět
Martin
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 263
Registrován: 17. 8. 2010 8.46

Re: Falgeon - hra

Příspěvek od Martin »

To že sultána nejspíš nemají, nemusí znamenat, že uprchl z města.
Aktuálně by jsem tedy navrhoval navštívit jeden ze dvou zbývajících paláců - odhaduji, že denní doba již stejně pokročila a bude se blížit večer - přijde mi to jako možné místo, kde noc přečkat.
Uživatelský avatar
DenGrasse
Princeps Penna
Příspěvky: 874
Registrován: 1. 12. 2008 16.40
Bydliště: Ryovora

Re: Falgeon - hra

Příspěvek od DenGrasse »

al-Tandwikovi patrně přeskočilo, protože se zničehonic zarazil, prohlásil, že tady něco zásadně nesouhlasí a pak řekl, že snad půjde navštívit Šakíla pašu.

Hassanovi vydal pokyn najít a prošmejdit Šakílovy komnaty, dokud jsou všichni na střeše (s dotazem na Kiriho jestli ví kde jsou).

Ylanovi uložil zmizet z paláce a zjistit co to bylo za vojáky kteří přijeli k jejich domu, případně i ty předtím (připálené).

Ostatní ho mají doprovodit, s tím, že to může být velmi nebezpečné, takže je nenutí.
Martin
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 263
Registrován: 17. 8. 2010 8.46

Re: Falgeon - hra

Příspěvek od Martin »

I mě přišla škoda, tak rychle odcházet a ještě se tam neporozhlédnout, pokud jsou všichni nahoře.
Případně Šakílovi oplatit stejnou mincí, jako jsme řešili na začátku my - přidat něco jedu do jeho apartmá.

Informace o umístění Šakílových komnat:
Závisí na tom do jaké míry je to známá informace, aktuálně je nemám, ale je možné že ji budu znát.
Nedá se ale ani také vyloučit, že se přestěhoval do sultánových komnat - o tom by se nejspíš obecně již šuškalo a nesedělo byto s tím, že je sultán zavřený ve svých komnatách a nevychází.

Spolupráci s Hasanem vítám.
Uživatelský avatar
DenGrasse
Princeps Penna
Příspěvky: 874
Registrován: 1. 12. 2008 16.40
Bydliště: Ryovora

Re: Falgeon - hra

Příspěvek od DenGrasse »

AT prozatím zastává názor, že odstraňovat Šakíla je zbytečné.
Krom toho si není jist zda za těmi útoky na nás stojí opravdu on.

V sultánových komnatách nesídlí, ty jsme přece už prohledali.
Martin
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 263
Registrován: 17. 8. 2010 8.46

Re: Falgeon - hra

Příspěvek od Martin »

Bude tuto středu Falgeon?
Uživatelský avatar
Wendula
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 193
Registrován: 23. 1. 2009 19.10

Re: Falgeon - hra

Příspěvek od Wendula »

Nevím, pokud by byl asi bych neměla problém.

W.
Kai Rivienta
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 264
Registrován: 28. 9. 2010 11.59

Re: Falgeon - hra

Příspěvek od Kai Rivienta »

Mám teď se středami trochu víc problém, něco zařizuji pro nějaké známé a středy jsou jediný den, kdy se mohu neoficilně setkávat s jinými známými. S
Uživatelský avatar
DenGrasse
Princeps Penna
Příspěvky: 874
Registrován: 1. 12. 2008 16.40
Bydliště: Ryovora

Re: Falgeon - hra

Příspěvek od DenGrasse »

AT a Hassan si odbyli věc s démonem; Tandwik to prostě musel vidět. Poté vypadli z podzemí a došli do chrámu, kde se zapletli s opaty, vrátnými, prádelníky a ichoriovci a a zase vysmahli. Momentálně se nacházejí na bezpečném místě a meditují co dál.

Ostatní postavy byly GM pochopeny tak, že už předtím si nabraly zlato a odešly; pokud tomu tak není, je třeba zkonzultovat GM a probrat s ním, co se dělo po odchodu z kanálů a jestli se postavy zase sejdou.

Rozhodněte a př. domluvte si to v nějaké dohledné době, ať může příběh pokračovat, neb se blíží velké finále.
Uživatelský avatar
Morrigan
Optio
Příspěvky: 106
Registrován: 24. 2. 2009 17.29

Re: Falgeon - hra

Příspěvek od Morrigan »

Dotaz:

Po proskoku Ledovou dámou mi nebylo nejlépe, i když to mohlo být omráčení (nevím). Mohl mne AT léčit? Ylan
Uživatelský avatar
DenGrasse
Princeps Penna
Příspěvky: 874
Registrován: 1. 12. 2008 16.40
Bydliště: Ryovora

Re: Falgeon - hra

Příspěvek od DenGrasse »

AT byl následně několik hodin v limbu, takže určitě ne.
Odpovědět