Orwar

Moderátoři: hrochland, herr66

Uživatelský avatar
hrochland
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 178
Registrován: 2. 5. 2010 17.52

Re: Orwar

Příspěvek od hrochland »

Bylo mi potěšením. Doufám, že to můžeme společně považovat za důstojnou tečku za uplynulými ději.

Co se pokračování týče, je tu několik variant:

1/ Několik sólovek, než vykrystalizují nové děje...

2/ Zúčtování s Balatorem

3/ Vydání se v plén zlomyslnému PJ, který vždy nějaký příběh s kapsy vytáhne

4/ Martik navrhuje nové příběhy s novými postavami. Při debatě před hrou jsem se k tomu stavěl odmítavě, nicméně, není to nereálné. V takovém případě bych však navrhoval vývoják a následnou hru od první úrovně. Možná má Martik pravdu v tom, že většina z nás něco takového (ty krásné začátky) už pěkně dlouho nezažila :)

Zde máme prostor k pro diskutování všech mých i Vašich dalších variant a posléze můžeme, co já vím, třeba hlasovat a nebo se zase rozštěpit. Vzásadě mi to nevadí. Jako první se o sólovku přihlásil Illden. Termín si, Monťáku můžeme dohodnout tady a když si najdeme chvilku, může být více hráčů na termín který navrhuje Honzik už odsólovkovaných :lol:
Hroch

HROCHland
Uživatelský avatar
Montak
Legionarius
Příspěvky: 4
Registrován: 21. 1. 2009 7.09
Kontaktovat uživatele:

Re: Orwar

Příspěvek od Montak »

Takze asi takhle - solovky budu minimalne ja asi potrebovat, pred Balatorem si potrebuju ujasnit spoustu veci a popovidat si s odpovednymi lidmi, tzn. dedeckem, araverem, Světlanem a rád bych zaběhnul i do stribrnyho mesta.

2) nasledovat bude Balator.

3) pribehum se omluvim, protoze Ilden ma pomerne jasnou predstavu co dal, akorat musi prijit na to jak a kudy. :-))

4) Novym postavam se nebranim, ale na druhou stranu bych v tom pripade rad nejak dustojne Ildena zaparkoval, takze bychom to museli nejak probrat. Dokazu si predstavit, ze Balator prevezme nekdo jinej treba prave za predpokladu ze Ilden prevezme soudcovu agendu se vsim vsudy. Ale v tom pripade bych si predstavoval jednu hru, kdy se Ilden usadi. Samozrejme jsou asi mozne i jine varianty, akorat je ted nemam v hlave.
Uživatelský avatar
hrochland
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 178
Registrován: 2. 5. 2010 17.52

Re: Orwar

Příspěvek od hrochland »

OK. Takže první předběžná sumarizace.

Illden Aanves s Daigarem, těm leží v žaludku obsazený Balator a chtěli by tuto situaci vyřešit. Budou mít tedy samostatný termín atd...

Muf s Martikem by dali přednost vývojáku a novým příběhům s novými postavami. Proč ne, jak si tak na tu ideu zvykám, začínám se těšit.
Vyplývá z toho, že byli-li kdy hráči, kteří se nemohli zapojit (z mé zlovůle) do doupěte postav s vysokými úrovněmi, nyní přišel jejich čas. Znáte-li takové (vlídně schopné hráče, prosím) dejte jim vědět.


Co se ostatních týče, zatím se neozvali, budeme čekat, ale dvojice, myslím, pro hraní bohatě stačí :)
Hroch

HROCHland
Uživatelský avatar
hrochland
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 178
Registrován: 2. 5. 2010 17.52

Re: Orwar

Příspěvek od hrochland »

V nedeli 30.5. proběhla akce Balator 1. část. Vy, kteří jste se rozhodli pro vývoják, zkuste si, prosím, dohodnout termín.
Hroch

HROCHland
Uživatelský avatar
hrochland
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 178
Registrován: 2. 5. 2010 17.52

Re: Orwar

Příspěvek od hrochland »

Základní informace o vývojáku:

volné rasy
1 člověk
2 rikho
3 trpaslík
uvolněné lokality
3 lidské vesnice
uvolněné povolání
ve vývojáku zatím žádné

postavu má zatím Wendy // stopnuto v deseti letech, čekáme na případného spojence... :)

pokud si někdo zvolí trpaslíka, bude až do ukončení vývojáku hrát odděleně.
Hroch

HROCHland
Uživatelský avatar
hrochland
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 178
Registrován: 2. 5. 2010 17.52

Re: Orwar

Příspěvek od hrochland »

Samozřejmě je třeba říct, že ten vývoják by měl být i trochu cochcárna. To, že hrát s Wendy postavičku od šesti let bylo fajn i sranda neznamená, že to musí podstoupit každý.

Tím chci říct, že i bez podstatných reálií si můžete udělat hrubou představu a nebude-li to bejkárna, pokusím se vaše ideje dosadit do mých mantinelů :) :twisted: Prostě si to kurva upravte tak, aby vás to bavilo, jako třeba já u Mufa a zaplaťBůh, že mi to Jarda moc neseškrtal.
Je to úplný začátek, když vymyslíte něco hodně klikatého, přijde vám to upravené do cesty později.

Nic není nemožné

Tóóójóóótááá :)
Hroch

HROCHland
Uživatelský avatar
herr66
Optio
Příspěvky: 116
Registrován: 18. 1. 2009 9.05
Bydliště: Praha

Re: Orwar

Příspěvek od herr66 »

O svete STYREA mozno diskutovat zde: viewtopic.php?f=26&t=73&sid=8edb8e58307 ... 5a4b48af77
Uživatelský avatar
hrochland
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 178
Registrován: 2. 5. 2010 17.52

Re: Orwar

Příspěvek od hrochland »

Díky za založení i info :)
Hroch

HROCHland
Uživatelský avatar
Kordak
Legionarius
Příspěvky: 5
Registrován: 18. 2. 2009 21.16

Re: Orwar

Příspěvek od Kordak »

Ahoj, připománam se, že by jsem se někdy rád sešel nad postavou - nějaký vymazávač mi ten předchozí zápis vymazal :)
Tento týden např.mohu myslím každý den kromě středy.
Uživatelský avatar
hrochland
Centurio Hastatus Posterior
Příspěvky: 178
Registrován: 2. 5. 2010 17.52

Re: Orwar

Příspěvek od hrochland »

S tou středou je to škoda. Měla by být Tharis a mohli jsme si tam udělat chvilku pro sebe. Muf by nás za to zastřelil jenom malinko :) :twisted: Nějak to vymyslím 8-)
Hroch

HROCHland
Odpovědět