Shadowrun

Moderátoři: hrochland, herr66

Uživatelský avatar
muflon
Centurio Princeps Posterior
Příspěvky: 224
Registrován: 15. 1. 2009 9.07
Bydliště: Praha

Re: Shadowrun

Příspěvek od muflon »

Pokud nemáte plný stav, začal bych se rád zase účastnit pondělních klasických runů. Jako obvykle nemohu slíbit účast každé pondělí, ale pokud bude čas, rád bych chodil.
Kdo se směje naposled, ten se směje poslední!
Fúctě já
Radegast
Decanus
Příspěvky: 56
Registrován: 5. 5. 2009 10.16

Re: Shadowrun

Příspěvek od Radegast »

Vážení,
neříkám to rád, ale vzhledem k tomu, že mi v poslední době nepřínáší Shadowrun, resp. spíše děje související pražádnou radost (v některých případech spíše naopak), rozhodl jsem se, že naposledy přijdu v pondělí 5/9, kdy donesu Garrymu sešit od minule a na všechny další pondělní hry se tímto na neurčitou dobu omlouvám.
Důvodů různé subjektivní důležitosti je několik a nehodlám je na tomto místě rozebírat.
Ohledně Vězeňského plus předpokládám, že vzhledem k původnímu koncipování pro začínající postavy nebude "stínový" Reggie velkým problémem.
Užijte si hru.
Mirek
Uživatelský avatar
muflon
Centurio Princeps Posterior
Příspěvky: 224
Registrován: 15. 1. 2009 9.07
Bydliště: Praha

Re: Shadowrun

Příspěvek od muflon »

Hola hey, vážení kolezi.
Dovolil jsem si vnutit tento brutální spam na používaná fóra, protože vám chci položit sugestivní otázku. V nedávné minulosti jsem se začal zabývat studiem pravidel Shadowrunu edice 4 a tento systém mne docela zaujal. Rád bych si vyzkoušel hraní podle těchto pravidel a tudíž jsem začal vyvíjet nový fantazy svět pro hraní podle pravidel SR4. Vzhledem k tomu, že systém je po technické stránce naprosto odlišný od zaběhnutých pravidel SR3, bude hra přinejmenším zpočátku vyžadovat zvýšené úsilí a pozornost účastníků. Chtěl bych požádat potenciální hráče, kteří by případně byli ochotni to se mnou zkusit, aby mi tuto skutečnost sdělili na fóru Muflonovy světy v topicu Ammar, který tam je pro tento svět připraven. S přípravou světa a nutných úprav pravidel pro fantazy prostředí mám docela dost práce a pokud by se stalo, že nikdo nebude chtít hrát, dělal bych to zbytečně. Na jmenovaném fóru jsou ke stažení připravena pravidla SR4, včetně velmi dobrého českého překladu od M. Ječmínka, abyste měli možnost se na hrací systém sami podívat. Reálie světa Ammar a nutné úpravy pravidel zveřejním na tomtéž fóru co nejdříve (pokud budou hráči). Hrát by se začalo s největší pravděpodobností nejdříve po Novém roce.

Prosím o vyjádření i ty hráče, kteří o tuto hru nebudou mít zájem, abych v tom neměl bordeul.

Děkuji za pozornost :).
Kdo se směje naposled, ten se směje poslední!
Fúctě já
Odpovědět