Tipy a triky

Moderátor: Leif

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Kuba »

I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Kuba »

I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
d3m0n4z
Decanus
Příspěvky: 91
Registrován: 25. 1. 2011 11.46

Re: Tipy a triky

Příspěvek od d3m0n4z »

Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Kuba »

Ten kotel // wreck vypadá fakt suprově :twisted: . A i ty nový witchky, ale ty warrioři a sadomasochistky mě teda vůbec neberou.
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Kuba »

A je to venku: http://www.games-workshop.com/gws/catal ... tter-en_GB

Navíc už jsou i obrázky dalších krabiček, které GW nejspíš dovydá někdy před Vánocema... Uff, ty ceny jsou brutální...
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Shadowalker
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 262
Registrován: 2. 12. 2008 14.50
Kontaktovat uživatele:

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Shadowalker »

Takže asi tolik k porovnání HElfů a DElfů :D

http://i.imgur.com/GN21GaX.png
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Kuba »

Podle toho, co vylejzá, se začínám upřímně bát... zatim je to dost přemrštěný, to zas proti DE nebude chtít nikdo hrát. Trochu mě to sere, snad se ukáže, že to nebude tak děsný...
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Shadowalker
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 262
Registrován: 2. 12. 2008 14.50
Kontaktovat uživatele:

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Shadowalker »

Předpokládám, že jsi minule Lega vypráskal.

Fakt HElfové budou naprosto bez šancí. Ostatní rasy budou mít jen minimální šanci :)
Leif
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 279
Registrován: 10. 1. 2011 16.36

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Leif »

Já jsem v úterý 8. 10. zase mimo Prahu (v Olomouci).

Pokud budete chtít rozehrát kampaň, klidně začněte beze mě, ať to nezdržuju.
Uživatelský avatar
Lego
Decanus
Příspěvky: 70
Registrován: 13. 6. 2013 15.05

Re: Tipy a triky

Příspěvek od Lego »

Jojo, vypraskal, ale to se stava, kdyz proti friendly listu postavis comp list a pokud ja udelam takovou hloupost jako jsem udelal hned pri deploymentu. ;-) A co se tyce novych DE, tak si myslim ze to nebude tak strasny. Dostali do vinku par upgradu, ale o hodne toho prisli. 1+ rerollable armour save lord je proti Khaeleth lordovi pohodka vzhledem k tolika vecem co ignoruji AS. Jsou lepsi v utoku nez HE, ale jsou jeste krehci nez HE. A docela o dost. Vim, ze internet je plnej knourani proti DE, ale u Ogru a WOC to bylo to samy a vyhravat se s nima da.. Na S3 utoky umiraj porad stejne dobre a hydra mi prijde horsi nez byla (uz to nebude no-brainer). Trosku by me nakrklo, kdyby Warlockove mohli sesilat posileny verze kouzel. Dark magic je dobra, ale vic se budu bat listu co budou hrat Life/Death. Proste to podle me neni game breaking, ale jen nova challenge.
Lego
"Well, hey, I didn't spend all those years playing Dungeons and Dragons and not learn a little something about courage."
- X-files, ep. Jose Chung's From Outer Space, Faulkner
Odpovědět