kampaň Tiessen II. - Bragi (Standa)

Kai Rivienta
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 264
Registrován: 28. 9. 2010 11.59

kampaň Tiessen II. - Bragi (Standa)

Příspěvek od Kai Rivienta »

Re: Praha 20. léta
Pokračování kampaně Vindana Portus IV. - Bragi

Příspěvekod Kai Rivienta » 23. 10. 2015 11.37
Chodí sem ještě někdo? Jestli ano, chtěl bych udělat nábor hráčů, eventuálně postav pro projekt ORNILIE - TIESEN.
DM: jsem já a asi nikdo jiný.
Postavy: Princess Xara (utajená dědička Salfiorů, toho času na útěku z Argovie - neprchá se kam, ale odkud. Věk 9 let, talenty: Charisma inteligence, nadání pro magii. Zatím NPC) Pokud by si ji chtěla zahrát nějaká dobrá ženská hráčka, jako třeba Wendy, asi by to šlo.
Bragi Vlk - Válečník, nechvalně proslulý marodér a otrokář. Kapitán žoldáckého bratrstva meče. Na severu s ním matky straší často děti (úspěšně). Hraje Grass
Pro ostatní hráče se otevírá příležitost si zahrát znovu v Tiesenu - městě na severu vzkvétajícím pod správou Purkmistra Cahna, pod dohledem vévodova podkomořího vicehraběte Baersona a za účasti dalších laskavých kreatur (Kargo a jeho hrdlořezové). Dostala se Zoraima z Labyrintu? A co Venk, zachránil se Venk? Na tyto a mnohé další otázky se Vám může konečně po letech dostat odpovědi.
Hrací den: Protože se moc neosvědčuje hraní na svolání jednou za čas, Budeme hrát jednou za 14 dní. Hrací den bude středa od 18:00 do 23:00.
Postavy: Hráči si připraví postavu podle pravidel ORNILIE - prosím Grasse o doplnění odkazu - ze 400 bodů. Potom mi ji pošlou ke schválení
Předpokládaný počet hráčů 3-5.
Hrací místnost: Vratislavova ul. hostinec U Zlaté Kotvy. Je tam WEB a tak je možno hrát i pomocí video konference. Ale to jen při pobytu v zahraničí, nebo moribundu.
Martin
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 263
Registrován: 17. 8. 2010 8.46

Re: kampaň Vindana Portus IV. - Bragi (Standa)

Příspěvek od Martin »

Ahoj,
ne vždy fungují spolehlivě notifikace, tak u Gotiky se domlouváme zpravidla po mailu a pro Styreu obnovil Hroch svůj Hrochland.

Zahrál bych si rád, ale aktuálně předpokládám, že bych měl mít čas do konce listopadu možná i do konce roku a pak nevím.
Na jakou středu plánuješ nejbližší hraní - příští týden?

Martin
Uživatelský avatar
DenGrasse
Princeps Penna
Příspěvky: 874
Registrován: 1. 12. 2008 16.40
Bydliště: Ryovora

Re: kampaň Vindana Portus IV. - Bragi (Standa)

Příspěvek od DenGrasse »

Já mám ve středu salsu, takže bych spíš dal jiný den.

Jinak no problem s hraním. Pravidla jsou tady v jiném topicu (Herní soubory).

Popis Tiessenu, resp. mnoha CP, je v topisu Kampaň Tiessen.
Kai Rivienta
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 264
Registrován: 28. 9. 2010 11.59

Re: kampaň Vindana Portus IV. - Bragi (Standa)

Příspěvek od Kai Rivienta »

To nedáme. Potřebuji asi postavy. Také by to chtělo nějaký worworth Trochu si ten Tiesen připomenout. Nojo, každý něco má. Mně se zase dost nehodí úterý -figurky a šachy, po novém roce čtvrtek - šachy, pátek - to odjíždím na chatu. Takže mi tak přijde pondělí, nebo středa. V pondělí, se hrály gotiky, Muf a Hroch. Tedy myslím, takže zbývá středa. S
Martin
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 263
Registrován: 17. 8. 2010 8.46

Re: kampaň Vindana Portus IV. - Bragi (Standa)

Příspěvek od Martin »

Gotika se hrává ve středu, cca 1x za 3 týdny. Další zatím není naplánovaná, protože pár týdnu nebude Vendy.
Styrea se hrává pondělky a zatím je také odložena na neurčito.
Kai Rivienta
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 264
Registrován: 28. 9. 2010 11.59

Re: kampaň Vindana Portus IV. - Bragi (Standa)

Příspěvek od Kai Rivienta »

Co se mne týče, můžeme hrát v pondělí. S.T. Jen mi zatím přijde málo ohlasů - tedy lépe, než muset odmítat hráče. ...
Kai Rivienta
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 264
Registrován: 28. 9. 2010 11.59

Re: kampaň Vindana Portus IV. - Bragi (Standa)

Příspěvek od Kai Rivienta »

Tak jsem si od Grasse přečetl postavy pro Ornilii a dávám mu plně za pravdu. Dodnes si vzpomínám na Pírka a jeho příběh, kdy hráč, který se jistě pozná sám, požadoval, aby byl mnich, který se stará o sirotky hodný, ale zároveň, aby Pírka předtím prodal, nebo daroval zločincům, kteří ho nabušili CHEMIWAREm. A když byl mnich v podání DM zločinec, měl to za naschvál. Ona prostě každá sranda něco stojí. Ale nic ve zlém, všichni jsme v Ornilii nějak začínali a já jsem se také chytil až se 4. a potom s 5. postavou. Kroll si blahé paměti dělal i 3 postavy za večer, (také vždycky stály za to) a mnozí další tu hru vůbec nevydýchali. :) S
Kai Rivienta
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 264
Registrován: 28. 9. 2010 11.59

Re: kampaň Vindana Portus IV. - Bragi (Standa)

Příspěvek od Kai Rivienta »

Ale na první sezení bych asi navrhnul tuto středu, Ti kdo mají, postavy s sebou. Grass může přijít později, stejně budeme asi dolaďovat postavy a příběh. S
Uživatelský avatar
Morrigan
Optio
Příspěvky: 106
Registrován: 24. 2. 2009 17.29

Re: kampaň Vindana Portus IV. - Bragi (Standa)

Příspěvek od Morrigan »

Ve St mohu. Co se postav týče, mám k dispozici Učence (právoplatný baron z Vriessy, ať si mrcha mladší bratřáček myslí, co chce), pak zloděje - adoptovaného šlechtice Lasičku (Olden de Marez) a konečně nepříliš úspěšného Bragiho kumpána Egila. Přednost bych ale dal Hagnovi, případně Oldenovi.
Kai Rivienta
Centurio Pilus Posterior
Příspěvky: 264
Registrován: 28. 9. 2010 11.59

Re: kampaň Vindana Portus IV. - Bragi (Standa)

Příspěvek od Kai Rivienta »

Vyber si, koho chceš, důležité je, aby se postava líbila Tobě. Připrav si pokud možno konvertovanou postavu na aktuální pravidla SH4. S
Odpovědět