Tipy a triky

Moderátor: Leif

Odpovědět
Uživatelský avatar
Shadowalker
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 262
Registrován: 2. 12. 2008 14.50
Kontaktovat uživatele:

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Shadowalker »

Láska k warhammeru se musí pěstovat hned odmala :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Lego
Decanus
Příspěvky: 70
Registrován: 13. 6. 2013 15.05

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Lego »

Ahoj, www.unimagnet.cz zacne behem asi 3 tydnu prodavat magneticke folie (strihatelne nuzkami) vhodne pro pouziti s neodymiovymi magnety... Takze pro vsechny kdo chteji prepravovat modely namagnetovane, mit na fantasku magneticke traye kvuli hrouceni potvor a jinym vylomeninam urcite dobra zprava. Poslou mi mail az to bude venku a urcite si neco budu objednavat do moji nove transport case, takze dejte vedet jestli nekdo budete chtit.
Lego
"Well, hey, I didn't spend all those years playing Dungeons and Dragons and not learn a little something about courage."
- X-files, ep. Jose Chung's From Outer Space, Faulkner
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Kuba »

I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Leif
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 279
Registrován: 10. 1. 2011 16.36

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Leif »

To jsme hrali s Liborem na gymplu.Tu knihu jeste mozna nekde mame.
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Kuba »

Zaujalo mě třeba, že se warhammer hrál s gamemasterem 8-)

Já pamatuji až čtvrtou edici. To už začaly vycházet armybooky, ale pořád člověk našel vše potřebné i v základních knihách. Vybavuji si jen, že hrdinové tam byli dost naprasení a magie byla tak krutá, že se nám o tom dnes i přes naříkání ani nesní. Byla totiž v podstatě uplně stejně ničivá, jenže armády se hrály asi poloviční ;)
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Leif
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 279
Registrován: 10. 1. 2011 16.36

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Leif »

Taky nebylo stanoveno kolik ktreych jednotek muzes/musis mit.Takze bylo lepsi hrat za silne hrdiny a monstra.Pozdeji to bylo uz lepsi (skoda,ze nezustali tvurci ve fazi,kde se hrali bezne jednotkycca 5ed (vic nez monstrous cav a velke obludy) a magie ani stroje nehrali superklicovou roli.Akorat se spatne bojovalo proti jesterum a masove bretonske zteci ve druhem kole.Dokonce se v klubech hrala i oblehani (ale toho jsem se nikdy nezucastnil).
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Kuba »

Ty brďo tak tohle se mi jako hodně líbí :-). Na Mordheim uplně super!
https://www.kickstarter.com/projects/20 ... errain-kit
http://stonehavenminiatures.webstorepow ... rchSize=12
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Kuba »

Libore, asi ti nedošli ty zprávy, co jsem ti posílal na viber, takže zde: http://shop.thearmypainter.com/products ... GroupId=15
Mám samozřejmě na mysli ty červené základové spreje... To ti dost usnadní práci.
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Kuba »

https://www.kickstarter.com/projects/13 ... ain-system

Co říkáte na tohle? Mě to přijde docela dobrý. Existuje takovejhle systémů i víc, tenhle je zdaleka nejlevnější. Celkem se mi to líbí.
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Kuba »

I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Odpovědět