Tipy a triky

Moderátor: Leif

Odpovědět
Uživatelský avatar
d3m0n4z
Decanus
Příspěvky: 91
Registrován: 25. 1. 2011 11.46

Re: Tipy a triky

Příspěvek od d3m0n4z »

Uhm...

Ty modely nový.... :(

Nic moc teda. Oproti WoC fakt hnus. Ty bloodleteři na tý motorce - what the fuck?!?

Alespoň vás potěší, že nerfli bloodlettery (+2pts, -1S). :D

Tak alespoň ušetřim. :)
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Kuba »

No s tou motorkou jim trochu ujela ruka :) . Poslouchat míň metalu během sculptování by to chtělo.

Ale ty mouchy jsou hustý - některý ty detaiy jsou fakt odpormý. Je to působivý. A Khornskej herald se mi líbí, to je metalový tak akorát 8-)

Cože, oni něco nerfli místo toho, aby posíli všecko ostatní? Lákavej precedens ;)
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
d3m0n4z
Decanus
Příspěvky: 91
Registrován: 25. 1. 2011 11.46

Re: Tipy a triky

Příspěvek od d3m0n4z »

Kuba píše:No s tou motorkou jim trochu ujela ruka :) . Poslouchat míň metalu během sculptování by to chtělo.

Ale ty mouchy jsou hustý - některý ty detaiy jsou fakt odpormý. Je to působivý. A Khornskej herald se mi líbí, to je metalový tak akorát 8-)

Cože, oni něco nerfli místo toho, aby posíli všecko ostatní? Lákavej precedens ;)
Jo, ty mouchy jsou pěkný. Jsem zvědavej, co to bude umět...

Khornskej herald mi připadá dost jako obyčejnej bloodletter - když ho dám do jednotky, tak se v ní ztratí a nebude poznat, že jde o hrdinu. Moc málo se odlišuje oproti běžnejm letterům prostě.

Nerfli lettery, aby mohli naboostovat všechno ostatní. :D Ale zase je bylo potřeba nerfnout - na core jednotku byly fakt uber.
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Kuba »

Tohle mi doporučil bratranec - mokrá paleta. Viděl jsem to v praxi a je to super, ušetří se hromada barvy.
http://www.reapermini.com/forum/index.p ... opic=31964
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
d3m0n4z
Decanus
Příspěvky: 91
Registrován: 25. 1. 2011 11.46

Re: Tipy a triky

Příspěvek od d3m0n4z »

Tak novej armybook démonů....

Celkem se teď dají postavit různý buildy, hlavně díky třem stránkám speciál jednotek...

Ward máme pořád 5+, pouštíme fear a jsme imunní na psychologii. Rozpadání (break test) je řešeno jako po staru s jednou vtipnou výjimkou - když padnou na Ld test 2x6 tak jednotka je celá zničená, když padnou 2x1 tak dostaneme zpátky všechny woundy, který jsme dostali tohle kolo v close combatu.

Khornovci mají +1S při charge
Slaanesh - armor piercing
Nurgle - -1 to hit pro nepřítele
Tzeentch - nějaký hovno - nepamatuji si

Magie úplně dementní - při házení na wind of magic se hod srovná s tabulkou a udělá to nějakej vedlejší efekt (na 1-8 nepříznivej).

Daemonic gifty si koupíš u hrdinů/lordů buď za 25, 50, 75 - a pak si nahazuješ co umíš - s tím, že si vždy můžeš vzít 0, což je nějaká zbraň, dle krutosti giftu. Zajímavý, ale moc o náhodě pro mě... Maximálně můžeš mít dva různý gifty naráz.

Heraldi můžou bejt jen v jednotkách zasvěcenejch stejnym bohum jako oni. Každej herald má teď 3 lvly boostů pro jednotku v který je - každej boost stojí různý body a je různě krutej. To je fajn.
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Kuba »

Tak tu mokrou paletu už používám a funguje to dobře - když se to vychytá, tak v tom vydrží barva i několik dní. A taky se na tom líp míchá.
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Kuba »

I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Kuba »

Kdyby měl někdo zájem o něco z této slevové akce, tak mám stále kontakty v Plzni, které by to tam mohli koupit a přivézt mi to.
http://www.knihkupectvivalhalla.cz/www- ... ABIDKA-HRY
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Kuba »

Fanovské armybooky lidských armád. Něco pro Leifa 8-)
http://warhammerarmiesproject.blogspot.cz/
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Kuba »

Nový HElfové - tak v půlce tét stránky

http://www.warseer.com/forums/showthrea ... urs/page83

Jo a nejsou to všechny novinky, ještě tam asi bude nějaká monsterous cavalry.
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Odpovědět