Velká Vánoční Apokalypsa (VVA)

Moderátor: Leif

Uživatelský avatar
Sindyr
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 197
Registrován: 12. 1. 2011 8.34

Re: Velká Vánoční Apokalypsa (VVA)

Příspěvek od Sindyr »

Posláno....
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Velká Vánoční Apokalypsa (VVA)

Příspěvek od Kuba »

Mám všechny listy. Kdo nedostal žádné poznámky, tak má vše v pořádku. Prosím doražte opravdu v 19:00, já se výjimečně pokusím taky přijít přesně 8-)

Budu potřebovat, aby si každý hned vyndal někam stranou armádu, aby byl schopen jí hned nasadit na stůl, který budu asi delší dobu připravovat a pak vám vysvětlovat terény a objectivy. Aby, až to všechno dostavim a dořeknu, se hned nasazovalo a ne že v tu chvíli teprv někdo začne lovit v kufříkách. Sorry, že to takhle honim, ale chce to určitou dynamiku ;)

Také bych poprosil, kdyby někdo přišel dřív, než já:
- hrát se bude na menších stolech - bojiště bude mít na šířku devět stop (tedy 1/5 standartního bojiště), tak kdyžtak sražte stoly a nechte je volné a nedávejte si tam tašky a podobný věci
- terén bude potřeba následující - veškeré možné ruiny a domy na 40K (fantasy domečky nechci) + hřbitov + arcane ruins +
veškeré barikády, zdi, zátarasy na 40K + všechny lesy (stromky a platíčka) + bažiny + věže z hradu + krátery
- Lego vezmi prosím ty žetonky na objectivy

Předem všem děkuji za akční výpomoc :D
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Shadowalker
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 262
Registrován: 2. 12. 2008 14.50
Kontaktovat uživatele:

Re: Velká Vánoční Apokalypsa (VVA)

Příspěvek od Shadowalker »

Kuba píše:Také bych poprosil, kdyby někdo přišel dřív, než já:
To myslím můžeme udělat s Filipem, protože jsme tam vždycky před celou. Jen nemáme klíče, tak se musíme spolehnout na chlapíky od vedle. Pokud tam budou a otevřou nám, tak to připravíme. Do sklepa se ale nedostaneme...
Kuba píše:- Lego vezmi prosím ty žetonky na objectivy
Já se Sindyrem jsme udělali pár objectivů na červených podstavcích, takže jsou rozeznatelný na první pohled. Pokud chceš, můžeme je taky použít.
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Velká Vánoční Apokalypsa (VVA)

Příspěvek od Kuba »

Nemá prosím vás někdo číslo na kluky od naproti z klubovny, co hrajou 40K? Potřebuju se s nima spojit ASAP :!: :!:
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Chlapík od Vedle
Legionarius
Příspěvky: 1
Registrován: 17. 12. 2013 16.46

Re: Velká Vánoční Apokalypsa (VVA)

Příspěvek od Chlapík od Vedle »

Tak už jsem volal Roxíkovy říkal že se dovalí (95%) takže by jsme hráče měli mít... S tim že jsem mu řekl ať si dá dohromady armádu podle Fora... ;)
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Velká Vánoční Apokalypsa (VVA)

Příspěvek od Kuba »

Dobrý, je dvojnásobně pojištěný, takže hrajeme normálně tři na tři. Díky všem.
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Sindyr
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 197
Registrován: 12. 1. 2011 8.34

Re: Velká Vánoční Apokalypsa (VVA)

Příspěvek od Sindyr »

Tak já děkuji Kubovi za povedenou bitvu, já osobně jsem se bavil, ikdyž všechno fungovalo úplně naoopak než jsem chtěl - nejdražší jenotky nic neudělali a utekli ze stolu a nejlevnější jednotka 5ti odvážných (šílených) renegátů na koních (cca 60bodů) smetla jedním útokem jednotku za asi 220b. :D No prostě chaos...
Díky.
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Velká Vánoční Apokalypsa (VVA)

Příspěvek od Kuba »

Ono to vždycky dopadne jinak, než si člověk představuje :D . Bombardování neudělalo vůbec nic, tyranidi v bunkrech zase udělali naprosto neplánovanou paseku... No prostě apokalyptický chaos. Takže dobrý 8-)
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Uživatelský avatar
Shadowalker
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 262
Registrován: 2. 12. 2008 14.50
Kontaktovat uživatele:

Re: Velká Vánoční Apokalypsa (VVA)

Příspěvek od Shadowalker »

Já se taky připojuju k díkům za organizaci Kubo. Mělo to náboj a bylo tam hodně zajímavých efektů. Pravda že bombardování bylo relativně neškodné, ale vymyšlený to bylo super.
Takové bitvy bychom mohli udělat klidně častěji než jednou do roka. Myslím, že klidně stačí formát 2x2, kdyby se nám to nechtělo připravovat tolik.
Díky
Uživatelský avatar
Kuba
Centurio Pilus Prior
Příspěvky: 432
Registrován: 12. 1. 2011 14.11

Re: Velká Vánoční Apokalypsa (VVA)

Příspěvek od Kuba »

Taky mi přišlo, že tu bitvu spíše než ty efekty ozvláštnil terén - byl hustý, efektní, objectivy měly smysl. Kolega s marínou si sice ztěžoval, že je tam moc lesa, protože má střeleckou armádu, ale to platilo pro nekrony stejně - v tom bych problém nespatřoval.

Do budoucna bych si tohle vzal jako poučení. Hrajeme podle mě na zbytečně velkých bojištích (pro ty tisícové armády vlastně poloviční šířka bojiště BOHATĚ stačila) a na zbytečně generických a poloprázdných bojištích. S dostatkem terénu je i na menším bojišti vlastně spousta prostoru (a hlavně významu) pro pořádné manévrování.
I wonder if clouds ever look down on us and say: "Hey, look. That one is shaped like an idiot."
Odpovědět